On see nii

Kas ainult mulle tundub see nii, aga suurem osa Trip.ee postitustest tuleb tööpäevadel, ning töö ajal, laupäeval ja pühapäeval lisandub väga vähe, kas see tähendab et suurem jagu ollakse netis töö ajast.

Mina olen siis erand,kes statistikat alla kisub,sest töötan suvel kõik päevad(talvel puhkan) ja postitada saan vaid enne või peale tööd.Töö ajal saan vaid kõrvaklappidest raadiot kuulata.

Ma loen/kirjutan kodus ja tööl.

Kusjuures see on alati nii olnud, et tööajal on tripi liiklus tihedam.

Mina saan igal ajal olla. Töö on selline,et ei ole 8-17ni. Kindlasti on paljud nädalavahetusel maal, või muidu puhkamas.Töö ajal vast kirjutavad kas suitsupausi või lõuna ajal. Väga palju tuleb postitusi ka öösel.Üldiselt üks kõik millal postitatakse, peaasi, et saab uudiseid lugeda. Tänud kõigile.

Tegelikult on ju nii, et mitte ainult tripis pole see kommenteerimine suurem töö ajal vaid ka ajalehed näitavad seda, kui palju inimesi kasutab siiski tööaega kommenteerimiseks. Samas ei saa ju muidu ka kommenteerida, kui pole ajalehest artiklit läbi lugenud. Sellest nähtub, kui paljud inimesed töö ajal tegelevad kõrvaliste asjadega. Vähe sellest, ka messengeris, fb-s ja Skypes suheldakse töö ajal. Võin seda kinnitada oma kogemustest, sest ma räägin nii messengeris kui skypes tuttavatega just töö ajal. Minul pole probleemi, sest minu tööd on tehtud 40 aasta jooksul ning olen teenitud puhkusel.Eks see kõik ole südametunnistuse asi. Tean juhtumit, kus suur firma palkas tööle arvuti asjatundija,kellel paluti töö ajal välja selgitada, kes töötajatest tegeleb isiklike asjadega arvutis. Keegi siin eelpool mainis, et vast kirjutatakse suitsupausi või lõuna ajal. Ei usu, sest ruumis sees ei tohi suitsetada ja lõuna aeg kulub siiski söömiseks. Ikkagi kirjutatakse töö ajal, see on fakt.

Eks see sõltub ju tööst ka. Mina olen raamatupidaja näiteks ja enamuse tööpäevast olengi nina arvutis või kõrv telefonis. Kui mul on ühed arved tehtud ja teised makstud ja muid põletavaid päevaprobleeme parajasti pole, siis loen, mida tahan - ajalehti, financi, trippi vms. Kui aega pole, siis ei loe. Aga praegu, pühapäeval, lõpetasin just arvutis haltuuratöö ja põikasin korraks ka trippi:)) Eriti just suured reisihaiged peaksid teadma, et maailm pole vaid must-valge, värve on ikka palju rohkem. Ma küll usun, et tripparid teevad usinalt tööd, et järgmine "raviraha" uueks reisiks kokku saada ja siin kommimise pärast kellegi töö või tööandja ei kannata.

Naks, õige hooaeg algab Trip.ee -s oktoobri lõpust alates stiilis: "Kas keegi on viibinud Sarm el Sakes Dream Life Hotellis!" nt.

Hurbanda on ka populaarne :D

Aga viimast siis tõesti - ainult tööajast!

Sarnaselt paljudega on ka minu töö selline, et saan soovi korral ka tööajast lugeda, mida hing ihkab ja vajadusel ka kirjutada. Ehk siis tööl kehtib põhimõte "töö peab tehtud saama". Ehk siis kedagi ei huvita, kas ma kirjutan oma paberid E-R kl 9-17 või siis R-P kl 23-08. Seega loen Tripi ja postitan vastavalt hetkeseisule.

Naksitrall, milles su mure seisneb. Kui siin on reisihimuline rahvas, siis on see rahvas suure tõenäosusega vabal ajal ka kusagil trippimas.

Kui Trip.ee statistikat vaadata, siis peab tõesti paika, et tööpäevadel on kõige rohkem liiklust. Nädala tipp-päev on reeglina esmaspäev (sisseelamine töönädalasse?). Kõige vaiksem on laupäev, pühapäev on juba vähe aktiivsem.

Muuseas, viimase 30. päeva jooksul on üle 11.000 kliki tulnud mobiilseadmetelt, nendest pool on tehtud iPadiga. Viimase kuu kõige otsitum sõna on palanga, järgnevad horvaatia ja türgi.

Thekla ei sõima Naksitralli ;)

Tšult-Paberii-Pažaluista :I Kes tegi, kus tegi - ma olen absoluutselt emotsioonivabalt käitnud. Mina kriban harva ja Tripis osalen vabast ajast. Arutlesin loogiliselt...

Ma ei süüdistagi kedagi, lihtsalt olen märganud, et nädala vahtusel lisandub väga vähe postitusi. Minu poolest tehku inimesed seda töö ajal vöi vabast ajast, aga reeglina nädala vahetusel ja öhtuti väga palju ei lisandu, kui ei arvesta naabrimeest.

Ja tänks tsulli minu kaitsmise ees jälle:))

Ma ei teadnudki, et ma olen jälgimise all!

Naabrimees, Sa oled ammu juba jälgimise all (nagu ka mina!). :D

Tere Naabrionu. Loomulikult oled jälgimise all ja kui mõnda aega pole Sinult mingit uut infot, tekib juba mure, ega sa ometi haigeks pole jäänud või mida iganes Sinuga juhtunud. Sellise inimese etteasted siin on igati teretulnud. Jätka samas vaimus.

Teavitan teid ette, et see nädalavahetus ei ole mind. Siis ei pea ilma asjata minu pärast muret tundma.

Ja kus Sa sel teisipäeval ja kolmapäeval olid? Preili Gloobus palus mind juba, et ma läheksin ja teeksin politseisse avalduse Sinu kadumise kohta. Õnneks ma varusin kannatust.