Otsustusvõimetu

Tere! Valikus kevadepoole Bulgaaria, Kreeta, Türgi, Rhodos. Kuhu soovitate minna? 1 laps 7-aastane

Sellest valikust läheks ise Kreetale.

Kevadel pole vahet, ujuda ei kannata neist kuskil, päikest jagub kõigis kohtades. Määravaks saab pigem see kus juba käidud ja pikalt puhkust plaanitud. Samuti kas autot kavatsetakse rentida. Nädal on paras Rhodosel, kaks Kreetal. Veepargid olemas mõlemal saarel aga mais pole kindel kas avatud.

Sõltub, millal kevadel. Bulgaarias tõenäoliselt ujuda ei kannata, kuid Türgi lõunarannikul olen vähemalt ise aprillis ujunud. Ise läheks aga sellise valiku puhul Kreetale, samas ei oska öelda, kas seal 7-aastasele tegevust leidub sel ajal.

Rhodos ja Kruiis Egipti ja püramiidid... Kui võimalik

Türgi...kõik hinnas, viis tärni, lapsele tegevust ja päev otsa näksimist..erinevad toitlustuskohad.Hotellidel basseinides liumäed..peaks sobima. Odavam kui Kreeka sama tase. Soovitaks Belconiti Resort, "linn" lähedal ja ei ole lennujaamast kaua sõita. Lähedal on ka mingi suur Rixose veepark.

Bulgaaria, Kreeta, Türgi, Rhodos - kõigis neis käinud. Kevadepoolne hooaeg algab neis mais, vähesel määral aprillist, jahe ju ja turiste pole. Türgi lõunarannik ja Rhodose saar on kindlasti soojemad ning päikesepaistelisemad.
7-aastasega Rhodosele minnes valiks elamise saare paremale poole Faliraki ranna piirkonda suure veepargi lähedusse. Laps saaks meres hullata või kaldal liivalosse ehitada (suht madal vaikne vesi, pikk ja lai liivarand, atraktsioonid lastele), Rhodose pealinn oma vanalinnaga on uudistamist väärt (bussiühendus rannast linna väga hea, linnast veeparki ja tagasi käivad ka tasuta bussid), teisel pool Lindose varemetel turnida, kauneid vaateid nautida ja kitsastel tänavatel kauplejate vahel seigelda.
Rhodose Faliraki veepark avatakse alles mai keskel https://www.water-park.gr/schedule/

Kevadel Egiptusesse. Meile tuleb oktoobris Indiast neli tekstiilitöösturit perede ja lastega, Sharmi. Küsisin et miks te Indiast(!) tulete Sharmi, selline pikk ümberistumistega reis ja teil on ju endal ka meri ja rannad. Ütlesid et pildi järgi meeldisid meie hotellid, eriti veepargid, ja et pidutseda meeldib ka. :)
Sügisel võib Vahemereriikidesse sõita.

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi