Otsustusvõimetu

Tere! Valikus kevadepoole Bulgaaria, Kreeta, Türgi, Rhodos. Kuhu soovitate minna? 1 laps 7-aastane

Sellest valikust läheks ise Kreetale.

Kevadel pole vahet, ujuda ei kannata neist kuskil, päikest jagub kõigis kohtades. Määravaks saab pigem see kus juba käidud ja pikalt puhkust plaanitud. Samuti kas autot kavatsetakse rentida. Nädal on paras Rhodosel, kaks Kreetal. Veepargid olemas mõlemal saarel aga mais pole kindel kas avatud.

Sõltub, millal kevadel. Bulgaarias tõenäoliselt ujuda ei kannata, kuid Türgi lõunarannikul olen vähemalt ise aprillis ujunud. Ise läheks aga sellise valiku puhul Kreetale, samas ei oska öelda, kas seal 7-aastasele tegevust leidub sel ajal.

Rhodos ja Kruiis Egipti ja püramiidid... Kui võimalik

Türgi...kõik hinnas, viis tärni, lapsele tegevust ja päev otsa näksimist..erinevad toitlustuskohad.Hotellidel basseinides liumäed..peaks sobima. Odavam kui Kreeka sama tase. Soovitaks Belconiti Resort, "linn" lähedal ja ei ole lennujaamast kaua sõita. Lähedal on ka mingi suur Rixose veepark.

Bulgaaria, Kreeta, Türgi, Rhodos - kõigis neis käinud. Kevadepoolne hooaeg algab neis mais, vähesel määral aprillist, jahe ju ja turiste pole. Türgi lõunarannik ja Rhodose saar on kindlasti soojemad ning päikesepaistelisemad.
7-aastasega Rhodosele minnes valiks elamise saare paremale poole Faliraki ranna piirkonda suure veepargi lähedusse. Laps saaks meres hullata või kaldal liivalosse ehitada (suht madal vaikne vesi, pikk ja lai liivarand, atraktsioonid lastele), Rhodose pealinn oma vanalinnaga on uudistamist väärt (bussiühendus rannast linna väga hea, linnast veeparki ja tagasi käivad ka tasuta bussid), teisel pool Lindose varemetel turnida, kauneid vaateid nautida ja kitsastel tänavatel kauplejate vahel seigelda.
Rhodose Faliraki veepark avatakse alles mai keskel https://www.water-park.gr/schedule/

Kevadel Egiptusesse. Meile tuleb oktoobris Indiast neli tekstiilitöösturit perede ja lastega, Sharmi. Küsisin et miks te Indiast(!) tulete Sharmi, selline pikk ümberistumistega reis ja teil on ju endal ka meri ja rannad. Ütlesid et pildi järgi meeldisid meie hotellid, eriti veepargid, ja et pidutseda meeldib ka. :)
Sügisel võib Vahemereriikidesse sõita.

Tere, soovitan minna Kreetale või Türki. Käisime eelmisel kevadel(26.04-03.05) Kreetal. Hotelliks valisime Star Beach Village & Water Park.Selle hotelli rand on nn. linnarand, kuhu saavad tulla ka inimesed teistest hotellidest. Rannas olemas varjud, toolid, veepark, kardirada ja rannabaarid. Lastel väga palju tegevust. 2 aastat tagasi olime samal ajal Türgis Long Beach Resort & SPA-s. Ka väga vinge hotell(käinud 2x). Vesi jah tuleb tunnistada väga soe ei olnud, aga pluss on see, et pole veel väga palju turiste. Ilusat reisi!

Sellest valikust kindlasti Türgi.4-5*hotell kõik hinnas.Vali hoolikalt hotelli,loe teiste klientide arvustusi,arvan,et ei kahetse.Julgen soovitada Alanya,Side ja Beleki piirkonda.Merevesi Türgis mai alguses ca 20-21 kraadi;basseinid soojad.Kreeka saartele ja Bulgaariasse enne juunit pole mõtet minna.Kusjuures ennast ei tõmba enam ei Kreeka saartele,ega ka Bulgaaria.Nii,kui hotelli territooriumilt välja lähed,nii tabab sind tõeline "kultuuriśhokk"mustuse ja prügimägede näol,mida Türgis ei ole.Ja kui keegi räägib,et seal pommid plahvatavad jms.,siis sel soovitan kodus istuda,sest kogu maailm pole enam endine ja kõikjal võib miskit juhtuda.Niisama plahvatavad pommid ka euroopas ja aasias...
Head reisiotsingut!

Kui tuled peamiselt lapsele meelelahutust pakkuma, siis Türgi 4-5 tärni hotellid. Asukoht ei oma tähtsust, ühed kombinaadid kõik ja seejuures odava hinnaga.
Kui tahaks ise ka veidi ringi vaadata, siis pigem Bulgaaria või Kreeka.
Ma ei ole nimetatud sihtkohtades veel kultuurishokki saanud, kuigi puhatud siin ja seal omajagu. Ise eelistaks Bulgaariat (odavad hinnad poodides, pole türklasi ega muid musti seljas elamas) iga kell, aga seal kuldsetel liivadel on tavaliselt alles alates juunikuust piisavalt mõnusalt soe vesi.