Palun lennuabi Kambodžasse!

Head reisisõbrad. Esiteks - palun ärge pahandage, kui kordan mõnd Teie varasemat teemat. On reaalne mure ja loodan, et Teie abiga leian sellele lahenduse.

Nimelt! Tahaks sõita Kambodžasse. Neli inimest. Paraku varasem kogemus selle piirkonnaga puudub. Kahjuks ei ole ma ka eriline reisisaitidel ja "lastminutites" surffaja. Aga sest hoolimata - jubedalt tahaks sinna minna. Seega:

Palun aidake. Kuidas leida head ja soodsad lennupiletid detsembri lõpuks või jaanuariks Kampodžasse. Luban - abimehele toon Pnomh Pennist pudeli eksootilist kohalikku.

tervitades ja vastuseid ootama jäädes,

rasmus

Kambodzhasse on kõige lihtsam lennata läbi Bangkoki ning sealt edasi Pnomh Penhi. Soodsate piletite jaoks on aga vist juba hilja. Detsember ja Jaanuar on Tais käimise kõrgaeg sinna minevatele lendudele on soodsad kohad juba müüdud. Bangkokist saab edasi lennata kas AirAsiaga või näiteks ka Bangkok Air-ga.

on kõige soodsam läbi Bangkoki. Meie käisime septembris Kambodžas ning nii palju, kui ma erinevaid variante otsisin, siis Bangkoki kaudu oli kõige odavam. Aga meie ei läinud Bangkokist edasi lennukiga, vaid bussiga piirile (Aranyaprathet-Poipet piiripunkt) ja sealt taksoga edasi Siem Reapi. See tuli soodsam, kui lennukiga ja kindlasti huvitavam ka. Aga praktiliselt terve päev läks sõidu peale ära nii et, kui aega napib, siis tasub vast ikka lennukiga minna.

võimalus on www.fritidsresor.se .Ostsime eile piletid 20.10 läbi Rootsi otse Kaboodza pealinna 4995,- SEK-i (kaks nädalat ja loteriimajutus ka sees).Kui tahad odavalt reisida,siis pead ikkagi surfama.Kui keegi veel sama reisiga läheb,andke teada kaarel@gaspre.ee.Järsku on mingil moel hea kopereeruda.

Meie läheme Finnairiga Hong Kongi ja sealt edasi AirAsiaga läbi Kuala Lumpuri Phnom Penhi. Sel hetkel kui meie piletid ostsime, tuli seda kaudu kõige soodsam.

Hei!

Otsi bookinghouse.ee - võib vedada ja saada Bangkoki piletid mõistliku hinnaga. Sealt edasi AirAsia juba soodne.

Nagu Emmeliinegi. Minek on jaanuaris. Bookinghouse.ee-st ostsin. Ainult, et KLLC-st lendan Siem Reapi. Tagasitulekut HongKongi pole veel otsustand. Tänavu märtsikuine kogemus näitas, et Air Asia on nagu tramm: hää hinnaga pileteid saab ka paar päeva enne lendu veel. Jätsime seetõttu isegi paar piletit kasutamata ja ostsime uued, kuna reisi ajal plaanid muutusid.

Sama teekond HKG-KUL-PNH Air Asiaga aastavahetusel. Tegelikult kahetsen, oleks võinud Dragonairiga otse Hongkongist lennata Phnom Penhi ja tagasi 4000.- eest, Air Asiaga tuli enamvähem sama hind, lihtsalt ahvatles Kuala Lumpuri peatus ja suht sobiv aeg Finnairi lennult tulles. Samas selle firmaga pole kunagi kindel, et enamvähem ka arvestatud ajaks kohale jõuad. Pole kahjuks leidnud infot kas Hongkongis lastakse Air Asia lennule registreerimine transiittsoonis teha, Bangkokis igatahes ei saa.

me lendame ka jaanuaris finnairiga Hong Kongi, sealt käime vahepeal Filipiinidel ja siis Dragonairiga Kambodžasse ja tagasi. Dragonairi pilet oli midagi 3600 eeki HKG-PNH-HKG.

Airasia on point-to-point, võtad oma pagasi välja ja teed uue check-ini, nii igas kohas.

Sihtkoht: Kambodža, Kambodža Algpunkt: Stockholm Reisi algus: 27.11.2008 Kestvus: 14 päeva Reisiliik: Paketireis Hotell: Majutus vastavalt reisipaketile Reisibüroo või korraldaja: Fritidsresor Hind (alates): 6920 EEK Märkused: Kuurort: Phnom Pehn Hind sisaldab 338 SEK teenustasu | First Stop stardipakett Loteriimajutus

http://www.lastminute.ee/reis/12242284400703349001224228440

Broneerisin Lastminute.ee'st lennu Phnom Penhi 08.01-23.01.09. Reisikorraldaja Fritidsresor. Algus Stockholmist. Hinnaks u 11300.-, selle sees on 1 öö majutust Phnom Penhis ka. Pole küll kõige soodsam apkkumine, aga pidime ära otsustama, kuhu, millal jne, et saaks edasi minna reisiplaani koostamisega.

Äkki on keegi veel sel ajal minemas? Ühineks.

Meite reis Nov 10-28, 2008 algab samuti Hong Kongist ja lendame PP'sse DragonAiriga.

Oskab keegi soovitada, kuidas oleks kõige soodsam sinna minna? Kas suvel (Eesti suvel) on üldse mõtet, on seal päikest ka natukenegi? Ootaks veel reisimuljeid, kes seal käinud ja mida näinud?!

http://trip.ee/taxonomy/term/346 Ega peale lennukiga Bangkok(k)i ei oska odavamat ja lühemat variant küll soovitada

Mina olen üks neist imelikest, kes suvel lähevad. Põhjused lihtsad: puhkuseks muud ajad lihtsalt ei sobi kuidagi, samas on seal madalhooaja tõttu hinnad madalamad ja turiste oluliselt vähem, vihmahooaja tõttu on ka loodus rohelisem. Pluss veel selline vähe spetsiifilisem asi, et Angor Wati ümbrust peetakse sellisel ajal kõige fotogeenilisemaks.

Augustist alates peaks sadamist olema rohkem, enne seda kipuvad olema korralikud vihmasajud pärastlõunati (ehk siis rohkem motivatsiooni hommikul varem üles ärgata ja ringi konnata, et pärastlõunal kuskil vaikselt kokteili libistada või niisama kuskil vihmavarjus varbaid liigutada).

Miinuseks on kõvad plusskraadid (madalamad siiski kui päris vihmahooaja alguses, aga märksa kõrgemad kui selle piirkonna tippajal novembrist veebruarini) ja kõva õhuniiskuse tase. Ja muidugi malaariahooaeg ja üleujutused peamiselt ida pool.

Eks näeb, kuidas reis kujuneb, kartusi ilma poole pealt küll ei ole.

Kõige soodsam variant on arvatavasti läbi Bangkoki (mingi aeg tagasi oli Turkish Airlinesil häid pakkumisi) ja sealt edasi Air Asiaga Phnom Penhi, või Air Asiaga London-Kuala Lumpur-Phnom Penh (või Siem Reap), aga juuniks-juuliks ei tundu väga häid variante olevat. Senini on tundunud, et igasugused soodukad kestavad 18. juunini ja algavad uuesti augusti keskpaigast. Otse loomulikult võib veel jopata, kui viimase hetke pakkumisi vms oodata, aga üldiselt tasub vast siiski piletid ära võtta, kui tundub, et hind on soodne. Vähemasti mulle tundub nii.

Hästi palju hästi kasulikku infot leiab muide Tripadvisori foorumist.

Mäletan, et eelmine aasta tulid head pakkumised sinnakanti suveks alles Mai algul, aga hetkel tundub, et hinnad on sel aastal kallimad. Isiklikult meeldib lennata läbi Singapuri, tasemel lennujaam ja vinge linn lendude vahel veetmiseks. Turkishi ja Airasia pakkumised on hetkel vaat isegi kallimad kui Emiratesil. Mul endal minek Mais ja kõige normaalsema hinna sain Londonist Etihadiga 358.- naela open jaw, minek Bangkokki ja tulek Kuala Lumpurist.

Kui juba seal olete, siis äkki on abi sealsetest eestlastest, elukoht on Sihanoukvilles ja peavad kahte kulalistemaja www.beachroad-hotel.com ja www.beachclubcambodia.com.

Teada, teada...

Sihanoukis ei ole plaanis üldse ööbida, ikka kuskil väiksema turistide kontsentratsiooniga paigas, veidi Vietnami piiri poole. Vaiksem, rahulikum, veel odavam.