Parim lendude otsingumootor

Ehk oskavad teadjamad inimesed siia panna kogemuse või teadmise järgi parimad otsingumootorid lendude leidmiseks. Just sellised oleks eriti teretulnud, mis suudavad kombineerida infot ka odavlennufirmade kohta. A la odavlend+tavalend+odavlend stiilis vms kombinatsioonid. Ise suutsin leida skyscanneri.net, kuid sel on ka puuduseid. Estonian Airi lende nagu eriti ei taha see kombineerida ja loomulikult teevad sellised "bugid" murelikuks, et ehk leht ei leia ka teisi firmasid.

www.expedia.com www.bookinghouse.ee www.flights.com www.cheapflights.co.uk www.orbitz.com jne.

www.trax.com...teoorias leiab pakkumised ulejaanud otsingumootoreid l2bi kammides

kayak.com samuti agregeerib tulemusi muudest kohtadest.

Lisaks ülaltoodule, ütleb minu kogemus, et www.ebookers.com on üks arukamaid. Vt ka www.opodo.co.uk ning www.lastminute.com (UK-st algavate-lõppevate lendude puhul)

www.Amadeus.net on abiks olnud. (ma ei tea, kas see süsteem on samane: http://uk.bestfares.amadeus.net/)

Mõned lingid veel:
www.budgetlonghaul.com www.cheaptickets.com

Kummaline on see, et vahel on vaja otsingut mõnes süsteemis korrata - see tundub totter, aga toob vahel välja esimeses otsingus varju jäänud soodsaimad pakkumised - räägib isiklik kogemus mitmel korral. Kas mõni teadja teab selgitada selle eripära tagamaad?

Edu kahlamisel!

Ise pole küll piletite ostmiseks kasutanud aga niipalju kui olen seal seilanud, tundub selline asine koht olema:

http://www.skyscanner.net/

Sellise lehe leidsime: http://www.secretflying.com/ Kõigepealt avaneb maailmakaart ja kui nt klikid Euroopa peal, siis näed kõiki pakkumisi alates Euroopast jne jne

Kas lisaks bookinghouse-ile on veel mõni selline otsingumootor, kus saab bronni niisama ära teha ja tasuda siis hiljem ülekandega?

Odavlendude puhul vaieldamatu lemmik azair.eu