Pealekaebajate mass Trip.ee-s

See on lausa üllatav, kui paljud siinsed kasutajad tormavad Tarbijakaitsesse uurima, et "miks mingi reis nii odavalt müügis on?" pärast seda, kui siin mõnda reisi tavahindadest oluliselt odavamalt müüa!
Fenomenaalne - see eestlasi iseloomustabki - kui ise ei saa, siis teistele ka ei luba. Ja kui veel võimalus peale kaevata ning käkki keerata, siis üritatakse seda täie rauaga teha.
Eile oli selliseid Trip.ee kasutajaid, kes ühe odava reisipakkumise peale Tarbijakaitsesse kaebama tormasid, suisa kümneid, mitte pelgalt üksikuid.
Kõnts, ütlen ma selle peale!

Ei ole teemaga kursis aga nagu arusaan, pakkusite odavaid reise. Ning inimesed kaebasid tarbijakaitsesse? No ja siis, las kaebavad, kui teil kõik korras, milleks siis siin kurta?
Või tarbijakaitse ei luba nii odavalt müüa?

Mind täitsa huvitab, kas kaebajatel on küljes silt, "olen trip.ee" st. Ja isegi kui keegi kuhugi pöördus, siis info küsimine ja kaebamine on natuke erinevad asjad, võibolla inimesed lihtsalt uurisid, kas tegu on registreeritud reisikorraldajaga ja kas tal on tagatisrahad makstud. Igasugu sulisi on viimasel ajal palju likvel, teiste köntsaks nimetamine on suht samast kategooriast.

ei saa teemast aru: miks minna kaebama, et midagi odavalt pakutakse?! Äkki seletaksid rohkem lahti? Ja kuidas see sinuga seotud on?

Mina olen üks kaebajatest,tunnistan avalikult. Lisaks kaeban veel Kaposse ja muudesse organitesse. Miks? Meie kui reisijad peame panustama laiapōhjaliselt Eestimaistesse suur turismi firmadesse ,et anda oma panus turismitööstuse arengusse.
Ja kui keegi kuskil müüb mingit reisi odavamalt on see kahjulik Eesti riigile ehk kuritegu. Mida kallim on reis seda enam saab riik sellelt käibemaksu ja läbi selle aitame meiie kasvatada eesti majandust ,aidates tal tōusta juhtivaks riigiks Euroopas nagu meile on valitsev partei lubanud. Andkem ka oma panus,kallid kolleegid reisijad.

Niipalju julgust sul sunwolf ei ole, et oma nime alt rääkida, aga teisi kutsud kõntsaks. Pask oled, ütlen selle peale.

AndresR, sellepärast:
http://trip.ee/node/82705

SunWolf, mul on hea meel, et oled aus ettevõtja ja pakud head teenust korraliku garantiiga, aga odavamalt kui teised. Kahjuks on mõned kelmid, nagu too Riina Lepalaan, tarbijad liigettevaatlikuks teinud. SEEGA pead sa, kahjuks, usalduse loomiseks oma äri kohta rohkem rääkima ja ennast tõestama kui muidu.

Kujuta võrdluseks olukorda:
Ma leiutan tõesti töötava, meditsiiniliselt testitud, Ravimiameti heaks kiidetud peenise suurendaja. Odava pealegi. Saadan kõigile võimalikele klientidele kirja - cheap penis enlarger, buy now! Aga kliendid, raiped, märgivad mind spämmeriks.

Minu nime välja uurimine ei ole siin küll mingi probleem, seega sina RainerF, kelle nimi mind isegi mitte ei huvita, võrdud sellega, milleks mind nimetad.

Tarbijakaitsesse kaebajad aga olid konkreetselt ise nimetanud, et Trip.ee-st. Seega.........

Ja keegi siin eespool ka juba tõi enda välja - kas naljaga või naljata, aga tegi seda.

Ja täpsustus - pakkusin odavat reisi, mille puhul ei peakski kellelgi kobiseda olema. Selliseid pakkumisi on siin teisigi arvukalt.
Erinevalt teistest - kõik oleks vormistatud korrektselt, juriidiliselt jne.

Ometigi tormati kohe Tarbijakaitset tülitama - ning kuna selliseid pealekaebajaid oli erakordselt palju, siis ei jäägi muud tõdeda, kui et "kõnts".

Kustutatud (kommentaar kaotas aktuaalsuse, kuna laekus täpsemat info).

Sunwolf, sinu postituse mõte jääb tõesti natukene ebaselgeks.

Ridade vahelt võiks nagu välja lugeda, et keegi astus sulle valusasti "kannapeale" juhtides tarbijakaitseameti ametnike tähelepanu sinule?
Kui oled reisiteenuste pakkuja ja sul on kõik asjaajamised korrektsed, siis ei tohiks ju sul sellist pahameelt tekkida, et inimesi, kes reisi hinnas ja saadavuses kahelnud on kõntsaks nimetad.
Võta seda kui tasuta reklaami :)

Minuarust ei ole trip.ee keskkond mingi perekooli foorum, kus anonüümselt ja arutult kõik välja plähmerdatakse ja teineteist võimalikult palju poriga loobitakse.
Peale sellist postitust mina küll sinu kliendiks sattuda ei sooviks. Jumal teab kelleks oma kliente sõimad.

leokran muidugi lihtsalt trollis siin teemas, juba sellest mittearusaamine näitab selel subwolfi taset.
Miks me peaksime sinu nime netist otsima, kui nii köva mees oled, kirjuta, kes oled ja milles probleem oli. Selline umbisikuline lahmimine ja tripi kasutajate solvamine, on ikka väga madal.
Mulle vist jöudis pärale, millest käib jutt, aga see kuulutus on tripist millegipärast maha vöetud. Jutt käib ilmselt sellest Abu Dhabi reisi müümisest, oli vist jutt mingist 1k eurost 2 le ja kui lapsed kaasas, siis ikka sama hind, mis ei tundu eriti loogiline, sest lapsed tasuta ei lenda, eks siis uuritigi asja, eriti kui seal oli viide reisikorraldaja lehele.

Siin võib lugeda, et ostetakse igasuguste müüjate käest näiteks Trip.ee-st kopeeritud pakkumisi täiesti arusaamatutel tingimustel ja pole justkui erilist probleemi. Millega lugupeetav müüja nüüd äkki sellise viha siis välja teenis?

Abu Dhabi jah, 1000 EUR, 4 inimest - kõik oli loogiline ja korrektne - aga need, kes reisist ilma jäid, ei suutnud oma kadedust vaka all hoida vaid kukkusid Tarbijakaitsesse kaebama.
Ning ega mina saa seda kuidagi kindlaks teha, kes konkreetselt kaebama läksid - seda infot vaevalt Tarbijakaitse mulle edastaks.
Fakt aga on, et mitukümmend just Trip.ee kasutajat seda tegid - seega on siin tase veelgi madalam kui Perekooli foorumis... :D :D :D
Kuulutust ei olegi enam, sest reis nüüdseks läinud juba...

Ja ikkagi ma ei saa sunwolfist aru. Kui köik oli aus ja korrektne, milles siis probleem on? Ja ma seda kaebamise juttu eriti ei usu, kui sa just ühte reisi neile 20 ei müünud ja 19 jäid ilma nagu ütlesid, aga raha maksid, irw
Et inimesed niisama tarbijakaitsesse kaebasid, seda ma ei usu, inimesed ei viitsi niisama vaeva näha, pigem nad helistasid reisikorraldajale, kelle kodulehele sa viitasid ja nöudsid sealt ka sellist hinda ja sealt ka siis probleemid.

Mitukümmend trip.ee kasutajat??? Muljetavaldav! Siin on olnud vägagi soodsaid pakkumisi ja iial ei ole ma näinud, et ostuhuvi mitmekümnetesse küündiks :D :D :D
Populaarne oled, mis ma muud oskan öelda :)
Ja kui sa siinset keskkonda ja siinseid kasutajaid nii madalateks pead, miks sa siis ise aktiivne oled? Kustuta oma kasutaja ja asi lahendatud ;)

Oleks 1000 EURi ja 10 inimest Maldiividele, siis oleks veelgi populaarsem. Paraku jällegi vaid Tarbijakaitses. Inimesed on ju juba selised nõmedad.

Sunwolf, kui sa reise müüd, siis ehk oled ka kursis terminitega nagu funnel, conversion rate jne. Kui sul on 20 pealekaebajat, peab ülemine ots olema väga lai. Naudi edu, kuluta teenitud tulu ja ära nimeta võimalikke kliente kõntsaks. Peace!

Kustutatud (kommentaar kaotas aktuaalsuse, kuna laekus täpsemat info).

Ja kui ma tahan nt oma autot müüa 1 euroga, siis kelle asi see on, mis hinnaga ma seda müün?

Kui reisi odavalt - siis kelle asi see on?

Siin tundub aga, et väga paljude asi...

Ja adminidele palve - ärge muutke mu postitusi enda suva järgi...

Kustutatud (kommentaar kaotas aktualsuse, kuna laekus täpsemat info).

Kui tegemist oli ausa kaubaga, siis miks tarbijakaitse nii närvi ajab? Oma 1 eurost autot müües hakkad ka kisama kui ostja auto minevikku uurib või kontrolli tahab minna?