Perega Tenerifele või Dubaisse veebruari lõpus

Kuna me pole varem lastega (3a, 8a, 11a) soojal maal käinud, kuid nüüd tekkis kiire soov selleks (juba veebruari lõpus minna u 7-8 päevaks), siis oskate ehk soovitada, millist kanti valida, kus veidigi soojem oleks sel ajal... Dubai või Tenerife või midagi hoopis muud? Ehk oskate soovitada ka mõnda toredat majutuskohta, mis päris turistilõks ja -kombinaat poleks- pigem väike ja hubane.

Ette tänades!

1
2

Täpsusta rahalisi võimalusi!

1
0

Dubai oleks väga hea valik. Soovitan hotellid kindlasti läbi reisibüroo broneerida, sest siis on kõik maksud juba sisse arvestatud ja viisa on teile sellisel juhul poole soodsam.

0
0

No eelarve võiks jääda kõik lennukid ja majutus kokku (seda viiele inimesele) umbes 5000 EUR-i raamesse. Alati toredam, kui vähemaga hakkama saaks- samas lastega on meile oluline, et oleks turvaline ja mugav.

0
0

Reisibüroode hinnad on absurdsed, ise lennu ja hotelli võttes säästab kõvasti. (5 peale on ka Airbnb kaudu korter hea mõte).

0
0

Tenerife tundub ka ok ja kindlasti odavam. Mina valiks Tenerife :)

0
0

Tenerifel pole eriti soe. Korter Dubais hea valik, ise mõlemas käinud.

1
0

mis jutt see on, et tenerifel pole eriti soe? olen käinud jaanuaris veebruaris ja märtsis ning ei saa öelda, et oleks vahet olnud. alati on olnud miinimum 21-22 plusskraadi ja seda päeval ja varjus muidugi. päike on seal vägagi soe ja terav meie mõistes. lisaks on seal ääretult turvaline ja mugav lastega reisida. dubais pole käinud, aga seal on ikka hoopis teine kultuur ja tavad. tenerifel sõida kas või viimane nurgatagune läbi omal käel.

1
0

ilbert, mida sa seletad siis kui sa pole Dubais ise käinud? Kui raha on, siis on Dubai igal juhul parem valik.

0
0

Mina olen Dubais käinud... no randa, veeparki, palme ja sooja ilma saab ka odavamalt... eriti kui minna väikeste lastega...

1
0

Me samuti valisime Dubai ja Tenerife vahel aga kas 5000 EUR, 5 inimese Dubai eelarveks piisab? Lend sinna tundub palju kallim ja kohapeal pidi olema kallim kui Tenerifel. Muidu endale mulle oleks ka rohkem Dubai meeldinud :) Meid on muidugi ka suurem seltskond ( 8 täiskasvanut ja 6 last ) :)

0
0

5000 EUR 5 täiskasvanut, või on osa neist lapsed? Lennu saab 520 EUR eest veebruaris Aeroflotiga ja ööbida on võimalik korralikes korterites 120 EUR/öö.

Odavam on muidugi passida Soome viimase hetke pakkumisi...ja risk ilma jääda, eriti kui suurem seltskond.

Lisaks veel see, et Abu Dhabi hotellid märgatavalt odavamad. seal saab luksushotelli samahinnaga, mis Dubais stuudiokorteri. ja autot rentides on Dubai läänepoolsed meelelahutused a'la Atlantise veepark tund aega sõitu, vs 45 minutit ummikutes Dubais Deirast.

1
0

Hakkasin ka uuesti Dubaid nüüd vaatama ja 474 EUR leidsin lendude hinnaks, www.lennuleidja.ee kaudu :) Kuupäevi on päris palju valida sellise hinnaga... juurde siis viisad. Hotellid kõik tunduvad seest väga ilusad aga basseinialad on suht igavad odavatel, või on keegi leidnud midagi põnevat ? Mis piirkonda lastega üldse ok hotell võtta ? :)

0
0

Dubai on turvaline,super....... otsi ,lennupileteid on ka soodsama hinnaga...samuti ise otsides leiad just sellise tasemega (hinnaskaalaga)hotelli nagu Sulle ja perele sobib.......olen käinud seal päris palju kordi väga erineva tasemega hotellides ning alati rahule jäänud. Muidugi võtab leidmine aega, aga selle eelarvega saate hakkama küll! Muide Air Baltic pakkus sooduspileteid Abu Dhabisse võib-olla kaalute ka seda varianti.Soovin teile toredat puhkust AÜE-s ning ikka päikest!

0
0

Saime nüüd ka 450 EUR pakkumise ühelt reisibüroolt Dubaisse aga Fatima air balticu lehelt ei õnnestunud odavamalt leida märtsi kuupäevadega :(

Lisaks jäi silma selline pakkumine, kui usaldusväärne see leht aga on ? http://www.perereisid.ee/est/sooduspakkumised/sbulg/

0
0

Tekkis küsimus, kas keegi on võtnud või plaanib võtta hotelli priceline kaudu ? http://www.biddingtraveler.com/priceline-bidding-for-travel-in-dubai# lehel on näha, et on väga head diilid saadud... Lisaks märkasime mõne hotelli kirjelduse juures, et mees ja naine võivad magada samas toas, kui nad on abielus ? :D Kas mu õel ja vennal võivad probleemid tekkida elukaaslastega? :)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased