Lennupiletil nimed vahetuses

Tere, sai läbi vahendaja trip.ee (parandus tickets.ee)ostetud qatar airwaysi piletid aga ees ja perekonna nimed läksid vahetusse. Kuna tegu oli promo hinnaga piletitega siis bookingu alt ei saa nimesi ka muuta. Kas kellegil on midagi sarnast juhtunud? Mida teha kas võidakse mingit tasu küsida või peaks lihtsalt ignoreerima.

Trip.ee ei ole vahendaja, ta lihtsalt annab meile teada, et on võimalus odavaid pileteid osta. Kas lennufirma kodulehte sel teemal uurisite? Seal kindlasti FAQ olemas

Parandan tickets.ee, faq alt bagu ei leidnud

endal selline asi juhtunud ja ainult kus sellest numbrit tehti oli Tallinna lennujaam, aga seegi ei päädinud mingisuguste probleemidega. Öeldi vaid, et me Lufthansa esinduses nimevahetuse ära teeksime. Kuna teema tundus ebaoluline, siis jätsime selle tegemata. Järgmistel lendudel keegi sellele tähelepanu ei juhtinud.

Lennufirmadel on online chatid ja klienditeeninduse meiliaadressid, telefoninumbrid. Ma võtaks ühendust ja laseksin ära parandada, mitte ei jääks lootma, et ehk ei tehta probleemi.

See, miks ma küsimuse esitasin on seotud sellega, et ütleme kui küsin nüüd et muutke ära, siis nad võivad nõuda mult raha või hoopis piletite tühistamist. Netist leiab erinevaid vastuseid, osad ütlevad et pole mingit probleemi kui nimed vahetuses, teised ütlevad et neilt nõuti piletite muutmise eest meeletuid summasid, samas ka on tasuta muudetud(oleneb firmast). Küsingi seetõttu et teada saada kas kellegil on just Qatari ja tickets.ee-ga kogemusi. Aitäh kõigile praegu, kes on juba vastanud ;)

Sama juhtus ka minuga... Broneerisin kokku 4 piletit ja ainult enda nimed läksid vahetusse. Kui hakata asju ametlikult ajama siis läheb nii kalliks, et mõttekam on uus pilet osta (lend ukrainlastega Riiast, helistasin UIA-st ja küsisin järele). Minul ka küsimus, kas pigem minna ilma pagasita ja teha onlines check-in ära, ehk on siis õhkõrn lootus, et ei märgata ... Või pigem minna läbi checkini laua? On kellegi kogemusi?

Minu arust peaks see eesnime ja perekonnanime ümber vahetamine tasuta olema, tegu pole ju teisele inimesele pileti edasi andmisega. Sellised pisiapsakad olen ma saanud seni ilma lisatasudeta muudetud saanud online chatis. Kui peaksid raha küsima hakkama ühes kohas, võtaksin teist teed pidi ühendust. Ehk siis kui chati teenindaja küsib lisa, siis helistaks või saadaks meili. Järgmine teenindaja võib vähe mõistlikum olla. Niisama lambist keegi kohe krediitkaardi kallale ei lähe.

Soojalt soovitan asi varakult korda ajada. Eelmine sügis ostetud piletid läbi tickets.ee LA sse, ees ja perekonnanimi olid vahetuses, lennufirmaks British Airways, pühapäeva hommikul kell 6 Tallinna lennujaamas lennukile ei pääsenud. Letis ei saanud abi, soovitati helistada British Airwaysi, mis üllatus üllatus vastab kõnedele E-R ainult tööpäeva lõpuni. Tulemus, tuli osta järgmiseks päevaks uus pilet, sest kui on "no show" siis kaotavad kehtivuse ka tagasi piletid. Samas British Airwaysi lehel olid nimed õigesti. Tickets.ee suht umbkeelne support ei suutnud midagi lahendada. Hetkel venib asi Tarbijakaitses, väidetavalt on selliseid juhtumeid mitmeid.

Endal tickets.ee kehvad kogemused, kõik probleemid jäeti nende poolt lahendamata, ei ole nii järjepidev ja jonnakas, et tarbjakaitse või kohtuga asju ajada, lihtsalt rohkem nende teenuseid ei kasuta ja ei soovita teistel ka teha.

Alles oli sarnane probleem tickets.ee'st ostetud Aerofloti piletitega, nimed olid ära vahetatud. Aeroflot check-in ei teinud, vaid saatis esinduse kassasse nime ringi tegema, mis läks maksma 30.- ja aega 30 min. Õnneks oli lend tööpäeval ja jõudsin asja ringi tehtud, muidu ei oleks lennule lastud. Korra on veel nimi vahetusse läinud, aga siis tehti muudatus Turkish Airlines check-in lauas korda.

Mul juhtus just äsja selline aps,et ostsin Alotripist Vietnami siselennu piletid ja sain piletid ms. Epp,kuigi panin kirja female. Kas peaks hakkama vahetama piletil sugu või on see väike asi ja kedagi ei huvita?

Ms ehk miss ehk preili, mis teoreetiliselt peaks female olema..

Ms on alternatiiv missile ja mrs-ile. Naine, kelle perekonnaseis pole kirjas.

Kuidas kogemused AirAsia-ga? Ühel suunal Tai siselennul kahel piletil naisterahvastel kogemata jäi sugu muutmata. Kas peaks laskma ümber muuta või ei ole mõtet tõmmelda? Lend novembris.

Sain ka ise vahepeal targemaks,aga tänud vastajatele.