Põhja-Korea

Oskab keegi,paljunäinud ja päljukäinud foorumlane soovitada, kuidas oleks võimalik reisida Põhja-Koreasse. Igal pool, kuhu ka ei reisi, kokakola ja muu lääne kräpp aga see maamuna peal veel ainuke,viimane koht mis puhas sellest rämpsust.

1
2

Nälga surevat rahvast on psühhopaadil muidugi märksa huvitavam vaadata, kui seda lääne kräppi ja rämpsu.

1
0

Meil on siin foorumis kirjutatud küll Põhja-Koera reisilugusid. Otsing abiks.

0
0

Kui soome keel suus siis saad minna Soome reisikorraldaja Olympia`ga. Link siin:

http://www.olympia.fi/journeys.asp?journeyID=592

Käisin nendega paar aastat tagasi Lõuna- ja Põhja-Korea ringreisil. See on riik mida tasub külastada.

0
0

Kuulge ,isehakanud neegri nimega eesti räppar. Ka meil surevad inimesed nälga,vaatamata sellele,et küllust ümberringi ja kui inimene on võib -olla on oma vaadetelt kommunist siis ei pea veel olema psühhopaat. Mina teid ei solva,olge kes iganes. Teistele abistajatele tänud .

0
1

Äkki annad mõne lingi, kes ja kus meil siin nälga on surnud, psühhopaadist kommunist? See link kuluks ka vaatamiseks ära: http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-pacific-11244825

1
0

Lõuna-Korea poolt saab korraldatud reisiga kahte kohta. 1-päevane tuur Kaesongi 1-3 päevane puhketuur MtKumgang

Tuuride korraldaja: Hyundai Asan Corporation (Headquarter): Hyundai Bldg. 140-2, Kye-dong, Chongno-gu, Seoul 110-793, Korea Tel: 82-2-3669-3000/3897 Fax: 82-2-3669-3690 Website: http://www.hyundai-asan.com/english/index.jsp

Sihtkohtade alamlehed http://www.mtkumgang.com http://www.ikaesong.com

Koht tuleb varakutl ette broneerida! Kui inglisekeelsed grupid on sobival ajal täis siis, võta koreakeelne grupp. Loobuda sellepärast ei tasu. Pilt räägib rohkem kui jutt.

Kõik ülejäänud on vahendajad.

0
0

Läheb küll teemast välja aga ehk pakub veendunud kommunistidele huvi ka asja teine pool: http://www.globalmuseumoncommunism.org/

0
0

Et nagu ma aru saan siis seal kus coca cola nälga ei eksisteeri .

0
0

Mis see Coca-Cola siia puutub? Sama vähe, kui Premia jäätis. Fakt on see, et turumajanduslikes riikides on näljaprobleem kommunistlike riikide omast märksa väiksem, Hiina näljaprobleemid lahenesid kui psühhopaat Zedong suri. Aga kirjaoskamatute hulgas tuntakse nälga üldiselt rohkem. ;)

0
0

Ülevaate Põhja-Koreasse reisimise võimalustest leiab http://wikitravel.org/en/North_Korea. Hyundai Asani kodulehe Naabrimees juba andis.

0
0

Teema jätkuks veel, et Korea kommunistliku partei juhtide kodud on täis võimalikult uhket ja läikivat Lääne kräppi, kalleid konjakeid ja kokakoolat.

1
1

... ja turistid said maksta kohapeal oma suurima vaenlase valuutas USD-s.

1
0

Äärmusi on nii turumajanduses kui nn. kommunistlikes riikides . Kommunistlik Hiina elab paremini kapitalistlikust Belize'st . Point ei olnud Premia jäätises vaid teistmoodi maailmas . Ausalt üteldes pole nii eesrindlik , et mind kotiks kuidas keegi elab , kui tahan minna siis lähen. Küsimus on tegelikult selles kas antud lehekülje jumala seisus paneb provotseerima või on see mingi muu ? :)

0
2

Kui teema algataja ise seda provotseerivalt tegi, siis järelikult selliseid vastuseid ta ka lootis saada. Kuidas on Coca cola rohkem kräpp kui Prantsuse vein? Või hamburger keedetud tursast? Või Volvo Trabandist?

0
0

Punalipp ja üheparteisüsteem on ainus kokkupuude, mis tänapäeva Hiinal kommunismiga on, see on koolaga üle uputatud hardcore turumajanduslik riik. Vt ka seda: http://www.businessinsider.com/beijing-professor-tells-students-they-are-failures-if-they-dont-earn-6-million-by-age-40-2011-4

Kas kadedus paneb pastakast välja imetud komme kirjutama või miski muu?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased