Poola teed 2016

Kui keegi on värskelt Poolat läbinud ja oleks nõus infot jagama siis millises seisus on hetkel olukord Poola maanteedel. Huvi pakub marzuut:Bialystok-Lublin-Rzeszow Augustow-Warszaw-Katowice-Ostava. Oluline on teada kus on hetkel suuremad tee remondid ja kas Katowice Ostrava kiirtee on valmis. Palun ärge seda Poola kaardi linki siia pange ,sellest on sama palju kasu kui 73 aasta Edasist. Olen kuulnud et tee remont toimub Augustovi - Bialystoki nind Warszawi-Katowice vahel.Sooviks teada milline on hetke olukord. Suured tänud ette.

Ja minu poolt täiendus kaarditeemale: kõige aktuaalsemat kaarti pakub hetkel ilmselt http://www.openstreetmap.org. Näiteks on seal näha nii Ostrava tee hetkeseis koos Gliwice juures oleva A1 uusima jupiga kui ka nt Varssavi-Berliini kiirtee detsembris avatud lõik - mõlemaid nt Google Mapsis veel ei ole.

Openstreetmapsi andmeid saab ka endale sobivasse formaati eksportida.

0
0

Buldooza lisatud link näitab tõesti väga täpselt kuidas tuleks käituda, kui A1 enne Tsehhi piiri ära lõpeb ja kuidas see puuduv kiirtee osa läbida. Veidi segasem on sellel kaardil veidi enne Katowicet A4- le jõudmide, kuna puudub meile harjumuspärane ja ka reaalselt tee ääres olev tähistus E75, mis viib välja A4-le. Kuna Katowice peale hakkab näitama juba 50- 60 km enne A4 igasugu variante, siis on kõige õigem püsida E75 ja vaadata , et edasi liikuda nii kaua, kuni On veel olemas viidad, et tulemas on A4, mis vahelduva eduga näitavad nii Krakowit kui ka Wroclavit ja E75 maha keerata alles siis kui tuleb viadukt, kus kontreetselt on näidatud lahknemine A4 Krakow ja A4 Wroclaw. Valida tuleb Wroclaw. Seda viimast juppi sõites on tähistused tagasihoidlikud ja on tunne, et A4 ei tulegi.

0
0

Keegi oskab ehk soovitada. On minek reedel Austriasse, Mayyrhoffenisse. Kas marsruut Tallinn-Bialystok-warsav-katowice-brno-wien õigustab ennast?

Huvitab eelkõige Poola läbimine? On ehk paremaid soovitusi?

0
0

Milline on Varsavi jõudmiseks alternatiiv Bialystoki läbimisele? Kas see on parem? Ise olen korduvalt kasutanud Bialystoki varianti, aga tean, et sõidetakse ka muud moodi.

0
0

Mine ikka üle Augustovi-Lomza-Ostrow Mazi. Muidugi kasuta gps i.Bialystokist läbi minnes on jube pikalt teetööd ja teeb ka tee pikemaks. Varssavist juba Katovice peale. Tulin sealtkaudu 1,5 kuud tagasi. Bialystoki kaudu aga oktoobri alguses.

0
0

to kait15. Vaata veidi ülespoole, alates minu 12. jaanuari postitusest, seal on viimse kui linnani sinu Poola läbimine kirjas. to rajukas, Bialystoki teetööd on valmis, aga üle Augustowi,Lomza, Ostrow Mazi, Varssavi on lihtsalt 35 km lühem tee. Palju tähtsam on Poola läbimise puhul kellaajad ja nädalapäevad. Viimati sõitsin 24. dets.

0
0

Tänud uva ja rajukas.

Olen Poolat üsna palju sõitnud, oma 15 korda kindlasti, seda siis viimase 6 aasta jooksul. Peale esimest korda olen sõitnud alati üle Bialystoki, sest esimene kord sai sõidetud mingit teist marsruuti Varrsavini ja see oli väga vaevaline ja aeglane variant võrreldes Bialystokiga. Kuna täpselt meeles ei ole milline see täpselt oli, siis ei ole julenud Augustow Lomza, Ostrow varianti kasutada. Sellel korral teen siis vastupidi ja proovin ka selle ära. Samuti kasutan ülejäänud Poola läbimiseks sinu varianti.

0
0

uva - mida peaks silmas pidama nädalapäevade ja kellaaegade kohta?

0
0

Kuna tulin sisse, siis vastan natuke ise. Poolast läheb läbi väga suur transiit ja rekkaid on koos kohalikega väga palju.Öösel ja nädalavahetusel on liiklus rahulikum, ning pääseb kiiremini läbi. Rekkad hakkavad liikuma juba pühapäeva õhtul.Nädala sees raugeb liiklus kelle 19 paiku.Warssavist parim aeg läbisõiduks on öö.

0
0

Kui pean sõitma mittenädalavahetusel, siis sisenen Varssavisse 23.00 ja läbin samal õhtul, öösel veel 200 km Katowice suunal ( sh. remondis oleva osa ) Sellisel kellaajal kulub 36 km Varssavi läbimiseks 36 minutit.Siit saab ka tagasi arvestada 2 juhiga Eestist väljumise aja. Koos pausidega tuleb 65-70 km/h, ehk 960 km läbimiseks 13- 14,5 tundi, ehk hommikul pool 9 on stardiks sobiv. Olen ise hommikuse unega ja mulle sobib eriti. Siin foorumis on ka varajasi ööbikuid, kes stardivad 4-5 paiku hommikul, nende kommentaarid Varssavisse saabumise kohta tulevad ehk ka. Nädalavahetusel peab arvestama sellega, et pühapäeva õhtul võivad 18-22 Varssavisse sisenemised tagasitulijatest troppi minna, seda rohkem muidugi Katowice poolt tulles. Olen paaril korral päris korraliku jonksutamise otsa sattunud. Mis puudutab veel Augustow, Lomza, Ostrow Mazi, siis peale Lomzat edasi mitte tee nr. 61 vaid otse Ostrow Mazi peale mööda 677 teed.

0
0

Kas peale Lomzat maantee nr 677 või 63?

0
0

677

0
0

Kui sõita läbi Poola autoga Austriasse, milline on hetkel parim tee, kas kuskil on teremoni tõttu pikemalt kiirusepiiranguid?

0
0

Ikka Tallinn, Riia, Kaunas, Augustow, Lomza, Ostrow Maz, Varssavi, Katowice, Ostrava, Brno, Viin. Remont 85 km Varssavi ja Katowice vahelon remont. Katowice ja Ostrava vahelt 35 km kiirteed puudu. Veidi ülevalpool on kõik detailselt kirjas.

0
0

Peale Lomzat tee 63 tuleb ajaliselt pea sama kuid lisab 11.km. Jaanuaris läksime 63 ja tulime 677. Mina isiklikult enam sel aastal sinna 677 peale ei tüki. 63 on tunduvalt siledam ja autosõbralikum.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased