Poola teed 2016

Kui keegi on värskelt Poolat läbinud ja oleks nõus infot jagama siis millises seisus on hetkel olukord Poola maanteedel. Huvi pakub marzuut:Bialystok-Lublin-Rzeszow Augustow-Warszaw-Katowice-Ostava. Oluline on teada kus on hetkel suuremad tee remondid ja kas Katowice Ostrava kiirtee on valmis. Palun ärge seda Poola kaardi linki siia pange ,sellest on sama palju kasu kui 73 aasta Edasist. Olen kuulnud et tee remont toimub Augustovi - Bialystoki nind Warszawi-Katowice vahel.Sooviks teada milline on hetke olukord. Suured tänud ette.

677 kolm remondifoori on ära võetud ja tee suht ok juba. Kuna liigun enne ja peale Varssavit alati , kas nädalavahetusel või suht hilisel ajal, siis on 677 olnud pea inimtühi. 1 kord olen kasutanud 63, kui 677 oli väga aktiivse remondi all. Kui on väga tipptund nädala sees, siis juba Varssavi Katowice vahelise remondi pärast olen läinud hoopis Bialystok, Lublin, Prešov, Budapest ja teinud Ungarisse asja. Meie lõpppunkt on Maribor, Austria jaoks jaoks tuleb muidugi Budapesti kaudu pea 250 km rohkem, kui just Willachi või Klagenfurti ei suundu.

0
0

Teab keegi, kas Bialystok - Varssavi E67 on teeremont valmis saanud? Mõtlen siis suunaga Bilaystokist Varssavi poole. Sügisel oli seda remonti ikka jube pikalt, vist isegi lausa Bialystokist kuni Zambrowini välja.

0
0

Kasutan Bialystokki vaid kui liigun Lublinist Augustowi peale. Augustowi ja Bialystoki vahel sai valmis ja on täitsa ok. Augustowist Varssavisse tuleb 35 km otsem Lomza kaudu. Kui keegi on liikunud Augustow, Bialystok, Varssavi, kuulaks samuti hea meelega värskeid kommentaare.

0
0

Bialystoki ja Stare Jezewo vaheline lõik peaks praeguste plaanide järgi valmima alles selle aasta augustis. Zambrowi ümbersõit juunis. Mis järgus ehitused hetkel on, seda ei oska öelda.

0
0

:)

0
0

Tere. Plaan sõita suvel Gdanski. Milline tee valida? Kuidas seal on teed üldse? Kas teed sealkandis on tasuta?

0
0

Vaata "Poolas liikumine", loe see läbi ja küsi vajadusel täpsustusi.

0
0

mis siis uuemad uudised kah Poola teede-võrgus on? Ja mis oleks mõistlik öömaja (loe soodne) siit minnes peale Varssavit! Sõidame marsuudil Tallinn - Budapest. Ega väga kaugele Varssavist Slovakkia poole öömajale vast ei jõuagi sõita - enne tuleb öö kätte. Ma olen küll kogunud erinevat infi juba, aga kõik kogemused võtan rõõmuga teadmiseks.

0
0

Palun formuleeri väljendit "peale Varssavit" pisut täpsemalt. Mis suunas Sa lähed ja kui kaugel "peale Varssavit" Sa öömaja otsid, siis saab Sulle ka soovitusi jagada.

0
0

Ära mine Varssavi kaudu. Bialystokist-Lublin- Krakov jne. Parem üldse Bialystokis ööbida ja alustada edasisõitu varahommikul 5-6 vahel.Sa võidad Slovakkia piirini vähemalt 3tundi.Kui oled hea sõitja siis jõuad ka õhtuks Lublini. Väikemajutusi sitaks seal.

0
0

Ka Lublin, Rzezow, Presov, Kosice, Miskolc on variant. ÖÖ lublini kandis, seal slovakkia poole jääb valik väiksemaks.

0
0

hea info :) Tänan!

0
0

Tere. Kui Budapesti minek siis on mõistlik Uva pakutud teed minna ja Lublinist läbi sõites on tee ääred täis motelle, wotelle mida iganes magad 20 zloti nägu valgete linade vahel ja saad korraliku õhtusöögi. Ise peatun ca 40 km peale Lublini vasakul tee ääres mingi kelpkatusega valge maja, küla nime ei mäleta ,suur kiri küljel, WOTELL.Hommikusööki seal ei pakuta seepärast ka päris odav.

0
0

Nii, me tagasi ja ööbimise kohta niipalju, et hakkasime minnes peale Varssavit öömaja otsima - esimene oli täis ja soovitati järgmist kohe - seal oli 2 kahest vaba tuba - läks õnneks. Tagasi tulles oli laupäeva õhtu ja sõidsime 3 tundi Varssavi poole -otsima hakkasime peale Krakovit. Kõik öömajad olid järjest kas täis või üüritud pulmalistele. Lõpuks muidugi leidsime ühe... seal oli 14.-€ nägu. Ummikutesse ei sattunud. Kõik oli super.

0
0

Mul tekkis küsimus. Miks sa Krakovi kaudu läksid see ju kõige pikem ja aeglasem teekond? Muidugi oleks iga info Warsavi ja Katowice vahelise lõigu valmisolekust teretulud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased