Reisikindlustus

Kogenud reisijad, millise firma reisikindlustust soovitate? Ette juba vastuste eest tänulik :)

0
0

Ergoga halb kogemus. Ei soovita. Kahju ei hüvitatud ja põhjendus oli vägagi suvaline ja vaieldav (ütleks isegi, et jabur ja ei lähtunud ühestki kindlustustingimusest, selline oli lihtsalt nende arvamus, et ei pea hüvitama), kuid nendega vaidlemine on nagu herneste vastu seina loopimine. Swediga hea kogemus. Soovitan. Hüvitati reisi ära jäämine ühe reisija grippi haigestumise tõttu ja seda kogu perele. Oleneb muidugi ka kindlustuskaitsevajadusest, mida ja mis summas soovitakse kindlustada, aga minu hääl läheb siinkohal Swedile.

1
0

Swedi kuldkaardi kindlustusega positiivsed kogemused - lend lükkus edasi, pidime jätkulennule uued piletid ostma, need hüvitati. Sõbranna jäi reisil haigeks ja pidi öö kohalikus haiglas veetma - kogu kulu hüvitati, summa oli päris korralik. Puhkusereis lükkus komandeeringu tõttu edasi, pidin TLL-Helsinki lennul piletite kuupäevi muutma, ka see kulu hüvitati. Sagedasel reisijal on Swedi kuldkaart tõesti kuldaväärt :)

1
0

Ergoga head kogemused.Maksti haiglakulud ja rohud.Kusjuures kui mõned aastad tagasi sai erinevatest kindlustustest pakkumist küsitud,siis Ergo oli ainus,kes suutis kõiki meie riske katta.Üks neist näiteks sukeldumist litsentsi sügavuseni(aktiivse puhkuse lisana.Enamusel kattis ainult 15m).Lisaks rahutused,loodusjõud jms.

0
0

tänu tuttavale sain ka ergoga asjad aetud

0
0

Jah magasin Swedbanki soodustuse maha :) uuel nädal pean sõlmima igal juhul ära.

0
0

Ma olen siin Tripis kindlustuse teemal päris palju kirjutanud, ei hakka vanu teemasid ise üles otsima. Aga lühidalt: analüüsisin juristina suure hulga Eestis tegutsevate kindlustusseltside reisikindlustuse tingimusi ning minu võitis vaieldamatult Swedbanki oma. Nüüdseks on nendega ka reaalselt kogemust olnud ja toimis tõrgeteta, kiiresti ja tõhusalt. Swedi tingimused on minu hinnangul kõige mõistlikumad, samuti on neil kõige suurem med kindlustuse summa. Miks kasutada Eesti firmasid? Minu jaoks on vastus väga lihtne - ma tunnen Eesti õigust ning seega oskan kohalike firmade juristidega vaielda, seadust lugeda ning vajadusel kohtussegi minna. Küll aga ei tunne ma ühegi teise riigi õigust ning leian, et probleemi korral oleks juriidilise vaidluse pidamine minu jaoks üsna raskendatud.

4
0

Aitähhh...peale su posititust kahetsen veelrohkem et nende soodustuskampaania maha magasin. No mul ple midagi juhtunud, aga 3-4 eelnevat reisi on kõik Swedbanki kaudu tehtud...ainuüksi hind on neil juba soliidne...aga hetkel kuu-ajaline tripp ja siis juba hakkad eurosid taga ajama sest reis tuleb kallis.

0
0

Iseenesest tundub loogiline, et hea asi peabki rohkem maksma kui halb asi.

Kui hind tähtis, siis Swedi kindlustusega on see värk, et kui reisi algus hakkab lähenema, siis kindlustus muutub iga päevaga järjest odavamaks. Konks on selles, et kindlustuse alla lähevad vaid need juhtumid, mis toimuvad pärast lepingu sölmimist. Näiteks kui reis kuu aja pärast, siis praegu ostes maksad summa x. Kui ostad 2 nädala pärast, on summaks y. Seejuures y < x, Aga pead arvestama, et sel juhul pole kaitset syndmuste vastu, mis toimuvad tänasest alates lähema 2 nädala jooksul. Samas kui selline risk vastuvõetav, annab säästa. Konkreetsed kalkulatsioonid ja rsikihindamised selle kasulikkuse kohta tuleb endal teha.

0
0

See on tegelikult loogiline ju, et leping kehtib alles pärast lepingu sõlmimist :) Ja just seetõttu ongi hind kallim varem kindlustust sõlmides, sest tõenäosus, et juhtud nt reisi ärajäämine vm kindlustusjuhtum, on kõrgem. Ilmselgelt ei kata ükski kindlustus juhtumeid, mis leidsid aset enne kui kindlustusleping sõlmiti. Seejuures reisitõrkekindlustus jõustub veelgi pikema viitega - vist oli 3. päeval pärast lepingu sõlmimist (ja seda minu teada kõigil kindlustusandjatel, kelle tingimustega olen kokku puutunud). Seega jättes kindlustuse sõlmimise ajale, mil reis juba väga lähedal, jääd ilma kaitsest, mida võib teoreetiliselt vaja minna vahepealsel ajal - nt tühistatakse mingid lennud, mille tõttu ei saa algse kava järgi reisi teostada vms.

Seega minu isiklik soovitus on alati sõlmida kindlustus võimalikult pikalt ette kui reis on suuremas osas paigas. Juhul, kui on võetud veel ainult lennupiletid, mis on ühel broneeringul, siis lennugraafiku muudatused reisijat veel dramaatiliselt ei mõjuta, sest vastutab lennufirma. Kui aga hakkad ostma juba ka jätkulende, mis on teiste firmadega jne, siis võivad ootamatused juhtuda ja lõpuks ka kallimaks maksma minna, kui oleks kindlustus:)

0
0

Oi, kui palju vastuseid, küll te olete toredad, et vastasite, sain siit head nõu :) Endal soov minna Phuketisse aprillis, kuna reisikaaslast on aga väga raske leida, siis ilmselt täitsa üksinda, seega tahaksin, et kindlustus oleks selline, mis kõik korvaks, mis vussi minna võib.

0
0

Soovitan soojalt Swedi kuldkaarti, mille puhul on reisikindlustus tasuta, kui tasutud on krediitkaardiga või kaardiga seotud pangakontolt. Hakkab kehtima kohe kui reisi eest maksad ja on alati olemas :) Arvutasin millalgi, et kui korra aastaski reisil käia siis tasub juba krediitkaardi kuumakse ennast ära. Kuna endal on välisreise üldiselt rohkem kui üks aastas ja on ka 2-3 kuu kaupa Eestist ära oldud siis on võit olnud tohutu. Samuti on Lätis-Soomes käimised alati olnud tänu krediitkaardile kindlustatud (bensiini, ööbimiste ja laevatsekkide eest tasunud kaardiga). Kindlustus kehtib ka kaasa reisivatele pereliikmetele ;)

0
0

Et soovitate Swedi kuldkaarti? Vaatasin just, et Swedi kuldkliendiks saamiseks peaks olema kontol 35 000 vaba raha.. Vau.. aga no oi mind rotti.. ei taha nad mind kuldkliendiks ju :D

0
2

Kindlasti ei pea kuldkaardi saamiseks olema kuldlient.

3
0

Ma vaatasin nüüd, et tõesti nädal möödas ja Swedbanki kindlustus on odavam tulevasele reisile. Kui nüüd juuti mängida kas 5 päeva ennem reisi kindlustus sõlmida on okey? Kindlustuse tähtsaim osa mulle on ravikindlustus...see piletikomp mind rikkamaks ei tee...pigem olen teab mis õnnetuse tõttu pettunud, et reisile ei saa. Kuna Swedbank on minu igapäevane sõber siis peab samuti seda Kuldkaardi asja uurima. Eelmine aasta oli kokku 4 välisreisi.

0
0

Kui ainult ravikindlustus oluline, ja piletite endi hind ka veel madal, siis peaks toimima. Ainult et siis ei tohi Eestis enne reisi haigeks jääda.

Diskleimer. See soovitus sobib vaid neile, kel odavad piletid ja/või suudavad rahalisi riske/väljaminekuid piisavalt hästi taluda. Kõik teised jälgigu Tip'i soovitusi.

Kuldkaart selleks reisiks juba vast hiljaks jäänud, kuna pilet vaja sellesama kaardiga osta. Ning kui kuldkaart, siis veel konks lisaks, et enam ei tohi lasta piletit sõbral osta, vaid peab seda tingimata ise tegema. Nii et kui 2 tegelast tahavad koos reisile minna ja kummalgi oma kuldkaart, siis tuleb piletid eraldi osta, riskides sellega, et 1 jääb ilma / saab ebasoodsama hinna..

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased