Reisikindlustus

Kogenud reisijad, millise firma reisikindlustust soovitate? Ette juba vastuste eest tänulik :)

0
0

Swedi kuldkaardi konks on selles, et pead olema reisi ostnud sellesama kuldkaardiga. Juhul kui oled reisi eest maksnud muul viisil, see kaart Sind ei aita. Suureks abiks on sel juhul Swedi plaatina kaart, kus kindlustuskaitse 500000 eur. Sõbrannal hiljuti vana kohver lõhuti reisil ära. Sai raha tagasi. Muid kogemusi sellega esialgu pole, kuid tingimustes on kirjas, et katab reisil isegi rendiauto kindlustuse... Plaatina kaardi tegemisele kulub aega max 10 päeva ja kuu makse on 12 eurot. Võid selle kohe peale reisi tagasi anda ja järgmiseks reisiks uue kaardi taotleda. Ehk teisisõnu, terve pere reisikindlustus kattega 500 000 saadaval 12 euroga, pole paha. Ma algul andsin alati kaardi tagasi, aga nüüd enam ei viitsi sellega jännata. Mu täiskasvanud poeg reisis ka minu kaardi lisakaardiga, mis maksis 10 eurot/kuu. Vot selle andsin küll kohe peale reisi tagasi...

1
0

Olen Swedst küsinud, et mis saab, kui on vaja piletite eest ühel maksta (näit viimase hetke reis vmt), kuid mõlemad reisijad on kuldkaardi kindlustuse huvilised. Sain vastuse, et kui üks maksab, siis teine kannab talle raha üle selge kirjeldusega, et mille eest. Kuna endal pole veel seda vaja läinud, siis ei tea, kas toimib. Võib-olla keegi oskab juba oma kogemustest täiendada.

0
0

Tõepoolest Swedi platinum on igati toimiv ja kaardiga reisi maksma ei pea. Kes aga soovib veelgi laiemat ja toimivamat kindlustuskatet, siis IHI Bupa on kindlasti üks parimaid, kuigi esimese aasta hind ca 300e.

0
0

Kuldkaardiga peab olema makstud kas kaardiga VÕI kaardiga seotud pangakontolt. Minu kogemus on, et nad ei koini ja on väga paindlikud nii et usun, et kui teha ülekanne selgitusega et selle reisi eest siis see toimib, eriti kui nad ütlesid et toimib. Endal on kogemus, et kolisime välisriiki ja sõitsime sinna autoga ja osad kulud maksin krediidiga osad krediitkaardiga seotud pangakontolt ja osa ka sulas (kaardiga ja seotud kontolt peavad olema tasutud midagi 70-80% kuludest, täpselt saab lugeda tingimustest) Kindlustus kehtis 3 kuud kui kohal elasime ja kui kindlustusjuhtum oli siis keegi ei ajanud näpuga järge kas ikka on see % täis makstud või ei ole ja palju tegelikud kulud olid.

0
0

Kas keegi on Salvas ka kindlustanud? On teil kogemusi?

0
0

Detsembris ostetud Ergo aastane reisikindlustus on juba ära tasunud. Lend hilines kolm tundi, jätkulennust teise kompaniiga jäin maha, uued ostetud piletid hüvitas Ergo kiiresti ilma igasuguste probleemideta (miinus omavastutus).

0
0

kahjuks mina ergot kiita ei saa

0
0

Pakuksin ka Swedbanki kindlustust. On olnud ka üks haigusega seotud kindlustusjuhtum Egiptuses. Polnud mingeid probleeme ja tasuti kõik kenasti ära.

1
0

Minul oli Swedbanki kindlustusega eelviimase Lufthansa streigiga juhtum. Saadeti meil, et kui kõik klapib, siis saan heal juhul 100 EUR tagasi. Sellise kompensatsiooni pärast ei hakanud närve raiskama. Kauna ei kanna, Äri on äri. Kasutan teist firmat. Streigikindlustus polegi oluline, Lufthansast hoian ka eemale.

0
0

Mul on endal isiklik antipaatia Swedi vastu ja vähemalt 10 aastat kasutasin põhipangana Dansket. Samuti oli mul nende aastane reisikindlustus, mida tegelikult vaja ei läinud. Pidev kindlustus peaks olema igal, kes Eestist väljaspool käib. Vahel olles Pärnus või Võrus keerad autonina Lätti ja oled kindlustust vajavas piirkonnas. Danske pank tegi aasta lõpus seal erakliendina olemise võimatuks ja läksin reisiarvega Nordeasse üle. Sealt saab kuldkaardi ja ka aastase kindlustuse, mida kavatsen peagi teha. On kellegil kommentaare - kogemusi Nordea kohta? Olen omalkäel reisija, püüan hoida alati arved eraldi. Eriti on see vajalik rendiautode kasutamisel. Seega - hotellid, auto jmt üks arve, isiklik elu toimub teises pangas.

0
0

Tarquin-olen Salvas kindlustanud ja ka kasutanud- nii reisitõrke kui ka tervisprobleemide korral. Toimis ilusti. Kusjuures reistõrke puhul olid minu reisikaaslastel Swedi kuldkaardi kindlustused ja neil läks hüvitise saamisega ikka päris kaua ja kuna asi vindus, siis tõid mu kaaslased Swedile minu Salva näite- et kindlustusfirma juba ammu hüvitanud. Seepeale hakati ka Swedis liigutama.

0
0

Aitäh marks66! Hea teada

0
0

Tere Kas kellelgi on kogemust Seb reisikindlustusega?

0
0
0
0

Reisikindlustusest olen jäänud AIG Travel Guardi juurde, kuna on olnud ka mitmeid kordi erinevate reisidega seotud kindlustusjuhtumeid, nii kadunud seljakotid, varastatud raha ja lendudest mahajäämised. Peamine on, et kõik kviitungid,arved ja piletid oleksid olemas, mida saab hiljem kindlustusele esitada. Kui kõik dokumendid olemas, siis AIG süsteem toimis päris kiiresti.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased