Ryanair raha tagasi!

Mure järgmine , sai võetud lend Airbalticuga Riia-Manchester ja sealt edasi Manchester-Dublin. Nyyd Airbaltic tyhistas lennud Manchesteri ja teine lend ryanairiga pilet täiesti yle ega pole midagi enam teha sellega. Kas keegi teab oma kogemustest on selt võimalik mingit raha tagasi saada, pileti tyhistada, mingit kontakt e-maili nendega suhtlemiseks? Tänud kõigile kes oskavad aidata antud kysimuse korral!

Lennujaamamaksud peaksid tagasi saama. Endal kogemused Ryanairiga puuduvad.

AirBaltic sulle mingit asenduslendu teiste firmadega ei pakkunud?

Andis kyll asenduslennu, aga tegin lend nyyd asjata ostu. Sellepärast ka siia saigi postitatud , et no ei olnud need piletid ka mitte odavad, et äkki oleks mingi võimalus raha tagasi saada? Kuidas nendega kontkti saada, telefoni teel võimatu kätte saada.

Tegelikult nii et AB peab asenduslennu pakkuma, seal ka ajalised piirid, oli vist +/- 2 tundi. Aga jah, kahe lennu kombineerimisel sellised asjad juhtuvad, endal ka kehvad kogemused.

Keda sul on võimatu kätte saada? AirBalticut? Neil Tallinnas täitsa büroo koos müügisaaliga olemas kesklinnas..mine sinna kui telefonitsi ei õnnestu.

Raha kindlasti Ryanairilt tagasi ei saa, kui sa just nendega kindlustust ei teinud. Ainus võimalus on see pilet mõneks muuks kuupäevaks vahetada (mõistagi on see tasuline, 25,00 Eurot minu meelest).

Mis ma sellest piletist vahetan kui mul olemas juba pilet siit otse. Ma ei hakka ju enam uut lendu võtma ekstra selleks Manchesteri, et sõita sealt edasi Dublinisse. :D . . . Paluks kasutada kirjavahemärke ning suuri algustähti (niimoodisiineikirjutata)! Trip.ee

Kui natukegi viitsiks Ryanairi lehte lugeda, siis leiaks sellise info:

For your information, if you do not use your booked flight the air fare, taxes*, fees and charges are non-refundable. *Government taxes are the only element of taxes, fees and charges which are refundable. Government tax refunds are subject to a reasonable administration fee. If the refund amount is less than the applicable refund administration charge then no refund will be made. Government tax refund requests must be made within one month from the booked travel date.

Ehk siis eesti keeles - tagasi ei saa sisuliselt mitte midagi. Nimevahetus on lisatasu eest lubatud.

Segane stoori. Ma saan nii aru, et alguses oli sul Riia-Manch AB'ga ja siis Manch-Dublin Ryaniga. Siis AB tühistas lennu ja pakkus sulle asenduslendu, mida sa ei tahtnud vaid ostsid krabinal hoopis Tallinn-Dublin otselennu EestiÕhuga ja nüüd on Ryani Manch-Dublin pilet kasutu. Mida sa sellest uuest lennust veel siis ostsid endale, kui AB sulle asenduslendu pakkus? Oleks võind enne ikka uurida, kas Ryanairilt on sul võimalik midagi tagasi saada või ei ja siis otsustada. Või miks kohe EestiÕhu otselendu ei võtnud? Paras keemia.

Ryanair ei vastagi telefonile kunagi ja e-maili kaudu ei ole võimalik ka mingeid pretensioone esitada. Ehk pretensioonid teele kas posti või faksiga. Ise olen kasutanud faksi +353 1812 1676 - töötab, loevad ja vastavad, kuid kuni 6 nädala jooksul.

Samas olen suhteliselt kindel, et antud situatsioonis ei saa kindlasti midagi tagasi.

Sain aru, et nn. lototasu maksmine ei taga veel loosi pääsemist.

Küsiks hoopis RA kindlustuse kohta - kaalusin ka ise nende kindlustust valida, kuid sain põgusalt uurides aru, et eestist ei ole see võimalik. Country of origin alt estonia valida ei saa.