Ryanairi lennule registreerimine
Küsimus on, et kui soovin elektroonilist pardakaarti, kas selleks peab tingimata kasutama ryanairi äppi?  Kas peale arvutis registreerimist ei saa e-maililt kahe inimese pardakaarti kahele inimesele telefoni alla laadida nagu on nt air Balticul?
Küsimus ongi sellest tingitud et vaja kasutada telefonis offlainina kahel inimesel.

no sa võid teha äppiga kodus checkini ära ja siis tee pardakaartidest screenshot ehk kuvatõmmis ja näita seda lennujaamas. toimib samamoodi. olen ise vahel teinud nii, kui pole kindel olnud, et lennujaamas internetti saab.


aga toimib ka sinu kirjeldatud variant et saad downloadida oma pardakaardid ja siis hiljem offlainis näidata: 

Just katsetasin, Ryanair äpp näitab pardakaarti ka ilma internetita.

Küsimus 1. Kas elektroonilist pardakaarti saab äpita? Ei/JAA? (saab/ei saa)
Arvan et on ebamugav äppi kasutada sest reisikaaslane vajab samuti pardakaarti. Muidu peaks ka tema äppi omama sest minul on priority boarding, kaaslasel mitte ega saa sama telefoni kasutada. Sama pilet.

Küsimus 2 puudub. 

Lähete mõlemad prioritiga, keegi ei hakka ohkima.

@ Tailu

Vastus küsimusele number 1:
Lihtsalt tee oma telefonis reisikaaslase pardakaardist skriinshot ja siis saata see tema telefoni (Skype, Viber vms.)
Seda ta siis näitabki boardingul.
Ei mingit probleemi. Olen ise korduvalt nii teinud.

Reisikaaslane teeb oma telefoniga sinu telefonis olevast Qr koodist pildi ja läheb sellega lennukile. Meie tegime nii ja töötas.

äpp ju pole seotud konkreetse telefoniga, tõmba paljudesse tahad ja logi sisse, miks elada oma elu keeruliseks või printige see paberilipakas välja

Varemalt oli ka pdf formaadis pardakaardi võimalus, kas enam pole?

Kordan oma küsimust teise lauseehitusega.
Kas arvutis tehtud ja alla laetud väljatrükkimata pardakaardi pdf fail telefonis kõlbab ega pea olema just telefonis (äpis) tehtud lennule registreerimine? 

Saaksin ka äpiga. Kuid küsisin midagi muud. Palun mitte vastata mida ma ei ole küsinud. Pardakaardi formaat võib olla erinev. 

Vastus on ei, ametlikult mitte. Pdfi nii imelik kui see ka pole Ryanair enam telefonis pardakaardina ei tunnistata.

samas keegi ei keela katseteda, kui elu igav võib selle nats vürtsikamaks muuta

Mina katsetasin tahvliga ja õnnestus. Lihtsalt huvi pärast tahtsin proovida, et äkki teinekord on see ainuke võimalus  ja kas siis sellele saaks loota.  Tuli ainult valida variant, et ekraani pilt ei keeraks koos telefoniga.

Ryanairi apist saab alla laadida ka pkpass-id. Kui iPhone, siis sisse ehitatud wallet rakendus näitab neid, androidi jaoks on ka midagi võimalik laadida. Ja neid pkpasse saab siis kas AirDrop, Skype või mis iganes muul viisil ka teistega jagada. Olen teinud korduvalt. Kuidas pkpassi tirida peast ei mäleta ja hetkel ühtegi aktiivset reisi pole, et RyanAir appi katsetada.