SAS reis üle ookeani Vancouverisse

Kas keegi on viimasel ajal kasutanud SAS teenust üle ookeani reisimisel. Olen saanud palju vastakaid arvamusi. Milliseks on muutunud SAS-is pakutav teenus ja turvalisus. Kuna piletid tunduvad suht koht normaalse hinnaga, siis vajaksin enne otsustamist igasugu infi. Tänud Teile vastajatele juba ette .

Lendasin SAS'iga just Stockholmist Chicagosse ja sealt Torontosse American Airlines'iga. SAS'ist jäi täiesti normaalne mulje. Igal inimesel olid eraldi kuvarid näiteks, kust sai filme ja muud vaadata. Näiteks KLM'iga Aasias käies ei olnud tagasilennul oma kuvarit. Seekord oli mõlemal suunal. Toidud olid SAS'is sellised keskpärased pigem. Muidu norida ei saa. Milliseid turvalisusega seotud probleeme sa silmas pead, sellest ma aru ei saa.

0
0

Lendasin nädal tagasi. Lennuk oli puupüsti täis. Terve tee lapsed sõna otseses mõttes röökisid ning saksa vanamees kõrvalistmel lasi vahetevahel peeru.

Aga söök oli küll täiesti OK ning teenindus tibi-tobi.

Olen paaril korral lennanud Londonist otse Los Angelesse American Airlinesiga. Lennuk on olnud pooltühi. Ehk sellepärast, et seda lennufirmat peetakse kuidagi kehvemaks. Mina küll aru ei saanud - päris mõnus oli üle 3 istme terve tee magada. Söök oli kah 4+ ning pardateenindus ei häirinud.

Head reisi!

0
0

Tere, mina soovitan soita Vancouverisse Concord'ga. See on odavaim variant ning ka turvaliseim. Ma tapselt ei maletagi, kas ma soitsin sinna Tallinnast umberistumisega Saksamaalt...vist oli jah. Igatahes on see parem lahendus kui SAS

0
0

Condorit mõtled ilmselt?

Kindlasti tore firma, aga huvitav mille poolest ta turvaliseim on?

0
0

Mis oleks kõige odavam variant saada Tallinnast või selle lähiümbrusest üheotsa pileti Vancouverisse? Kuskilt odavlennuga äkki vms, ma esteet pole. . . . Ja ikka algab siinses keskkonnas lause suure algustähega!

0
0

Uuri võimalusi:

Easyjet: Tallinn-London + Londonist Ryanair: Tallinn-London + Londonist

0
0
  1. LOT Tallinn - Varssavi - Vancouver Siin tuleb pilet kuskil 12 000 krooni

2)Easyjet / Air Transat Tallinn - London, London - Vancouver Tallinn - London hind peaks jääma vist kuskil 600 krooni juurde ja London - Vancouver tuleb umbes 7000 krooni.

Mõlemad ühe otsa hinnad.

0
0

Londoni variant tuleb ilmselt tõesti soodsaim. Air Transati hind sõltub muidugi lennuperioodist, aga näiteks veebruariks-märtsiks võib nende üheotsapileti Londonist leida ka 350€ eest (väljumised neljapäeviti).

0
0

Okei aitäh kõigile, vaatan kindlasti järgi!

Ja Aitäh Ka Moderaatorile Ma Nüüd Kirjutan Suure Algustähega ;)

0
0

Ära tühja pärast üle ka pinguta ;)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased