Sharmi 2013 novembris...läheksite?

Tahaks väga just Sharm el Sheikhi minna, pakub huvi kuna pole seal kunagi käinud. Praeguseid uudiseid jälgides ei ole veel sealne pingeline olukord jahtunud, pole julenud seepärast ka reisi broneerida, kuigi hinnad pragu suht soodsad. Plaan oleks olnud minna novembris (2 täiskasvanut, 2 last-8a ja 2a). Mida arvate sellest, kas julgeksite minna või paanitsen liigselt?

1
23
...
10

Novembriks lennupilet Kanaaridele edasi-tagasi 145.- Korralik hotell ( 2 täiskasvanut + 2 last ) 9 päeva, hommikusöök hinnas 500.- Ise valiks Gran Canaria või Fuerteventura. Egiptusesse jõuab ka kunagi hiljem reisida :) Ülaltoodud hinnad leiab www.ryanair.com kaudu broneerimisel Hotell www.booking.com Isiklikult taoline pakett sai äsja soetatud. Head reisi!

3
0

Ei kahtle, et hotell maksab 500,- aga see, et lennupiletid 145,- edasi -tagasi, selles küll kahtlen. Midagi jätad äkki mainimata ? Tallinnast Kanaaridele, otse ja väikeste lennuvahedega ? 2a. lapsega on eriti vahva mässata ümberistumistega. Palun fakte, kuupäevad, lennujaamad jne...

1
0

Mina julgeksin küll. Sharm on väga kaugel vähegi ebaturvalisematest piirkondadest ja minu isikliku arvamuse kohaselt armee võimuletulemine pigem suurendab kui vähendab turvalisust. Aga ehk Nile Delta kommenteerib ka seda postitust kohapealt.

2
0

Mina ka läheksin - hea ja soe ikkagi:) Sama raha eest ja sama soojagarantiiga ikka Kanaaridele ei saa. Olen viimase kahe aasta jooksul kolmel korral Egiptuses käinud, neist kaks Sharmis. Kuurortpiirkonnas on olnud rahulik. Viimane kord oli märtsis sel aastal ja kui kodus külm hakkab, plaanin taas minna.

1
0

Ei leia sellise hinnaga reisi-ehk täpsustad Estfin? Ma mõtlen, et Kanaaridele, mitte Sharmi.

0
0

Mina lähen Sharmi oktoobris 2013. Olen palju uurinud ja paistab, et Sharmis kõik rahulik. Kõik suuremad/tuntumad reisikorraldajad üle maailma korraldavad sinna reise edasi.

0
0

Kust firmast ostate oktoobriks Sharm el Sheiki,et tuleks vähegi normaalne hind. Sel aastal on kuidagi väga kallis kõik. Või pole ma õigel ajal õigesse kohta juhtunud vaatama:) Please help!!

0
0

Kuu tagasi olid Novatours-il head hinnad, Goadventure-st pakkumist küsides naerdi need hinnad välja (kuigi olen nendega 4 korda Egiptuses käinud). http://www.otsireisi.ee/sooduspakkumised/egiptus_sharm_el_sheikh#egiptus_sharm_el_sheikh

0
0

No Sharmi ja Kanaare ei saa kohe kuidagi vōrrelda. Esimene on ikka prügimägi ja täielik islami pärap......, kus sa oled kahel jalal liikuv rahakott ja kui raha poleks näriks need jeebuskid sul kohe kōri läbi. Kanaarid on ikka Euroopa ja tsiviliseeritud, viisakas ühiskond, kus on tegevust ja ringikäimist nii, et tapab ja odav pealekauba. Sharmis peale snorkamise ja sukeldumise pole miskit teha ja lihtsalt lesimine on jube narr ja tappev. Kanaaridel on tsill ja fill 24 h ja saad ise minna ja toimetada, kuhu tahes. Sharmis lähed nädalaga lolliks igavusest ja tahad koju Kanaaridel on 3 nädalat ka vähe ja tunned, et siin ma talvel elaks, eemal Eesti külmast ja plägast ja kottpimedusest 24h.

15
8

Paluks tõlget, mis- või kesasjad on "jeebuskid?"

1
0

Ilmselt on kodanik3 lasknud enesele koti pähe tõmmata ja õhupuudusega lolliks läinud:)

4
3

Täna siis Aktuaalses Kaameras jällegi teema sellest, et soovitatakse vältida reisimist Egiptusesse. No mina ei tea mida teha..reis broneeritud ja homme tuleks raha ära maksta..aga nagu ei julgegi :/

0
0

Plaan oli Sharm el Sheikhi minna :/

0
0

mine julgelt tulin alles läbi soome kõik oli rahulik ja tore.olin 4 nädalat

0
0

kevad2lill kelle teenuseid Soomes kasutasid ?

0
0
1
23
...
10
Lennupakkumised
Reisikaaslased