Sharmi 2013 novembris...läheksite?

Tahaks väga just Sharm el Sheikhi minna, pakub huvi kuna pole seal kunagi käinud. Praeguseid uudiseid jälgides ei ole veel sealne pingeline olukord jahtunud, pole julenud seepärast ka reisi broneerida, kuigi hinnad pragu suht soodsad. Plaan oleks olnud minna novembris (2 täiskasvanut, 2 last-8a ja 2a). Mida arvate sellest, kas julgeksite minna või paanitsen liigselt?

Inimesed võtke palun välisminni nõu kuulda ja ärge reisige Egiptusesse, riik on praktiliselt kodusõja lävel ja keegi ei tea päris täpselt mis juhtuma hakkab lähiajal.

13
1

Kui oled Sharmis, istute oma viietärni hotellis, siis ei juhtu Teiega kindlasti midagi. Kui seiklema ei plaani minna, siis olgu või Kairos tuumasõda, on Sharmis ikkagi rahulik. Hurghadat ma pigem väldiks hetkel.

5
2

Eks igaüks otsustab kas tasub riskida: http://www.postimees.ee/1304594/egiptuse-sodurid-tapsid-siinail-10-islamisti Oleks siis veel mingid äärmiselt odavad hinnad reisidel.

0
0

Aru ma ei saa,miks peaks sõitma Egiptimaale nüüd,kui seal pole veofirmadel isegi autokütust saada,et kindlustada Siinai kõrbe hotelle vajalikuga."Kõrgklassi" hotellid pole seal oma reklaamitud taset.Mida teha hotelli territooriumil terve nädal? nagu vanglas oleks! Kanaaridel on ka tõesti hotelle,mille kvaliteet ei vasta ka vähenõudlikumale kliendile - neid hotelle müüvad reisifirmad. Kui sõidate Norweigian lennufirmaga Helsingist Gran Canariale ja valite hea äsja ehitatud või renoveeritud hotelli majutuse booking.com veebist, siis olete kindel,et teie puhkus on meeldejääv,ilma terroristide ja islamita saate saarel ringi sõita.

11
4

Kipub kergelt teemaväliseks, aga asjale võib läheneda ka selle nurga alt, et kuskil riigis toimuv kammajaa on just see faktor, miks sinna üldse minna. Kui täismahus kodusõjad a la Süüria välja jätta, siis on ebaselge olukord riigis täiesti arvestatav põhjus reisimiseks. Rahutused on ju üldjuhul väga lokaalse iseloomuga ja paistavad telekast kaugelt hullemad, kui kohapeal. Paljud reisiteenused on oluliselt odavamad, turiste pole või on palju vähem - naudi aga. Loomulikult tuleb silmad lahti hoida ja mitte päris igale poole kippuda, kuid vist esimest korda olen mõtlema hakanud, et ehk isegi läheks sinna Egiptusesse (ei pea siin küll kuurorte silmas).

7
1

to reisike: Sinu reisi tasumise tähtaeg peaks olema nüüd möödas - millise otsuse vastu võtsid? to Shrek: Kui on soov ainult puhata ja päikest võtta, siis tõenäosus seda saada on Egiptuses ikka tunduvalt suurem. Olen puhanud nii Kanaaridel, kui Egiptuses. Ringiliikumiseks(aktiivsemaks puhkuseks) valisin Kanaarid, täispuhkuseks ja päikesevõtuks aga Egiptuse. Kellele ema, kellele tütar, kellele mõlemad:)

3
0

Veigo, ma vaidleks vastu natuke selles osas, et kui turiste vähem, siis Egiptuses teenuste hinnad odavamad. Minu ja mitmete tuttavate kogemuste põhjal on asi hoopis vastupidine. Kui kliente jääb vähemaks, siis tõstetakse hinda, et "oma osa" ikka kätte saada. Sama lugu on hotellidega, kehva täituvuse korral hind kallim ning teenuste kvaliteet oluliselt kehvem.

See siis ainult Egpituse kohta.

4
0

Üllatav, eriti ei märganud, et ülalpool oleks manitsetud, et ehk 2 ja 8 aastase lapsega ei tasuks praegu siiski Egiptusesse sõita. Lastel peaks ju üsna ükskõik olema, kus nad oktoobris või novembris rannamõnusid jmt naudivad? Muidugi ei ole ükski kodusõda nii hirmus, kui seda kujutatakse, aga ega araablaste või moslemite või beduiinide keskel ikkagi pole mõnus olla sel ajal, kui poliitiline temperatuur on tõusnud. Nojah, paljudes riikides Egiptusse suunduvate turistide arv on vähenenud, aga mitte Eestis. Ma vist aiman, miks. Olen korduvalt käinud väga huvitavaid olukordi kogemas, aga mis puudutab lapsi, nendega seoses peaks ikka riske minimeerima.

5
0

Sharmi mina minna ei soovi, aga tahaks urgitseda natuke estfin24 postituse kallal. Millisest linnast sa oma reisi alustad? Tallinnast see küll võimalik ei ole. Miks sa kirjutad , et oi kui odavalt saab, aga ise jätad kõige olulisema enda teada. Minu arvamus on , et sa bluffid! Praegu igatahes saab Kanaaridele eesti inimene kõige soodsamalt Helsingi kaudu kasutades Norwegian Airi.

3
0

Tänan, armas Nile Delta. Ma ei vaidle. Pean viisakaks vastata ja konkreetselt Egiptuse jätangi järgnevalt kõrvale. Põhiline, millele tahan osutada on, et sellistel puhkudel on kaks alternatiivset lähenemist: 1. seades esiplaanile vastutustunde ja ilma et püüaks analüüsida, teades et on antud hoiatus vmt, lastega ei lähe. või siis 2. koguda andmeid ja arvamusi, loota enese ja alternatiivsete ekspertide arvamusele, langetada otsus minna või mitte. On mitmeid põhjusi, miks ma paljudel juhtudel soovitaks inimestele 1. lähenemist. Ei hakka neid loetlema, arvan et need on paljudele aimatavad.

Soovin kõigile Egiptusesse puhkusele siirdujatele ilusat puhkust!

5
0

Esmaspäeval oli maksetähtaeg ja palusin broneeringu tühistada. Olen nüüd siiani otsinud hotelli, mis oleks suur, lastele huvitav (Tenerifel)aga no ei leia, sest seal lihtsalt polegi sellised - mõtlen veeparkidega hotelle :( Ei tea, tundub, et sel aastal jääbki vist käimata, sest Sharmi hästi ei julge ja mujale on hinnad nii röögatult kallid, et saad suht mõttetu hotelli....eriti kui plaanid kahenädalast hotellipuhkust.

2
1

Reisike, Tenerifel on väga vinge veepark, Siiam Park. Seal maal lihtsalt ei käi elu ainult hotellides. Peale selle Loro park, Jungle park, Monkey park jne. Kõik super kohad lastele!Rentige auto ja sõitke ringi, seda Egiptuses teha ei saa. Ja autorent on odav. Monkey parki soovitaks väga väiksematele lastele, tilluke loomaaed, aga saate seal koos leemuritega ühes puuris olla, neid sööta ja silitada. Ja kui seda külastada siis hommiku poole, elukad on reipamad. Eelmine aasta rentisime auto läbi eestlaste firma, toimis väga hästi, ka majutuse asjus võib neilt nõu küsida. www.tenerifesiesta.com. Teine eesti firma veel www.tenerifeinfo.eu. Ja kõhutõbe Kanaaridel ei saa. Igatahes niipalju kui mul tuttavaid, sugulasi Egiptuses on käinud on eranditult kõik pasal olnud. Lendamiseks soovitaks Norwegianit Helsingist ja majutuse jaoks on hea www.booking.com, lisaks need eesti ettevõtjad.

6
0

Võib-olla siis Tenerifel üürida korter kaheks nädalaks? Homelidays näitab, et neil on Tenerife andmebaasis 418 korterit, maja, villat jne. Üldiselt see pole hotellist kallim ja homelidays'i kaudu on küllaltki lihtne ja ka turvaline asju ajada.
link igaks juhuks http://www.homelidays.co.uk/EN-Holidays-Rental/es_islascanarias_tenerife_es/list_r2.asp

1
0

Sõna sekka ja vastuseks 1111-le. Meie tulime küll Egiptusest ilma kõhutõveta ära, käisime Niiluse kruisil. Ise peab hoolas olema ja käsi desinfitseerivate, niiskete rätikestega üle käima (1,50€ pakk), laeval oli olemas restorani ukse kõrval vastav geel. Polnud hullu, ma ka lugesin enne hirmu ja õudusjutte sel teema, oma kogemus oli teine.

1
0

Korras, kõik Egiptuse teemad lõppevad kõhuhädadega :)

7
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased