Shoppamine Bangkokis

Palun abi kes on käinud alljärgnevates shoppingukeskustes(kuhu soovitate minna)Central World Plaza, Peninsula Plaza, Gaysorn Plaza, Sogo Department Store, Siam Square, Siam Paragon. Need asuvad just meie hotelli läheduses . Tnx

1
23

sealkandis asub ka Central Chidlom - kaubamajja pääseb otse Chidlomi skytraini peatusest (v6i väike jalutuskäik Gaysorn Plaza nurgalt). olen käinud enamuses sinu poolt nimetatud kohtades, mis on k6ik kohad, kus tasub käia, kuid soodsamad ostud (ehtsad margikaubad loomulikult) olen viimastel aastatel tenud just selles Centralis.

0
0

Kindlasti oskad siis öelda missugune nendest keskustest jääb Baiyoke Sky Towerile lähemale.tnx juba ette

0
0

Köik Bangkoki suured 'mall'-id on kui yhest puust. Ysna sageli on nad omavahel löputuna näivate kaubatunnelitega v sildadega yhendatud, need levivad kui kaheksajalgse kombitsad igasse suunda ja löpuks oled sassis, et kus hypertsentrumis sa omadega oled ja kust kurat sa alustasid :-)

0
0

Baiyoke Sky Towerile kõige lähem on ~550 mm kaugusel Prantum Market ja siis natukese (~300 mm) edasi hakkavad riburada pidi tulema kõik teised suuremad ja väiksemad kaubanduskeskused Central World, Siam Paragaon, MBK jne, mis on omavahel ühendatud taeva-jalutustänavaga - ehk kõik on jalutuskäigu ulatuses.

0
0

Mina soovitaksin MBK-sse minna. Sest seal on suuren ja soodsam valik, kui ehk mujal. Kui tahad luksuskauppa, siis kohe kõrval Siam Paragon. Skytrainiga National Stadium peatusesse.

0
0

Mu naine tänab teid.

1
0

MBK on väga armas koht. Kuskil viiendal korrusel on Food Avenue, mis ülilahe koht. Ja kuskil oli mingi Itaalia toidukoht, kus sai tellida kompleksmenüüd. Nämma. Paragon on hinna poolest kallis, aga seal on väga lahe meremaailm all korrusel.

0
0

Hehh, me elasime Bayoke Sky Toweris (kusjuures minu arust oli kahtlaselt segane see hotell, aru ei saanud kus algus, kus lõpp) ja shoppasime Siam Paragonis ... Oli vähe aega ka, nii et kaugemale ei jõudnud.

0
0

Veix, julge mees oled oma naisega sellisesse kohta minna... Mu naine suutis isegi paari päevase Praha reisiga pere eelarvesse augu lüüa! (-:

0
0

Viimasele: tuleb naine panna ise raha teenima.

0
0

Õige, õige muidugi. Meil on aga välja kujunenud selline tööjaotus, et mina teenin ja tema kulutab!

0
0

Siis pead lihtsalt rohkem teenima :P

1
0

mina soovitaks soojalt suan luangi nightmarketit, superodav ja megalahedad asjad. ja siam square, siam paragonist üle tee, sinna võibki kõndima ja ostma jääda :)

0
0

Siam Paragonist üle tee on väikeseid mõnusaid poekesi tõesti. Ja samas kõrval ka see MBK kaubamaja. Ja Suan Luangi nightmarket on seal samas üle tee Silomi tee otsast.

0
0

Arge eestlased tulge Bangkokki, siin ju jahe. Paeval 35 aga ohtuti ainult 24 kraadi, lubati kogu aeg, et temperatuur on yle 30 C. Aga shoppamine on kihvt asi siis(jiu-mjau-tsai-ko-si). . . . Kirjavead parandatud! Toimetus

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased