Singapuri hotellid ja söögikohad

Tervist.

Plaan minna Singapuri ja hetkel otsin normaalset hotelli. Kas keegi oskab midagi soovitada? Hinnapiir umbes 700 eurot kahele inimesele 6 ööd.

Samuti huvitab söögikohtade hinnatase. Et mis võib maksta hommikusöök või tavaline lõuna kuskil tavalises söögikohas.

1
2

Hotelle vaata bookinghouse.ee või hotelscombined.com Odavamad söögikohad on kaubanduskeskuste all, saab 3-5euri täitsa söönuks, ka tänava peal on siin-seal odavamat näksimist. Hinnad muidu seinast seina. Takso odav, kui sõita kahekesi siis tuleb juba sama hind mis ühistranspordiga.

0
0

Hotellide kohta juba eelmine andis infot. Muidugi oleneb kus sa seda tahad võtta. Kui sa Orchadist hoiad vähe kaugemale siis selle raha eest saad kindlasti. Söögi koha pealt peaks küsima kas sa oled aasia toidu sööja või mitte? Kui jah, siis saad väga hästi söönuks 3- 4 dollari eest nn. Market place - idel. Kesklinnas võid sama teha ka 200 dollari eest. Liiagelda on mõtekas MRT - ga või taksoga.

0
0

Hotelle otsi läbi agoda või muu Aasia hotellidele spetsialiseerunud saidi. Loomulikult võib vaadata üle ka hotellide endi lehed. Ise olime viimane kord Agoda reedese 50% müügiga Oasia nimelises hotellis - kõik oli viimase peal, bassein katusel, kaubanduskeskus ja metroo kohe kõrval jne. Nagu eespool kirjas, on Aasia söök odav ka Eesti mõistes ja seda pakutakse igal pool. Leiab ka eurooplase maitsele sobivat sööki, nagu pikad täidetud saiad, võileivad, saiakesed jne. Ringi liikumiseks osta kohe lennujaamast transpordikaart - sellele saab igas metroojaamas ise raha juurde laadida ning on pmst ainuvõimalik viis metroo või bussisõidu eest tasuda. Takso järgi mina nädala jooksul vajadust ei tundnud - ühistransport on tasemel ja sellega jõuab igale poole.

0
0

Head hotellid on Singapuris suht kallid, aga see-eest mõnusalt ruumikad ja super teenindusega, ma soovitaks panna natuke juurde ja kuskil 150 EUR eest saaks juba näiteks Intercontinentali, kui neil soodusmüük tuleb. Agoda või Ctripi sooduspakkumised võivad ka hea diili anda, mina eelistaks hotelli mis jääb Marina Bay kanti, see on linna uus keskus ja ülikiirelt arenev lahe piirkond. Tõsi, metroo on ka kiire ja efektiivne, kuigi suht täis rahvast koguaeg, natuke väsitav pikapeale.

Söögikohtadest parima hinna-kvaliteedi suhtega on jah hawkerid, mida keegi market-place nimetas.

0
0

http://www.lloydinn.com/ 90 SGD, asub kesklinnas, Orchadi tänavast 200 meetrit vast. Hotell selline veidi pime ja niiske, hommikusöök kõrvaltänavast ise valitud kohast jne. Aga olems konditsioneer, soe vesi - mida veel tahta. :)

0
0

Hea asukohaga hotell on otse kesklinnas,kust pääseb igale poole jalgsi. Hotell on lihtne,toad küllaltki väikesed.Lennujaamast tulles tuleb metrooga sõita jaama Bras-Bras ja hotelli minnes kulub jalgsi mitte rohkem kui 5 minutit.Metroo hind oli mõned Singapuri dollarid.Metoo väljub otse lennuvälja terminali kõige alumise korruse juurest,viited olemas.Tuleb arvestada,et on vaja ümber istuda mõned korrad uuele liinile. Hinnatase Singapuri hotellide kohta väga hea.Hotelli nimi on Hotel 81 Bencoolen. Kahene tuba ligikaudu 75 €. Agodast broneerides oli Wifi tasuta.

0
0

Tänud kõigile vastajatele. Ootasingi seda, et keegi soovitab kohta kus ta juba käinud on.

0
0

Selle sügise reisiks valisin sellise hotelli: (minek oktoobri lõpus.. )

http://www.reginhotel.com/index.html

0
0

Teadmiseks teile: Hotel 81 Bencoolen on "Prostitution designated hotel"

0
0

Punaste laternate rajoon asub teiselpool jõge,seal on suur hulk hotelle ja ka Hotel 81 keti mitmeid hotelle. Lastega peredel eriti ei soovitata seal rajoonis hotelli võtta. Mis puutub aga Hotell 81 Bencoolenisse,siis ma küll hotellis ja seal läheduses prostituute ei näinud,isegi hilistundidel ja öösel.

0
0

"mina ei näinud" pole suurem asi argument. Võib ju ka Bagdadi minna ja ellu jäädes kinnitada, et seal tundub täiesti turvaline, kuna sinuga ju midagi ei juhtunud.

vt ka: http://www.straitstimes.com/The-Big-Story/The-Big-Story-1/Story/STIStory_791142.html

Mitte et see just mind väga häiriks, aga kõiksugu arvustused näitavad, et Hotel 81 näol on tegemist kräpphotellidega, Ibis vms. taolist tagab vähemalt kindla brändistandardi.

0
0

Plaanime minna detsemebri keskel Singapuri, olen ööbimist vaadanud bookingust, agodast ja TA. Sisestades soovitud ööbimise 2 ööd 12-14. detsembrini, tuli pakkumisi väga palju. Ühes hotellis, mis välja vaatasime üks öö oli 130 euro. Siis sisestasin kuupäevadeks 1-3. september ja sain öö hinna ligi 60 euri odavamalt. Siit ka küsimus, et kas tasuks alles paar päeva enne reisi kinni panna. Kaasas on ka 1 ja 4 aastane laps. Või lastega ei tasuks nii riskida või on hetkel madalhooaeg ja detsembris juba kõrghooaja hinnad? Mis te arvate?

Ette tänades

Mannike

0
0

Meie oleme Singapuris 7-9 nov ja hetkel oleme valinud hotelliks http://www.booking.com/hotel/sg/fragrance-riverside.et.html?aid=333369;label=fragrance-riverside-OecsYO9PGBVrnvIb2A_0kwS19143023368;sid=ea4d712380e1c11f96aba762ae743743;dcid=1;checkin=2012-11-07;checkout=2012-11-09;srfid=93def4ff303514171b4308746a42f6edX1

Selle hotelli just asukoha ja hinna pärast. Kommentaarides küll et toas pisikesed jne aga samas oleme ainult 2 ööd ja enamus aja kolame linnapeal ja tutvume Singapuri vaatamisväärsustega. Ja siis peaks meil selgatag olema 2,5 nädalane Bali reis

0
0

Merle, igaksjuhuks juhin tähelepanu, et selles hotellis on osad toad ilma aknata.

0
0

Hotellid ja öömaja

Kas peaks hotelli ette broneerima või on normaalse hinnaga saada ka kohapealt. Vaja oleks 3 .ks päevaks normaalse hinnaga alla 100 eur i. Kui näiteks jaanuaris minna.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased