trip-krainetrip-ukraine-dark
Soodsalt Taisse

Tere, paluks abi kõikidelt nendelt, kes leiavad alati internetist supper pakkumisi. Sooviksin minna Taisse, kas märtsi lõpp või aprilli algus ja tahaks võimalikult soodsa hinnaga. Olen uurinud igast maade(Soome, Rootsi jms) viimase hetke pakkumisi, aga pole leidnud midagi. Praegu peaks just olema see nn madalhooaeg, et lennud odavamad jms, aga no ei leia :( Eelmisel nädalal leidus veel väga palju soodsaid pakkumisi Taisse Soome firmade kaudu(Aurintko, Finnanmatkat) ja nüüd ei ole enam neidki. Enne oli umb 800euri, 2 nädalat lennupiletid+kindel hotell ja nüüd hakkavad need hinnad 1000-1500. Soovitage palun kust otsida ning kust leiaksin soodsa pakkumise! Aitähh! :)

Praegu pakub Turkish Airlines soodsaid lende Riiast. Ja lennud kuni 28.02.2012 läbi Istanbuli.

Finnmatkat pakkus 2-nädalast reisi 750-ga

Soodne lennumarsruut Taisse!

Tere,

Soovime minna Taisse puhkama novembri lõpust. Plaan osta lennupiletid ja siis kohapealt otsida majutus. Mõtleme minna Phuketi ja Krabi piirkonda. Olen nüüd paari nädala jooksul kõikvõimalikke marsruute kombineerinud, et võimalikult odavaid pileteid saada. Kui eelmine nädal jäi silm peale Turkish Airlines pakkumisele, kus Riiast Bangkoki oli 569 euri, siis tänaseks on hind kerkinud juba 671 euri peale. Kas keegi oskab aidata, mis oleks kõige mõistlikum marsruut Taisse minekul? Nagu eelnevalt ütlesin, et Riia kaudu on Turkish Airlines vahemaandumisega Istanbulis. Tagasitulles tuleb Istanbulis lendude vaheks 17 tundi, kuna alguses oli pileti hind väga hea, siis olime selleks ka valmis. Nüüd aga paneb juba mõtlema… Finnair pakub praegu soodsaid lende Aasiasse. Kuid Bangkoki saab lennata vaid 15. novembrini. Kui võtta sooduspilet näiteks Hongkongi või Delhisse, siis ikkagi tuleb hind nii 900 euri ja lisandub närvi- ja ajakulu ümberistumistega. KLM, Aerosvit ja Aeroflot hinnad on ka nii 800–900 euri kanti, praegu veel loodan, et saab odavamalt Taisse. Vaatan, et paljud lennufirmad müüvad Uzbekistan Airways pileteid, kuid selle lennufirma kodulehelt ei leia ma kohta, kus pileteid osta… Olen väga tänulik, kui keegi oskab soovitada soodsat võimalust Taisse lendamisel. Alguspunkt võib olla nii Soomest, Eestist kui Riiast. Endal on mõtted juba kõik otsas…

Me ostsime juunis Turkish Airlinesi piletid ning saime need 569 euroga. Me oleme ka 17 tundi Istanbulis. Istanbul on väga ilus linn ning siis saabki seal ka veidi aega veeta :)

Arvan ka, et 671 eurot on veel normaalne hind, ma ei usu, et sa kuskilt enam odavama pakkumise leiad.

Uzbeksitan Airwaysi pileteid saab ainult läbi reisibüroode. Netist leiad neid küll. Uurisin ka natuke firma tausta, vähemalt kauglennud on neil suhteliselt uute lennukitega, kui lennukite pealt väga kokku ei hoita, siis ei tohiks ka muuga häda olla.

Uzbekistan Airwaysi pileteid saab ka netist osta. Ise soetasin novembri alguseks hinnaga 616 EUR Bangkokki ja tagasi. Algus Riiast. Kui lõunaeestlane siis pole ju suurt vahet kust alustada. Loodetavasti püsivad nende lennumasinatel tiivad küljes :). Taskendis vahemaandumine oli mõistliku pikkusega.

aivar234, kas saaksid anda juhtnööre, kuidas Uzbekistan Airwaysi kodulehel tegutseda, et pileteid osta? Mul kuidagi ei õnnestu :S

kerts123, kasuta näiteks SKY24. Ise kasutasin ostmisel seda. Sisestasin praegu suhteliselt suvaliselt novembri lõpu kuupäeva ja tagasilennuks panin dets keskpaiga. Alguspunkt Riia. Kõige odavama pileti leidsin 617 EUR. Aga eks pead kuupäevadega paindlik olema. Edu!

Soovitan natuke oodata pakkumisi. Ilmselt magasid äsja maha Lufthansa pakkumise, Tallinnast SIngapuri kaudu Bangkokki 620 eur. Üldiselt on kõik alla 650 eur pakkumised väga head.

Tere, mina ostsin juba paar kuud tagasi piletid ära Finnamtkast 1inimene edasi-tagasi 595eur - aind lennupilet! Kes ees see mees :)

Endiselt on võimalik saada Tallinnast läbi Kopenhaageni Phuketile ca 650eur/inimene. Tegemist siis Estonian Airi ja Qatar Airwaysi lendudega.

Ehk palun täpsustad mis kuupäevadeks sa said sellise hinna?

Proovi Qatar Airwaysi kodukalt: Multicity booking - CPH - HKT, Tagasi HKT - ARN Kuupäevadel 17.10.12 - 29.10.12 hind kahele 1119eur.

Kui valida minnes pikem peatus Dohas (9 tundi) on hind 530eur/inimene.

Estonian Airiga TLL-CPH ja ARN-TLL täiskasvanu ca150eur/in.

Ostsime läbi bookinghousi piletid Riia-Bankok-Riia 10-27 märts 570.- euroga.Vedajaks Turkish.Nende kodukal ka sama hinna eest piletid olemas.

Otse lend Helsinki-Bangkok: http://www.travellink.fi/main?type=Flow&name=FGSearchFlight Ühele, 760€, sinna 9h ja tagasi 11h.

Jokkerile. Kas Sul tuleb tagasilennul öö veeta Istanbulis?

See reisimise aeg hirmutab kuidagi ära. Kas ikka peab niikaua vastu? :D

No mis meil saab olla kevadise Türgi vastu. Õhtu linnas, öö hotellis ja hommikul kodu poole. :-)