Soodsate (lennu)reisipakkumiste arutelu

Head postitajad,

see teema on loodud eesmärgiga hoida soodsate reisipakkumiste faktid lahus emotsioonidest. Toimetus usub, et nii on lihtsam vajalik info üles leida nii ühest kui ka teisest teemast.

Niisiis on sellesse teemasse oodatud igasugused tähelepanekud soodsate (lennu)reiside kohta, ehk arvamused ja kogemused, mis kiretute numbrite taga on või olla võiks.

Ning pakkumised ise pakkumiste teemasse, paluks!

1
23

Malaysian Airlines´i sooduspakkumine Londonist: Hinnad alates 303 naela.

Vaatad, et ilusad hinnad küll Malaysia Airlinesil pakkuda, aga esiteks ei anna ta otsingutele tulemusi üldse ja kui siis ühekorra sain, siis selgus, et summa, mis algul näidatakse on maksudeta:(

0
0

Malaysian Airlines´i pakkumine

Minul nüüd õhtul andis õige summa küll (umbes pool tundi tagasi) – aga juba maksmisele suundudes viskas lehelt välja teatega “Time-out”. Või siis andis algul soodushinna, mis lõpuks tavahinnaks kujunes. Ja nii mistahes kuupäevadeks. Kas Time-out kohe alguses, keskel või täitss lõpus või hoopis kõrgem hind.

Hetkel näib, et tagasitulekuks enam soodushindu pole.

0
0

Malaysia Airlines´i pakkumine

No nii, ja täna hommikul täitsa olemas:) Taskus 301-naelased (344 eurot) piletid Londonis KL-i veebruar-märts 2012 Malaysia Airlines´iga :)

Huvilised, tegemist on kindlasti väga hea hinnaga ja Malaysia on 5 tärni lennufirma. Natuke kannatust ja saabki:)

0
0

Tip, kas see 301-naela on lõplik hind? Proovisin bookida, lisanduvad veel maksud ja lõplik hind tuleb sinna 500 kanti.

0
0

To Ninatark:

Jah, see on täitsa lõplik hind, mis krediitkaardilt maha läks. Selle hinna otsimine võtab aega, eriti kui tahta osta 2 piletit. Viimati leidis sõbranna 2 tk 12.- 26.märtsiks.

Valida tuleb see, kus ühe otsa hinnaks on märgitud Best Deal ja from 1 GBP. Kokku tuleb hind: 2GBP + maksud ja kokku ongi 301 nael (+/- komakohad). Kahe peale kokku 603,46 naela.

Net price: GBP 4.00 Total Taxes and Surcharges: GBP 599.46 Total Flight Price: GBP 603.46 Total paid: GBP 603.46 Card type: Mastercard

0
0

Lisaks:

Ah ja infoks veel niipalju, et eile enam neid soodsaid pileteid ei olnud. Ilmselt lisavad nad iga päev mõne üksiku kõige soodsama pileti, sest müügiperioodiks märgitud kuni 17.mai.

0
0

Nii ongi ja huvitav, et tagasi tulekuks pileteid eriti muudel kuupäeva polnud valida, kuigi minekuks soodushinnaga muidki võimalusi. Algul üritasin ka otse Balile broneerida, aga algul näitas odavat hinda, kui broneerima hakkasin, siis teisel lehel, et sold out tagasitulek ja pakkus tava hinda.

0
0

Olemas! 2 piletit Kuala Lumpurisse, 17.veebr-28.veebr. Piletite leidmine nõudis pisut aega ja mängimist, aga lõpuks õnnestus.

0
0

Turkish Airlines

Aasia suunas leiab sealt kogu aeg häid hindasid, ise olen ostnud Taisse ja ka Austraaliasse nende kodulehelt. Algusega Helsingist, tundub, et üritavad Finnairiga konkureerida, samuti on soodne alustada Istanbulist. Üldjuhul tuleb pikalt ette osta. Kuna kuuluvad ka Star Allianci, siis teenib korralikult punkte ja teatud eelised kui kaart olemas.

0
0

Otsin soodsa hinnaga lennupileteid Filipiinidele. Kas kellegil on jäänud silma midagi soodsat Aasiasse!?

0
0

Aasiasse tasub vaadata Turkish Airlinesi Helsingist ja Istanbulist, samuti Emirates Istanbulist. Pikalt ette ostes on hind väga hea.

0
0

Otsin soodsaid lennupileteid Buenos Airesesse. Kas keegi oskab soovitada, millistelt internetilehtedelt või reisibüroodest tasuks otsida?

0
0
0
0

Soovime sõbraga oktoobris-novembris Taisse minna. Kas keegi on lähiajal ostnud sinna soodsad lennupiletid ja oskab aidata? Kohapeal sooviks olla ~3 nädalat.

Ise leidsin lastminute.de -st pakkumise 708 euri (alguse ja lõpuga Berliinist; kuupäevad 4.okt kuni 25 okt). Oskab keegi soodsama hinna leida. Bookinghouse pakub 818 eurot Tallinnast.

Võibolla oleks odavam mõnda lähiriiki lennata? Vietnam, Laos etc

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased