Sooviks natuke infot Berliini kohta

Ok! 30. jaanuaril siis Berliini minek ja tore oleks kui keegi hea inimene jagaks mulle natuke sellest kohast infot. Just huvitavad mind hinnad! Konkreetselt palju maksab õlle Saksamaal? Viin? Söök?
Ja kui keegi teab siis võiks öelda kus asuvad kõige paremad vinüülplaatide poed!?
Ja kas sealkandis on ka selliseid odavamapoolseid poode nagu meil siin on kaltsupoed. :) Vaataks sinna ka, võibolla tulistate siis kaltsukate aadresse ka onju! Hehe!

õlu on toidupoodides ( lidl, aldi)sama kallis kui Eestis, lahjad õlled 3,5% on odavamad kui Eestis pakutavad, kange alkohol on pisut kallim. toidukaup on ka sama hinnas Eestiga osad asjad isegi odavamad( mina tassin siia kuhjaga rafaellot, naisele meeldib)24 eek Eesti rahas (siin tavaliselt 40 eek) juust ja piimatooted maksavad ka rohkem, joogid mahlad on odavamad. eriti jäätee ostan seda koguaeg kuhjaga kaasa.
Söögikohtades on toidud ikka kallimad alla 10 eur ei saa eriti midagi.
Kaltsukad küll ei tea kuid tavalistes riidepoodides on uued riided palju palju odavamad , käin pidevalt saksamaal ja suvel oli naine kaasas, ta ostis pool sõiduauto täit uusi riideid, endale lapsele sõbrannale jne. Järelikult olid head hinnad.
Üks pood tean www.takko.de see kpl ka Eestis.
Olen teind sellist asja, et naine valib asjad Eesti poest välja ja kui lähen sõitu, ostan Saksamaalt samad asjad hoopis palju odavamalt. Eestis on hinnalisa nii 30-40%

No näiteks Kreuzbergi piirkonnas (Oranienstrasse, Skalitzer St jne) on ohtralt igasugu erinevate maade restorane/baare ja hinnad olid küll soodsamad kui Eestis. Soovitaks Egiptuse/Maroko köögiga Baraka, Lausitzer Platz 1.
Sushi "putkades" saab nt. 6euri eest komlplekti, kebabid kuskil 3 euri, alkohol väljas päris samas hinnaklassis kui meil, kokteilid päris mitmes kohas odavamad tunduvalt-noh need minu kogemused ja saadud ringi luusimise tulemusel. Vinüülplaatide poode ei kohanud ise...
Kui aega, siis on ise linna avastada väga mõnus.

Milline kiire tagasiside ! Aitähh ! ... no natuke sain ikka targemaks :) Eks ma uuri ise kah siis seal linna peal. Lähen lennukiga, seega on suht vist igast kola kaasa vedamine nii siit sinna kui sealt siia minimaalne... Küll aga tahaksin võtta näiteks Viru Valge viina ja kes teab võibolla midagi veel ühele seltsimehele sinnapoole. Sõber ütles et, ma võtaks lihtsalt koolikoti muidu läheb sagimiseks tont teab kuhu see kohver võib kaduda ja teadupärast ei või lennukis sees olevas pagasis sääraseid klaaspudeleid ja asju olla ?! Tahaks ikka normaalse reisikohvriga minna mitte koolikotiga tõesti :D
Selle lennuki asjaga on jah nii nagu ta mul on! Pole väga juhust olnud lennata, siiamaani rohkem maal ja merel hakkama saadud.

Kuidas Tallinnast Berliini saab lennata, kas otselennud toimuvad ja mis nädalapäevadel ja kellaaegadel? Tahaks ka lennata sinna, ise tahaks rohkem mööda linna käia, kas lennujaamast kesklinna on palju maad?

kui kamraadile viina tahad viia siis ikka mitte käsipagasis, sest mitte klaaspudelis pole asi vaid vedelikus ja see tuleb alla ära anda. kohvrite kadumise võimalus on kaduvväike. lennud lähevad pea iga päev, eesti õhk ja easyjet. hääd berliini avastamist!

Estonian Air lõpetas Berliini lendamise ca aasta tagasi.

Kaltsukaid olen täheldanud vaid 2: üks on Al. platsil, Humana. Seal oli lademetes saksa rahvariideid ja nende töötlusi. Ja teine on hakanud silma Tegelist bussiga linna poole sõites. Suht Tegeli lähedal, ühe S-bahni peatuse juures. Aga laupäeviti on täikad siin ja seal. Nendest on siin Tripis juttu olnud.
Ise olen huvitet kangapoodidest. Märtsis minemas. Olen kõigile tänulik, kes vihjeid annavad! Käinud küll kordi, aga vot sellist kohta pole veel täheldanud.

Vaata www.easyjet.com. Otselennud toimuvad! :)

Mina olen näinud palju inimesi türklaste turult kangaid ostmas. Turg toimub teisipäeviti ja reedeti Maybachuferil, U-peatus Schönleinstr. või Kottbusser Tor.

lugesin Õhtulehest, et Berliinis on pood, kus müüakse kaaluga teksaseid. Kas keegi teab kus see täpsemalt asub?

Vinüülikate poode ja kaltsukaid on Berliini peal küllaga. Täpsemalt ei oska juhatada, aga kui aega ja viitsimist on, siis ringi jalutades neid leiab küll. Söögid-joogid suht sama hinnaga, kui meil, on loomulikult ka kallimaid kohti. Praele vahepalaks on döner kebab - meie burgerist palju ägedam variant, saab iga nurga pealt 3 eur eest. Juba vaid selle pärast tasub Berliinis käia.
Sai käidud ka sellises veinibaaris, kus maksime 1 eur klaasi eest ja võis juua veini nii palju kui soov oli. Lahkudes võis letil olevasse kausikesse südametunnistuse järgi veini eest raha jätta, aga ei pidanud.
Ise lähen 3. veebruaril jälle.

Tsau, kuule buratiino :)

Räägi lähemalt, kus see veinibaar selline asub? :)

Päikest!

Berliinis hinnad aastal 2012 ?

Minek on läbi Vilniuse-Berliini oktoobris kui on koolivaheaeg.
Mis hinnad on seal hetkel ehk siis see aasta 2012?
Kuna kõik postitused on vanemad kui vaja.
Huvitavad hinnad söök,jook, riided ja ka ühistransport+ toidupoodide hinnad ja ka muuseumide hinnad. Majutus juba olemas ja seega see ei huvita. Jõuan Berliini 19.10.2012 hommikul u. 7:15

Naabrimees sinu info ei ole väga hea.
Pigem ootan neid kes ise käinud viimasel ajal Berliinis. Mitte nagu sina soovitasid ,et vaata kodukaltelt.

Aga siis täpsusta, mis muuseum sa tahad külastada!

Või osta BerlinCard (ühistransport+ turistikohad)
http://www.berlin.de/international/berlin_a-z/public_transport/welcomecard-engl/index.en.php

mille hindu vaja on, makaronide või kalamarja, alukate või kasukate, sampuse või õlle. Kui küsida idiootseid küsimusi, siis on raske ka kellegil vastata.

Hinnad on nii nagu nad on. Alati liiga kõrged ;)

Ühes postituses, kus on juttu kuidas paremini Berliini saada, et bussiga Vilniusesse ja edasi rongiga Berliini, kust ma netis saan osta seda rongipiletit? Sisselogituna ma seda foorumit ei leia enam. Aitäh!

Tekkis veel küsimus, et kas on mingi eelistus, kui rääkida bussidest, kas Ecolines vöi Simple express? Oskab keegi midagi kommenteerida?