Soovitage hotelli nii Delhis kui ka Varanasis

Tere,

Oleme minemas Indiasse ajavahemikus 17.01-06.02. Grupis on 9 inimest. Kuna lennuk maandub Delhis öösel kell: 03.05, siis otsustasime Delhisse selleks ööks hotelli ette ära broneerida. Kas keegi oskaks soovitada soodsa hinnaga hotelli ? Järgmisel päeval sõidame rongiga Varanasisse. Varanasis peatume 3 ööd. Kuna Varanasis mõtlesime broneerida viisaka hotelli mõistliku hinnaga. Kuna India hotellid on kvaliteedisuhtes seinast seina, siis sooviksime need kolm ööd olla natukene ilusamas hotellis. Kindlasti on siinsete lugejate seas neid inimesi, kes Varanasis käinud. Palun soovitage hotelli, mida võiks siit ette ära broneerida. Oleksin väga tänulik igasuguse info eest, et saaksime siis omad valikud teha.

Varanasis soovitaks Ganpati Guesthouse'i. Tõsi, 9 inimest peavad olema erinevat tüüpi tubades. Ei sobi alkolembelistele, sest sisekorraeeskirjade järgi oli alko tarbimine keelatud.

Delhis vali hotell metroopeatusele võimalikult lähedal. Ise ööbisime kokku 4 ööd Karol Baghi linnaosas (Incredible Homestay ja Naman Palace - nüüd juba vist nimega Royal Residency). Maksis vastavalt 400 ja 600 krooni kahene tuba koos hommikusöögiga.

Kui on olemas uuem Nokia telefon, siis Ovil on olemas juba korralik Delhi kaart.

Delhis hotelli otsides sai kunagi kasutatud selliseid saite: http://www.travelguru.com ja www.hostelworld.com. Ise olin tookord siin: www.hotelivorypalace.com. Suhteliselt viisakas ja puhas, fuajees oli internet, tulid tasuta lennujaama vastu ja puha. Tuba oli küll nagu tikutops, vannitoas oli rohkem ruumi :)

Tänud vastajatele :) Ootaksin meelsasti veel siia kommentaare, et valikuvõimalus piisavalt suur oleks :)

IMHO Varanasis tuleks hotell võtta kindlasti Gangese ääres. 9 inimese puhul tõenäoliselt kõik toad jõevaatega ei ole. Samas Ganpati Guesthouse kõrval on sarnane hotell Alka, seega saavad osad ka seal ööbida. Varanasi on muidu oluliselt kompaktsem, kui kaardilt paistab; mõõduka tempoga jalutades võtab ühe kremeerimis ghati juurest teise juurde umbes tund aega. Joostes u. 10 minutit.

Varanasis soovitan samuti Alka hotelli. See on suhteliselt OK, ilus vaade terrassilt. Sinna takso ega rikšaga ei saa. Samuti tuleb võib-olla läbi käia moslemite linnaosast nii, et viinapudelid peitke ära (meie hindu rikšajuht pani meid lihtsalt keset teed maha ja moslemite patrull kontrollis kotte). Üldiselt, tervise pärast, soovitan enne söömist alati võtta pits konjakit. Delhi on hotelle täis. Võite ka Eestist broneerida. Siis korraldatakse teile ka hotelli kohalesõit, mis on pimedala ajal üsna soovitatav.

Varanasis võtke kindlasti hotell Gangese äärde. Ametlikult tõesti rikšaga sinna ei saa ja ca 1km tuleb jalgsi minna. Kuid sealgi on olemas nö "taksomaffia" ja hiljem saate jõe äärest ringiliikumiseks rikša võtta.

Olime 1 öö Rashmi Guest House-is http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297685-d596275-Reviews-A_Palace_on_the_River_Rashmi_Guest_House-Varanasi_Uttar_Pradesh.html

ja 2 ööd Alka hotellis http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297685-d652869-Reviews-Hotel_Alka-Varanasi_Uttar_Pradesh.html

Julgen soovitada mõlemaid. Rashmi hotell on üks parimaid jõe ääres ja minge kindlasti sinna katuserestorani sõõma.

Kuna olete Varanasi minemas rongiga, siis olge valmis rongi hilinemiseks. Kui jõuate hotelli liiga hilja, võite tubadest ilma jääda. Hilinedes helistage kindlasti hotelli ja teavitage millal jõuate.Hotell ei võta riski, et 4-5 tuba tühjaks jääks.

Delhis on hotellivalikut küllaga. Ise võtsime hotelli raudteejama juurde, sest oli vaja hommikul rongiga Agrasse sõita: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g304551-d1163205-Reviews-Ginger_New_Delhi-New_Delhi_National_Capital_Territory_of_Delhi.html

Logistiliselt väga hea asukohaga - metroo 50m ja raudteejaam 150m. Soodsa hinnaga ja kodulehelt hea broneerida.

2010 novembris ööbisime Delhis Karol Bagh´is asuvas hotellis Delhi Pride. Toad keskmised või veidi suuremad. Hotellis lift, katusel väike terass. Hea köök ja toateenindus. Osadel tubadel ei ole aknaid, aga see tagas rahuliku müravaba une. Suhtlesime hotelli üldise e-kirja aadressil info ät hoteldelhipride.com mänedžeri Mr Kk-ga (nii ta ennast nimetab ja kõik teavad teda ka selle nime järgi). Vastus tuli kiirelt, pakkus soodushinda (neli inimest, seitsmeks ööks). Kodulehel oli kahene Premium koos kõigi maksudega 4400 Rs ehk ca 1100 krooni, pakkus soodushinda - kahene Premium tuba üheks ööks 2400 Rs ehk ca 600 krooni. Lennujaamast toomiseks tellisime temalt eraldi 6-kohalise AC-ga Toyota Innova (üheks päevaks, st 8 tundi või 80 km, auto kohta kokku 1800 Rs ehk ca 450 krooni), kuna läksime otse lennujaamast koos pagasiga linnaga tutvuma ja jõudsime hotelli peale lõunat. Kui peate kirjavahetust, küsige üle, kas lennujaama pick-up on pakutavas hinnas. Delhi Pride on ilus puhas hotell, meie mõistes ilmselt korralik 3*, väga head toidud (eriti hakka nuudlid ja garlic naan). Kui peaksite selle hotelli valima, tervitage Mr Kk-d. Samas tundub mulle, et kuna sõidate järgmisel päeval rongiga edasi, siis peaksite valima ööbimise võimalikult raudteejaama lähedale.

Varanasis ööbisime kaks ööd hotellis Surya. Ilus puhas ja basseini ning rõdudega hotell ghattidest eemal, meie mõistes ilmselt ca 4*. Kogu India reisi parim pesupesemisteenus. Suhtlesime e-kirja teel aadressil info ät hotelsuryavns.com. Meie saime kahese Superdeluxe kahese toa koos maksudega üheks ööks 2210 Rs ehk ca 550 krooni eest.

Mõlema hotelliga olime (meie vanus 40-60) kõik väga rahul ja soovitame.

Need teie poolt soovitatud Varanasi hotellid on sel aastal detsembri lõpus juba kõik täis. Kas kellelgi on veel olnud häid kogemusi öömajapakkujatega Varanasis?

http://www.hotelalkavns.com/ vahetult Gangese ääres. Tellisime toa vaatega jõele, kallim tavalisest (30 euri) aga vaade oli iga senti väärt. Võrratu elamus.

Sa ei täpsusta mis hinnaga tahad. Yogi Lodge on Varanasis hea minu jaoks. Delhis Pahar Ganj linnaosas on odavaid hotelle sadu. Ja see on kohe New Delhi raudteejaama kõrval. Seal saad ka 300 ruupia eest ööbida. Soovitan Decent Hotel kohe Main Bazaaril jaama vastas.

Tänud! Üritasin sinna Alka hotelli jõevaatega tuba broneerida, vähemaasti ei ole nad veel siiani öelnud, et on täis (kuigi pole broneeringut ka kinnitanud.

Ei täpsustanud, jah, mida täpselt otsin, aga tegelikkuses otsin midagi keskmist, st valmis maksma heas asukahas ja hea vaatega toa eest nt 20-30 euri või veidi enamgi.

Meie oleme Delhis alati (5 aastal kokku 6 korral)olnud Clark Heigts hotellis, mis oli väga hea. Kogu teenuse tellisime Mr Luckylt DolphiTravelsIndia -st. Ta võttis meid lennujaamas vastu, viis hotelli jm, kuhu soovisime. Tema korraldas meile kõik tuurid (sisuliselt eskortteenusena) ja ööbimised ka mujale (Kuldne Kolmnurk, Amritsar, Haridwar ja Rishikesh -mis olla paremad Varanasist- Himaalaja, kuigi vaadata tasuvad kõik. Tema e-mailid on : dolphintravelsindia@yahoo.com või lucky@dolphintravelsindia.com; veebiaadress www.dolphintravelsindia.com

Mr Lucky on super-inimene ja hindab eestimaalasi väga kõrgelt ning püüab anda alati maksimaalse panuse teenustesse.