Soovitage: Singapur või Kuala Lumpur?

Kumba soovitate, kindlasti tahame klubisid külastada, kus oleksid paremad klubid?
Millist klubi soovitate?
Millist hotelli?

Trip.ee parandas õigekirja!

Kas vahet pole siis, kuhu lähed? Tümps on igal pool sarnane.

No ei ole tümps igal pool sarnane. Samal tümpsul on eri kohtades eri hinnad. Mida kallim, seda parem ju. Singapuris kallim.
Singapuris hotelli alla Raffles'i taseme ei võtaks. Sellel on muidugi see puudus, et klubitajaid seal eriti ei peatu. Ja ärge siis unustage lisaks Rafflesi Long Barile sealsamas lähedal Swissoteli seitsmekümne-pagan-seda-mäletab-mitmenda korruse kokteilibaaris tšillida.

Oo Swissoteli 71. korruse kokteilibaar oli jumaliku vaatega. Rafflesi jaoks mul vaesel raha polnud, käis Intercontinental kah. :(

Raffles ja Singapore Sling....

Sarnaste pidude jaoks on Singapur v.hea koht. Algust teha Swissoteli 71. korruse baaris, edasi moned diskoteegid nt. Orchid Towersis leidub neid mitmeid...

See Orchid Road on Singapuri peatänav ning sealt leiab kõik vajaliku ning huvitava eriti lühiajalise Singapuris viibimise korral. Hotellina soovitaksin mõnda rahvusvahelise keti hotelli, mille puhul riskid ebameeldivateks üllatusteks väiksemad. Ise olin mõned aastad tagasi Singapuris viibides Holliday Inn´is, mis jäi küll linnasüdamest mõned miilid kõrvale, kuid hea transpordiühenduse tõttu probleeme ei tekkinud.

Kui siis kindlasti Singapur. Kuigi seal võib pikaemalt olles igav hakata. Kõik toimib joone järgi. Pole sellist kaost nagu Malaisias. A miljon korda turvalisem küll.

Isegi Kuala Lumpuris. Kui silmi seljataga ei ole, siis ei tasu igal pool lihtsalt kolada. Mina kaisin oosel Hiinalinnas ja peale rottide, kes mind jalust maha tahtsid joosta, ei kohanud teisi pahalasi. Kohalikud raakised, et moni aeg tagasi said yhed inglased korraliku nahataie. Ise nagin ainult yhte kohalike noorte vahelist kismat. Keset suurt aritanavat kusjuures.
Loomulikult tahavad koik sinu raha jne aga see pakkumisi ei tehta siiski vagivaldselt nagu paljudes riikides. Ise pogenesin ainult yhe korra neidude kaest, kes mu mingi kreemiga kokku maarisid ja siis elle eest raha tahtsid. Igati lahe linnake, 3-4 paeva on piisav. Soovitan soojalt! Ilm oli muidugi niiske ja palav- yks vaheseid negatiivseid tegureid:)

Ise just naasesin ja pean tunnistama, et KL ei meeldinud väga, Singapur see-eest aga topelt ja ei saa aru miks öeldakse, et selle linna/riigi jaoks 3st päevast täitsa piisab. Ise oleks 2 nädalat ka seal sisustanud, juba metroojaamad seal omamoodi kunst:) KL jaoks oli 3 päeva küll ja oleks isegi 2st piisanud.