Soovitusi hotelliks Bangkokis, BTS-i lähedal, hinnaklass 1500-2500 BHT

Otsin hotelli Bangkokis, mis jääks Skytraini lähedusse (150 m raadiusse) ning mille hinnaklass oleks 1500-2500 BHT kahese toa eest. Minek jaanuari lõpus. Soi Kaseman 1 asuvaid hotelle palun mitte pakkuda.

Oleksin soovituste eest väga tänulik!

http://www.baiyokehotel.com/ Superior Standard Zone, 2450 THB

~150 m taevarongi lennujaama liini (airport city line) Ratchaprarop peatusest.

Lennujaama taevarong (airport city line + airport express) http://www.bangkokairporttrain.com/time-table-route.html

Metroo ja taevarongi kaart: http://www.johomaps.com/as/thailand/bangkok/bangkokmetro.html

Tere, meie olime eelmisel aastal Baiyoke Suite hotellis ja sellel aastal läheme Baiyoke Sky hotelli. Baiyoke Suite pakub hetkel standard tuba 1800 THB. Toad olid puhtad ja hommikusöök oli väga rikkalik ja hea. Asukoht on väga hea, hotellist välja astudes on ümberringi kaubatänavad, massaaz, kohalik söök ...

Julgeks soovitada ka First Hotel *** nimelist kohta. Sky Trainist on ta ehk 4-500 meetrit, kuid muidu üsna heas asukohas. Neil on jaanuariks standard room kuskil 1200-1300 bahti, pole just eriti luks, aga täiesti normaalne. Hotellil on 2 basseini, millest Tower Wingi oma on väga mõnus. Vahva on seal hommikusöögi ajal istuda aknaäärses lauas ja jälgida tänavaelu.

http://www.latestays.com/ Ole lahke ja vali välja...proovitud seda kodukat ja kõik töötab. Ise olin I Residence Silomis. Skytraini peatus oli hotelli ees. PS! Kõigile teadmiseks, et rong linnast lennujaama maksab kõigest 15THB´d(seda ei tea kui palju lennujaamast linna)...kodukal hind 100THB´d.

Minu arust see on mingi aeg kestev kampaaniahind.

Siin päris mitmeid huvitavaid leide, tutvustuses tihtipeale ka kaugus skytrainist. Ise pole veel kasutanud, kuid jaanuaris minek ja siis võtaks hotelli läbi agoda. On kellelgi kogemusi?

Mulle näiteks agoda.com kaudu broneerimine ei meeldi. Samas kui on näiteks laps kaasas, siis agoda lisab koheselt extra bed`i ja tihti tahab saada selle eest peaaegu poole toa hinda öö eest:) Mina soovitan broneerida asiawebdirect.com kaudu, seal on broneerimine hästi lihtne ja koheselt tuleb broneeringu kinnitus ja voucher e-mailile. Olen kaks aastat järjest teinud kõik broneeringud just selle lehe kaudu ja ei ole ka kohapeal probleeme olnud ning olen vaadanud, et nii mõnedki kohad on soodsamad kui agoda.com-is.

Tänud kõigile soovituste ja vihjete eest.

Sõelale jäänud kaks hotelli, mis jäävad mõlemad BTS-ist 5 minutilise jalutuskäigu kaugusele ja mille hinnaklass alla 2000 BHT. Kas keegi on ööbinud ühes neist?

Glow Trinity Silom - http://www.glowhotels.com/ FururamaXclusive Sathorn - http://www.furamaxclusive.com/sathorn/

Hindade suhtes tulevad kõige soodsamad hinnad hotellide enda kodulehekülgedelt. Agoda ja Asiawebdirect panevad mõlemad hinnale 200-300 BHT juurde

Enamus soovitatud broneerimislehed suht kallid ju. Parem soovitaks booking.com;alpharooms.com jne Aga olen olnud 4 ööd http://www.furamaxclusive.com/sukhumvit/location.php asub küll kõrvaltänavas aga hotell oli ikka selle hinna eest super ja all oli hea hinnaga mazaasisalong ka. Usun et sama tase on kõikidel sama keti hotellidel. Väga lihtne ligipääs lennujaamast ja bumnurgrad hospital oli heaks teejuhiks igale taksojuhile ja minu mäletamist mööda oli parim hind sellele hoopis www.hotels.com või hotelclub.com-ist

väidab, et pakub parimat hinda. Kui kuskil odavam, maksavad vahe kinni?! Hotellid, mis meie broneerisime, tundusid neil tõesti kõige parema hinnaga.

www.hotelscombined.com teeb teie eest ise töö ära ja selgitab, kus portaalis on odavamad hinnad ja kui soovite, siis näitab võrdlust ka.

Sama võrdluste võimalust pakub www.skyscanner.net