Stuttgarti?

Kuidas saada kõige odavamalt?

Bussiga!

Napp küsimus, napp vastus. Vt. http://www.trip.ee/node/37580

0
0

Oota suveni ja siis saadki kõige odavamalt. Rongiga kuskilt Riiast, Taanist või Rootsist? Kuidagi Berliini ja sealt lend Stuttgarti. Näiteks Stockholm-Berliin-Stuttgart edasi-tagasi saab alla 3000kr. Laevaga Stockholmi. Või siis otsi Berliinist tasulisi kaasasõitmisvariante ja tuleb odavam.

Väikese säästu tõttu bussis piinelda?

0
0

Kõik räägivad Easyjeti imedest, aga nagu mina aru sain, siis Tallinnast saab ainult Londonisse ja Berliini?

0
0

No ja Berliinist lähedki Stuttgardti!

0
0

Mis ajast Easyjet jälle Berliini lendab??

0
0

Ryaniga Riia-London STN ja germanwings-iga London STN-Stuttgart Heal juhul ca 1000.-

Odavlennutajad nagu Ryanair ja Easyjet Stuttgarti ei lenda.

0
0

Ma ka ei saa aru, mis Berliinist te räägite Easyjeti puhul enam. Stuttgart on päris lõunas, nii et pikk maa on sinna shvaabimaale. Aga koht on aus. Autosõbrad teavad, et seal on nii mersu kui ka Porsche peakorterid.

0
0

Mingid tüübid räägivad siin, et EasyJet Berliini ei lenda ning samas väidavad, et kõik räägivad justkui lendaks :-)

Ma räägin, et Berliin on ümberistumiseks hea koht, nagu ka näiteks Varssav :-)

Sellegipoolest, ju ta kevadel või suvel hakkab lendama, tegelikult vist lubati aprillis. Igatahes kui suveni ootad, siis on lennuliiklus elavam.

Hm, kas Tallinn-Riia-London-Stuttgart ots ei eelda kuskil täiendavat ööbimist? Muidu German Wingsi oleks ise ka soovitanud, kunagi kui endal oli Stuttgarti asja, siis oli neil soodsaid lende.

0
0

Riiast Ryanairiga Frankfurt-Hahni, sealt bussiga Frankfurti ja rongiga Stuttgarti. Korduvalt nii sõidetud, arvestades, et olen Lõuna-Eestist ja Riiga lühem maa. Aga võib ka Airbalticuga Münchenisse ja sealt rongiga, aga odavus sõltub palju sellest, kas saad lennuaega valida või pead lendama kindlal päeval. Bussiga on ka sõidetud, Tartust oli hind umbes 2000 kr, kaks ümberistumist, kaks päeva ja üks öö teel.

0
0

Käisin CSAga, osadel nädalapäevadel on seal piletid täitsa soodsad, ca 3000 maksin mina. Ümberistumine Prahas, mugavad lennuajad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased