Superlennuhinnad Aasiasse, kas on hetkel pakkumisi, kes teab?

Sirvisin ise ka reisifirmade lehekylgi, aga ei leidnud midagi head. Kas keegi teab, kas on hetkel eriti haid pakkumisi Aasiasse lennuks? Eriti huvitab mind Singapur, Malaisia voi Indoneesia hetkel.

Suur aitah!

Mis hind on su jaoks "eriti hea" pakkumine?

Planeeritava lennu aega oleks kah oluline teada;)

Minek oleks novembri lõpus ja "eriti hea" pakkuine on võimalikult odavalt:)

Novembri lõpp suht lähedal...ei usu et midagi "eriti head" enam saadaval selleks ajaks on.
Samuti on ebaselge, kas otsitakse ainult ühe otsa piletit või edasi-tagasi?

Sel nädalal peaks vist Stockmannis "Hullud Päevad" ka olema...vähemalt Soomes on ning seal tuleb Aasia kaugematest kohtadest pakkumisele Bangkok (649 EUR edasi-tagasi), Hong Kong (499 EUR edasi-tagasi) ja Soul (449 EUR edasi-tagasi). Kehtib lendamiseks ajavahemikul 18.10.2009.-31.03.2010.
Rohkem infot online kataloogist http://www.hullutpaivat.com/suomi.html
Loota on, et samad sihtkohad ehk ka Tallinna Stockmannis.
Nendest sihtkohtadest peaks vist juba suht lihtne ja odav olema edasi lennata AirAsiaga.

Kasutan teemat ära. Ma olen huvitatud lennupiletitest Hong Kongi järgmise aasta veebruariks-märtsiks. Kes on varasematel aastatel Hong Kongi pakkumisi jälginud, siis kas Stocki hullude päevade Finnairiga Hong Kongi u. 7800 kr on pakkumine millest odavat niikuinii enam loota pole või võib nt jõulude ajal isegi veel soodsamaid pakkumisi saada? Või vähemalt samaväärseid kui praegu piletid võtmata jätta? Huvitab eelkõige just Finnairiga minek, kuid ei tea eriti nende kampaaniaharjumusi.

bookinghouse.com pakub näiteks veebruari keskel erinevate kuupäevadega 5900-. See pakkumine juba suht kaua üleval, seega ilmselt ei ole üheöö liblikas :))

Olen lennanud Hong kongi mitmel korral ja odavaim on olnud Finnairi pakkumine 7500 siis kui nad turule tulid. Ega vist Hiinast odavam tule.

Seal on vist ilmaga praegu hull lugu, üleujutused jne. Seega, peaks praegu häid pakkumisi kindlasti leidma.

Novembriks hea hinnaga piletite leidmine on üsna keerukas,kuid kui pikemalt planeerida, siis leiab. Turkish Airlines lehelt http://www.turkishairlines.com/, saab järgmise aasta veebruari lõpust alates normi hinnaga Riia-Bangkok-Riia pileteid. 510€ oli hinnaks. Olen lennanud seda kaudu ja lennukid olid mugavamad kui kevadist kampaaniat pakkunud KLM omad.

see on tegelt hea logistikaülesanne+veidi vedamist.
kui tegemist on "õige" aasia fänniga, siis ei tohiks ka variant London-Hongkong-London 6600 eeki eest teda hirmutada. http://www.cathaypacific.com
Riga-London-Riga (Ryanairiga ) ca 700 eeki. Tasuks vahel kiigata ka AirAsia kodukale, ka nemad teevad reise Londonist Kuala Lumpurisse ja sealt edasi saad juba lõunasöögi hinna eest Taisse või kuhuiganes.(lõunasöök on muidugist suhteline mõiste :-) )