Suve pikendus

Otsin ideed, kus võiks sügisepoole suve pikendada. Sooviks ujuda ja ringi sõita. Autot ei juhi ja eriti kogemusi pole. Seega on vaja transfeeri hotelli ja eestikeelset reisisaatjat. Muidugi on see enamuse jaoks tugevalt alamõõduline teema, aga ikkagi palun abi, jagage kogemusi.

Mis senise uurimistöö põhjal silma on jäänud?

Sellisel juhul palun osta endale mõni valmisreis. Neil on reeglina transfeer ja eestikeelne reisisaatja olemas. Valikut peaks olema piisavalt.

Aga,kas Aura veekeskus ,Tartus, ei sobi?

Saab ujuda soojas ja liumäel saad ringi sõita-juhilube pole vaja.Hotellid läheduses ja keelega kõik ok.

Tenerife äkki siis? Vaata sellele lehele http://tenerifekompass.com/. Kuna nad ise on eestlased siis eeldan, et nad pakuvad ka eestikeelset teenindust. Mis see kõik maksma võiks minna, öelda ei oska.

Teemaalgatajale: Tallinnas oli Turismimess eelmisel nädalavahetusel, sealt oleks võib olla mõne idee saanud. Aga muidu soovitan vaadata mõningate reisikorraldajate sügisreise nagu Aurinko, Novatours, jt., või siis külasta mõningate reisibüroode nagu Estravel kodulehte. Eelduseks oli eestikeelne teenindus ja transfeer hotelli. Nüüd 2 varianti: kas pakettreis algusega Tallinnast või siis mõne eesti reisikorraldaja grupireis, kes pakub trippe algusega Tallinnast, kus juba kaasas giid-reisisaatja (või ootab keegi eestlane sihtkoha lennujaamas)- mõnikord on sellistel reisidel kaasas mõni erudeeritud ekskursioonijuht nagu näiteks Turovski, Relve, jt. Vt. näiteks http://www.albion.ee/reisikalender.html
Aga on teisigi korraldajaid.

Kulla trippijad, miks te teemaalgatajele miinuseid laote. Ilmselt noor inimene, kogemusi pole, soovib teie abi. Kas nii on tõesti hea oma üleolekut näidata?
Teemaalgatajale- olen marksi nõuannetega täiesti sama meelt.Sihtkohana valiksin ise nt mõne Kreeka saare, Sitsiilia, Hispaania lõunaranniku, Horvaatia. Mõnele meeldib ka Türgi väga. Kanaari saared jätaksin talviseks reserviks, siis on soojade sihtkohtadega suhteliselt kitsas.

Ka mina ei saa aru, miks teemaalgataja nii negatiivse vastukaja siin Trip.ee-s saab. Trip on ikka kõigile, mitte ainult kogenud iseseisvatele reisijatele, eks:)

Omalt poolt soovitused oleksid samad, mida marks eespool kirja pani - alustada tuleks Eesti reisibüroode kodulehekülgedest, kus on palju erinevaid pakkumisi. Kui soov kindlasti transfeeri- ja giiditeenuseid kasutada, siis peaks võtma eelkõige pakettreisi. Sihtkohaks pakuks Kreeka saari, Türgit, Hispaaniat. Muidugi kui raha pole probleem, siis grupireisid on kindlasti põnevamad - aga ka oluliselt kallimad.

Samas ma siiski küsiks, milleks ikka seda eestikeelset reisisaatjat vaja. Kui tegemist pole just mõne kultuuri- või seiklusreisiga, pole temast reeglina erilist kasu.

Kui teaks teemaalgataja täpsemaid soove, siis oskaks ilmselt ka paremini midagi soovitada.

Oktoobri lõpuni Vahemere kant, edasi Kanaarid, Egiptus jne.

Pakuksin ennast reisisaatjaks :)
Teemaalgataja võiks natuke täpsustada aega:sügis-septembrist-novembrini, nädal, kaks nädalat, kuu, terve sügis? Ujuda ja ringi sõita: basseinid, kuumaveeallikad, veekeskused, järved, meri, ookean, rattaga või autoga, ühistranspordiga, rongiga, rikšaga?
Kõike annab korraldada ja kõike saab küsida reisibüroost. Reisibüroode poolt pakutavatel reisidel on tavaliselt transfeer hinnas ja samuti ka reisisaatja teenused.