Suvel Ukrainasse

Plaan minna suvel Ukrainasse,teekond ja sihtkoht ei ole veel paika pandud.Kas kellegil on soovitusi ja kogemusi ,või soovib äkki keegi kampa lüüa?

1
2

millist reisi mõtled, mis Sulle huvi pakub ja kes Sa ise oled. Ukraina on lahe ja hea meelega külastan seda korra veel, näit. Sheshory festivali ajal vms.

0
0

Käisime sel suvel, 3 mehemürakat, küll ainult krimmis, aga sellegipoolest üht koma teist rääkida. Ööbisime kohaliku eestlase juures Livadias, nimeks tal Eda. Sõitsime ka ringi suht palju Krimmi poolsaarel ja kindlasti soovitan käia Bahtšesarais, kirjapilt võib vale olla... aga seal mägilinn ja koopad, kus inimesed elasid "ennemuiste" ja väga kaunis loodus. Samuti kohapeal Livadias palju kohti, kus käia. Massandra veinitehas, Lenini kuju Jaltas... ja loomulikult kogu nõuka nostalgia. Iga senti väärt... Head reisi.

0
0

Kõige suurema nõuka nostalgia leiad teadagi, kust.... - Tshernobõli tuumakatastroofi piirkonnast. Tsooni pääseb omal vastutusel. Korralik, töötav ja täpne dosimeeter olgu kohustusliku vidinana enese jaoks kaasas. Tsoonist naastes kontrollitakse sind ja su kaherattaline põhjalikult üle. Kõik, mis kiirgab, sellest oled ilma, kaasa-arvatud su tsikkel...

http://www.panoramio.com/map/?user=943169#lt=51.383192&ln=30.109599&z=0&k=2&a=1&tab=5

0
0

käisin ka 2007 aasta suvel Ukrainas . Meeletult palvad ilmad olid siis . Muidu on ikka väga tore koht , kuigi natuke vanamoeline aga pole viga . Väga head mälestused Ukrainast .

0
0

Käisin ise 2007. suvel Ukrainas, keskendudes ennekõike Lääne-Ukrainale (Lviv, Ternopil, Tšernovtsõ, Kamenets-Podolskii, Karpaadid). Muljed olid igati positiivsed - natuke nostalgiat, ehedat ukraina külaelu, suurepäraseid toite ning südamlikku külalislahkust. Reisiraamatuna kasutasime Bradti Ukraina reisijuhti (http://www.amazon.co.uk/Ukraine-Bradt-Travel-Guides-Guide/dp/1841621811/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1199537353&sr=8-1), millele lisaks sai Lvivist ostetud Ukraina lääneosa kaart (1 cm=2,5 km, läänepiirist Vinnitsani). Mõlemad ostud osutusid äärmiselt kasulikeks - Bradti reisijuhis olid kajastatud ka väiksemad vaatamisväärsused (Galiitsia väikelinnad, Euroopa suurimad koopad jne), samuti oli seal põhjalik ülevaade Ukraina ajaloost, kultuurist, köögist jne. Ühesõnaga vähe pilte ja palju asjalikku juttu. Täpset teekaarti oli esmalt raske leida, lõpuks üks Lvivi raamatupood aitas hädast välja - kuna viidasüsteem on puudulik, siis oli korralik GPSiga haakuv kaart suurepärane eriti külade vahel liikudes. Arvestada tuleb, et teede olukord pole kiita, seega pikkade vahemaade läbimine on üsna vaevaline. Seetõttu jäi ka Krimm marsruudilt välja, ent ka Lääne-Ukraina pakkus piisavalt elamust. Kui kellelgi sama reis plaanis, siis heameelega olen nõus reisist üled jäänud teedekaarti ja reisijuhti edasi müüma, hinnaks kokku 250.-. Huvilised võivad kirjutada [email protected].

0
0

Kuidas sinna kõige parem lennata on? Ja kuidas te ise sinna minna plaanite? Eelarve?

0
0

kui juba suvel, siis mine kindlasti mere äärde ja mitte ainult musta, ka aasovi ääres soovitaks ära käia ja kui juba aasovi äärde, siis põika "strilkale", seal on jube huvitav "liiv" rannas, see koosneb 99% erinevatest koorikloomadest ja on roosaka tooniga. aga krimmis on parim linn sadak - e jõua ära kiita - väga sõbralikud inimesed, sobivad hinnad, palju tegevust igale maitsele ja iga õhtu rannapromenaadil ilutulestik:)

mina ise lähen sinna suvel juuni kuus, samuti autoreisiga!

0
0

kuid kas keegi on läinud krimmi autoga mööda strilkat, on see ka tavalise masinaga läbitav tee?

0
0
0
0

Mis on olnud keskmine reisieelarve Eestist Ukrainasse Krimmi ja tagasi (bensiin, kütus 1 kroon kilomeeter vist arvestuslikult). Huvitab just öömaja söök ja muud kulud inimese kohta keskmiselt.

0
0

Kas Riiast rongi ei lähe või?

0
0

Käisime Krimmis 2005.a. suvel, kolm nädalat koos sõiduga, kokku reisikulud nelja peale koos söögi, joogi, majutuse, bensiini ja muu pudipadiga veidi all 20 000.-, sellest bensiin kuskil 4500-5000.-, auto oli dzhiip, nii et bensiinikulu km kohta keskmisest kõrgem. Läbisõidetud km raske tagantjärgi öelda, sõitsime läbi Poola, Krimmi minekul läbi Kiievi ja Ida-Ukraina, tagasitulles läbi Odessa ja Lvivi + Krimmis kohapeal. Öömajad olid sellised 200-300.- ringis öö (kahele), vahel ka kallimad.

0
0

Eelmisel aastal käis rong Riiast Simferoopoli.Vaja Valgevene viisat.Sõit kestab kusagil 2 ööpäeva.

0
0

Tere Plaanis minna juulis Jaltasse ja minek on 4 mootorrattaga. Kuna läti/leedu/poola eriti ei huvita oleks lahe minna rongiga? kas keski osakab täpsemat infi siia kirja panna?

0
0

Kidlasti käige Krimmis ära. Kui on huvi natuke rohkem matkata ja ringi vaadata, soovitan pöörduda ühe kohaliku huvilise poole-nimeks Roman, kontakt [email protected] Mõõduka tasu eest võib ta viia parimatesse looduskaunitesse paikadesse.Eelmisel aastal küsis ühe inimese käest 2 dollarit päevas.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased