Tai massaaz

Kallid reisijad, olen kuulnud, et Tai massaaz pidi viimase peal olema, on teil oma kogemusi sellest rääkida? Kui palju selle teenuse eest tasub pakkuda ja mis sorti massaazi teie soovitaksite oma kogemustest? Kõik soovitused on teretulnud.

Eesti kirjakeeles on ikka sõna "massaaž" või "massaazh".

kirjakeeles ei kasutata ž tähe asemel zh. See on väärkasutus.

Arvutikeeles võib zh kasutada, isegi üks meie ajalehtedest kasutab seda varianti.

Arvestades meil pakutavat suht nõrka massaažitaset(enamuses salongides pakutakse midagi erootilise silituse ja õlivanni segu), siis kindlasti tundub Tai massaaž erilisemana. Loomulikult on ka võtted teised, kui meil klassikalises massaažis. Üldjuhul tullakse Sulle Tais massaaži pakkuma pea igal sammul randades ja palju on vastavaid salonge turistitänavatel. Samad tegijad pakuvad sulle veel ka kindlasti mainküüri ja pediküüri. Kui rohkem aega, siis võiks käia proovimas massaaže sealsetes massaažikoolides (Bangkokis näiteks Wat Po lähedal asub üks kool), kus kvaliteet on õpetajate poolt kontrollitav. Kvaliteedi vahe võrreldes nö. "tänavamasööridega" oli minu jaoks vähemalt päris suur. Hinnad on erinevad alates 100B. Massaaži hinnad on tavaliselt suht paigas(tingides võid hinnas võita, aga kaotad kvaliteedis)...pigem uurida palju maksab ja siis otsustada.

Kolm peamist liiki on jalamassaazh, tai massaazh ja õlimassaazh. Hinnad: 150 kuni 300 bahti. Lisaks on veel mitmeid variante.

Soovitav on minna suurtesse massaazhisalongidesse, kus hinnad võivad olla veidi kõrgemad, aga kvaliteet, varustus ja teenindus on viimase peal.

Tai massaazhikunst on maailmakuulus. Isegi Hiinas jm Aasias kõrgelt hinnatud. Ka Tallinnas on vist üks Tai massaazhisalong.

Kui see kedagi peaks huvitama, siis on siin olemas ka veel "kehamaasaazhi" ehk "body massage" salongid. Klassikalise Tai massaazhiga on neil vähe tegemist. Küll aga pakuvad need kohad seksuaalseid elamusi, nii meestele kui naistele.

On keegi erootilist massazi proovinud ja millistesse piiridesse se jääb?Kas massazi teevad naised või mehed?

Koh Sameti rannas sai makstud Tai massaži eest 400 THB. Kahjuks ei osanud nautida, kuna ihu oli natukese ülepäevitunud.

On Sul ikka head küsimused:) Loomulikult teevad meestele erootilistmassazi mehed ja naistele naised :P

Oeh, kui huvitav on siin vahest neid arutelusid lugeda, kui pool lehekülge on täis mingit "imetabast" tähe ümber närimist. Et kuidas ikka mingi sõna õieti kirjutatakse või kuidas kohe üldse ei tohiks õelda jne.... Ata-ata, lapsukesed, mina olen teie kuri emakeele õpetaja, ja kasssss-te-nüüüüüüüd saate selle asja õieti kirjutatud :)))))
Ja ometi kõik teavad, mis asja silmas peeti.
Või olen mina valesti aru saanud, ja see polegi mitte reisiportaal, vaid Eesti keele grammatika õigekirjutuse oma...oh-ohhh...!?

Massashi on seal igasugust. Kes otsib, see ka leiab. Seda pakutakse igal pool ja igat sorti. Ei tasu karta, et head kohta ei leia, sest neid salonge on igal pool. Ja normaalse (hea) tasemega salong näeb ka muidu asjalik välja. Hinnad on nii 200-1000 THB-i.
Siiski 200-600 vahel.
600-1200-ne on mul olnud seal, kus ma olen soovinud saada ka "happy endingut". Ehk siis massazh ja "happy ending" kokku nii 600-1200, kui eriti hea tase, namm-namm :)))
Päris 100-200-st pole saanud. Aga ma tõesti räägin siin kogu keha hõlmavast massazhist, mitte jalamassazhist. Jalamassazh on tõesti odavam, ja peale lennukilt tulekut muideks imehea "ravim" ja abimees taas jalule saamaks.
Mis puutub sellesse, et kas sa peaksid siis igal pool kartma seda "happy endingut", kui sa juhuslikult oled tegelikult ontlik kodanik, kes tahab ausat massazhi, või mitte ontlik, aga lihtsalt tahad ontlikku mudimist, ilma et oma abikaasale hiljem süüdlaslikult otsa ei peaks vaatama, siis ole ka siin mureta, seda on kohe aru saada, mis koht on mis koht. Seletada pole vaja, küll sa aru saad, kui näed. Aus, tavaline, ilma mingi erootikata massazh Tais on parim, mida ma eales kuskil saanud olen, ja mingit erootikat siit otsida oleks kohatu (võin rahustuseks õelda).
"Happy endinguga" massazh on vahest natuke lahja, aga see-eest olen ma alati superluksi tegija välja valinud, ja muidu mõnust kiununud, sest happy-happy tuleb teistpidi :)
Ranna tegijaid ma hea meelega ei võtaks. Nende tase on selline kahtlaselt kõikuv.
Mõnusat ja nauditavat massaazhi teile, ontlikud, ja vähem ontlikud Taimaale reisijad. Nautige :)

Ao Nangi rannas maksis tund aega tai massaaži 100Bahti (terve november oli minu meelest seal 50% odavamad hinnad). Aga mulle isiklikult ei avaldanud eriti muljet, painutati ja väänati; mulle meeldib mudimine rohkem. Samas kuna see enamasti ei maksa erilist raha, sis soovitan proovida.
Phuketis Karonil jalamassaaž 30minutit maksis 160Bahti.

Ao Nangil olid ju need katusealused reas ja kõikides oli vähemalt 5 erinevat tüüpi massaaše. Proovisin kõiksugu asju , isegi pediküüri lasin teha.

On siis need head (kelle hinnaklass 500-1000 bahti vahel on) Tai massöörid sama head, kui Eesti Top10-e hulka kuuluvad massöörid ja kiropraktikud? S.t sama head, kui Eesti murdmaasuusa-, kergejõustikukoondise vms omad.

Jah, nad on head. Ma ise pole Eesti murdmaasuusa-, kergejõustikukoondise vms omade juures käinud, aga Eestis heade massööride juures küll. Tai tase on minu arvates parem. Aga siin on ka lihtne seletus. Tais on see kui põlvest-põlve edasi antav amet, millega kaasneb põlvkondade pikkuste kogemuste pagas ja ehk ka omad saladused. Hakatakse seda seal õpetama-õppima väga noorelt, ja kindlasti on see pluss. Noor inimene on arenevam ja aldim oma käsi kasutama õppides. Samuti on Taid eriti tundlikud puudutuste suhtes, mis annab neile ehk valge inimese ees eelise.
Noh, on ka valged tundlikud, kui vaja, aga on ikka vahe, kas sa hakkad seda ametit 20-30 aastaselt lambist õppima, või siis sünnist saati seda kõrvalt näha, tarkusi kõrva taha panna, ja juba 10 aastaselt vanade ametivendade käte all praktiseerima hakata, niisiis sellisesse dünastiastiasse juba sündides. Pluss on massaazh aasia kultuuri igapäevane osa, kui samas Lääne kultuuriruumis siiski suhteliselt uus nähtus (kui võrdleme asju sajandites).

oleksin tänulik kui saaks kuulda mis vaatamisväärsusi ao nangi ümbruses tasuks vaadata ja mis saarte peale tasuks sõita.tnx v

...jah, on oluline. Ja ka see, et seda õpetust ja tarkust antakse põlvest põlve ja õpetajalt õpilasele edasi. Ega seda saagi ju miski raamatu järgi ise õppida.

Aga siiski, 10-aastaselt veel praktiseerima ei hakata. Selleks on ikka rohkem vanust vaja.

Koolitused asuvad paljude suuremate massaazhikeskuste juures.
Esimese astme atesteerimise ja litsentsi võib saada umbes yhe kuuga kolme põhilise massaazhi-liigi jaoks.

Mul omal tailannast naine (23) just praegu õpib seda Phuketil, seepärast tean.

siin ühte, teist kirjutatud: http://www.trip.ee/node/36698
kui vähe, eks anna teada olin sealkandis mõningat aega eelmise aasta alguses.

Tänud lingi eest,sain mõned saarte soovitused küll aga ega ei oska rahvusparke soovitada,neid seal mitu(Khao Phanom Benchan)(Khlong Thomin)(Hat Nopparat Thara)

Jah, 10 aastaselt veel ehk mitte, aga suhteliselt nooremas east alates küll.
See oli selline illustreeritud näide rohekem :)
Jah Tõnn, loen su blogi alati huviga, ja olen kursis su eluga, niipalju, kui sa seal siis kirjutad. Edu sulle seal!

Jalgadele õhtul peale pikka ringi käimist on väga hea- hinda ei mäleta (aga kallis ei olnud) istud, jood teed ja isegi uni tuleb peale. Umbes 45 minutit kestab- alustab kusagilt reitest- varvasteni välja pidevalt õliga määrides. Lõpetuseks minul masseeris pead ka.
Tai massaaz on ka ülihea, pea 2 tundi mudimist ja painutamist.

Ei kujutagi ette Tais käimist ilma massažita. Üliharva, kui mõni päev vahele jääb. Viimati sügisel käies sain oma vigase selja päris paika, lülid kõik kenasti rivis nagu koroonanupud.
Keskmine hinnatase nagu eelpool kirjutati, jääb 200 ja 600 vahele. On ka muidugi luxsalonge. Ühe korra tegin vea ja käisin Phuketis peale rannast tulekut kohe ranna lähedal õlimassazis, odavamates kohtades pole dussi võimalust ja niimoodi siis tehtigi liivase õliga läbisegi...
Üldiselt soovitaks maksta tiba enam ja käia korralikumates salongides, privaatsem teenindus, alati puhtad linad ja lavatsid, pestakse enne jalad kausis puhtaks ja antakse nuusutada ja valida, millise õlikomplektiga soovid.
Bangkokis üritasid paaris kohas massazitädid erootikat teha, kippusid kangesti silitama. Tuli siis neid korrale kutsuda, selliseks ürituseks on ju onudele teistsugused salongid olemas.