Tegevused Pattayal

Tere, Läheme perega (3täiskasvanut, üks noor) 2nädalaks Taisse puhakama. 10 päeva plaanime olla Pattayal ja 4 päeva Bangkokis. Kuna see on meie esimene reis Taisse, siis tekkis palju küsimusi. -Kas oskaksite umbes öelda mis hinnaklassi jääb taksoga Bangkokist Pattayale sõites?

  • Tegevusi Pattaya lähistel? -Raha vahetamine mõtekas Eestis või Tais? -Ilusad rannad Pattaya lähistel? -Mida tasuks kindlasti proovida? (tegevused, söök) Palun veel palju infot Pattaya ja üldiselt Tai kohta. Ettetänades :)
1
2

Miks enne postituse tegemist eelnevat ei loe? Oleks ehk juba vastused käes... https://trip.ee/sihtkoht/pattaya Vastuseid piisavalt ja mida tõesti ei leia ka peale lugemist: vot siis küsida :)

Palun veel palju infot üldiselt Tai kohta. aga palun: https://www.rahvaraamat.ee/p/silmaringi-reisijuht-tai/24175/et?isbn=9789985018606 Kui te lähete sinna esimest korda ja veel 2 nädalaks, siis on sellised raamatud väga kasulikud lugeda ja reisile kaasa võtta

2
0

Vabandust AndresR, olen siin uus ja ei jaga seda veel. Aga aitäh Teile! :)

0
0

Pole hullu :) Tegelikult meil vastavasisuline ettepanek ka uue postituse tegemise juures olemas: [[27131]]

Takso maksumuse kohta sa vaevalt siit eelnevalt infot leiad, aga kui guugeldada, siis nt Rome2rio on väga hea leht: https://goo.gl/umGGb3 aga ka siit saab infot: http://airportpattayabus.com/V2/ ja võid iseseisvalt ka otsida: https://goo.gl/yJYnZo

1
0

Pattaya l pole häid randu.Soovitaks minna pattaya asemel Phuketisse või Krabi. Bangkokis pole mõtet 4päeva olla.Suur ja väsitav linn. Kui pattayal ikkagi plaan olla siis jomnthienis . Pattaya lähedale jääb linn Rayong.sealt saab minna koh samet saarele kus ilusad rannad ja vaiksem olemine.

0
0

Lennujaamas esimesel korrusel on laud kust saab takso kupongi ja selle lähedal seisavad taksod, hind Pattayale 1200bhatti, Pattayalt saime Bangkokki 1000 bhatti, lennujaamast saab keslinna rongiga.

0
0

KoLan on pattaya lahes ja väga lähedal olev ilus saar, kuhu ujuma minna, laevad väljuvad iga poole tunni takka sinna Wolking Streedi lõpust suure kai juurest, sõit kestab umes pool tundi ja on üliodav, ujumiseks kõlbab ka Jonthem beatch, kesk linnast tuk tuk kastikaga 10 mintsi sõitu lõuna poole ja hind vaid 10 kohalikku, külastage krokodilli farmi koos tuhande aastate kivide pargiga, ööturud, trantsvestiitide kabareed, mini siiamit, Wolking Streeti oma kireva ööeluga, pakkumisi leidub kuhjaga igal tänavanurgal ja koos transpordiga. Raha vahetage Tais väike summa lennujaamas ja muu siis linnapeal .Pattayal on hea liikuda tuk tuk kastikatega mis liiguvad teatud marzuutidel, ennem aga uurida mis suunas nad liiguvad.

0
0

Ma küsiks teemaalgatajalt, et miks valisite just Pattaya? Ma olen siin foorumis ennegi seda mantrat tagunud, et Pattaya on viimane koht kuhu Tais minna. Tavaliselt tullakse Pattayast tagasi mõttega, et mis selles Tais küll nii erilist on, et seal nii palju käiakse. Kui transpordi aeg on küsimus, siis ma pigem invetseeriks veel paar tundi bussisõitu ja liiguks Pattayast mööda Koh Chang jt saarte poole. Kui bussisõit on välistatud, siis vast uurige palju võiks transport minivan-ga maksma minna. Bangkoki 4 päeva asemel oleks ka seal max 3 päeva, see on rohkem kui küll.

4
3

Gloobus112-l õn õigus. Ja Bangkoki peale võib vaid ka 2 päeva kulutada Siin nt siia teemasse üks sobiv foorumipostitus: https://trip.ee/foorum/uldfoorum/lastega-tais-2-naedalat

2
2

Ehk 1 terve päev Bangkokis ja siselennuga ( a la 35 EUR ots) minema sealt (ennem võid ju korra ka Pattaya ära vaadata oma silmaga)

0
0

Bangkok on suur ja väsitav tõesti, aga kui sa seda linna võtad mõistusega ja seikled iga päev umbes 4-5 tundi siis on tegemist seal kindlasti rohkem kui 3 päeva. Elad kuskil nö normaalses hotellis ning naudid basseini mõnusi ja Taimaa kliimat. Pole suurt vahet Phuketi ja Bangkoki hotelli basseinidel. Kui sind huvitab Bangkok siis mine kindlasti. Lihtsalt tee mõistlikud päevakavad ning võta asja mõnuga. Minu jaoks on Bangkok on väga suur ja tähtis Taimaa osa ja ma arvan, et seda linna ei ole võimalik tunnetada reaalselt 2 päevaga.

2
1

Ei tea aga ma ei käi Phuketis basseinis ujumas.phuketis on minu ùks lemmikuid randu Nai harn.liikumiseks parim on roller rent 200b päev.veel on head surin .paradiis ja karon.Tulin nädal tagasi taist.Käidud ka pattayal.hetkel pole seal enam Euroopa turiste ollagi .Indusi ja muid tòrvapapi värvi tegelasi aga küll.bangkokis leina meeleolu.

0
0

Kas oleks mõeldav maanduda lastega Pattayas ja sealt edasi minna Trat ja Ko Changile? Millega kõige mõistlikum, minivaniga?

0
0

Muidugi minivaniga. Olen ise sõitnud minivaniga 2 kuud tagasi Pattayalt Trati. Pilet maksis 300 THB ja väljumised on 2 korda päevas, kell 8.00 ja 13.00. Ise läksin Trati bussijaamast edasi järgmise minivaniga Kambodza piirile (pilet 120 THB), aga loomulikult saab Tratist ka Koh Changile.

0
0

10.a tagasi võtsin Pattayalt, Kwai jõe kahepäevase tripi. Ostsin tänavalt ühe vene turimibüroo käest. Kahekorruseline jõuluvana reklaamides buss viis kohale. Eestlaseid oli 10-12. hõivasime kohe bussi alumise salongi. Kwai jõgi ja ööbimine jõel bambusonnides jättis väga meeldejääva mulje. Ainuke asi mida ma oma esimesest ja viimasest reisist Pattayale siiani meeldivaks pean.

0
0

Käisime perega eelmine aasta veebruaris Bankgok > Ko Chang > Koh Kut > Pattaya > Bangkok Kõike meeldejäävamad olid Ko Chang, Koh Kut ja meeldis ka Bangkok. Ko Changi soovitan kahe käega. Koh Kut on natuke liiga metsik, seal ei ole isegi 7elevenit :). Samas, kui meeldib selline eraldatus, siis saar on väga ilus! Pattaya oleks võinud olemata olla. Samas, nüüd on nähtud. Seal meeldis ujuv turg ja käisime vaatamas ka transade kabareed, kogu perega :D

Nüüd aga selleks aastaks jälle Tai plaanid ja mõtlen, et tahaks soovitust inimestelt, kes on käinud nii Tratis kui ka Krabil, Phuketis jne. Et mida valida, kas minna uuesti Ko Changi või siis Krabi jne? Või hoopis Hua Hin...

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased