Lastega Tais 2 nädalat

Kui maandume Bangkokis ja ajalimiit on 2 nädalat. Tahaksime olla 1+1.

Eesmärk:

  1. Rannapuhkus ehk võiks olla kobedad rannad.
  2. Ei taha turistikat, kus venelased jalust jooksevad.
  3. Lastele oleks tegevust.

NB! olen lugenud ja tutvunud varasemate postitustega, ootaksin just uuemat infot ja soovitusi.

Tere. Kui vanad on lapsed? Mina soovitaks mõnda saart: Koh Samui, Koh Lanta jms. Endal plaanis minna Jaanuaris 3,5-aastasega ja just Koh Samuile.

Meil on lapsed 8 ja 10, lähme veebruaris 3 nädalaks. Plaan olla ühes, teises ja kolmandas kohas Phuketil. Seal on nii vaikseid piirkondi imeliste ja vaiksete randadega kui ka melukamaid kohti. Plaan käia ka saarte trippidel, sh ööbida Koh Lantal ja PhiPhil (vb sellele päevatrip, kes teab). Reisi viimased päevad veedame Koh Samuil, vaatame sisevete ilu ja võlu ka ära. Täpsem reisiplaan on veel poolik, aga postitam selle siia foorumisse kui otsusele jõuan. Phuketis paistab olevat kõik vajalik lastega puhkuse jaoks, elevandid ja ahvid ja rannad ja kaladega jalavannid :P

Venelaste suurt kontsentratsiooni olen kohanud just Koh Samuil (Chanweng) ja loomulikult ka Phuketil- Karonis ja Katas. Loomulikult on need kohad ka ühed kõige "turistikamad" Tais

Meie käisime küll ühe lapsega, kes eelmisel talvel oli 7 aastane, aga soovitan Khao Sok-i. Rannast valisime Krabi just lapse tõttu, kuna seal ei ole suuri laineid ja väga agressiivset pidutsemist. Meie eelmise aasta reisiplaanidest saab lugeda siit

ja reisist endast... http://kaseloo.blogspot.com.ee/2016/12/dzunglipildid.html

Igal juhul Khao Sok on looduspark dzunglis, väga põnev- koopad, ööbimine järvel vaiade otsas asuvates majakestes, öine dzunglisafari jne jne. Lapsel ja ka meil endil elamusi kuhjaga. Läksime siselennuga Bangkokist ja sealt edasi bussiga Krabisse. Krabist uuesti siselennuga Bangkokki.

Meil küll reis veel 100% kindel pole, aga mõtlesin , et oleksime nädal Krabil ja teise nädala Phuketil. Sealt siis otselennuga Helisngisse. Minnes küll läbi Bangkoki ja sealt siis siselennuga kohe Krabisse. Veel tunduvad huvitavad ka Hua Hin ja Trat. Meil lapsed 11 ja 17.

Kuidas Krabil hinnatase on? Kas Phuketis rahulikkumiad randasid ka on, kus ei ole väga suured lained ja lapsed ujuda saavad?

Kuidas saab Phiketist Koh Lantale või Krabile?

Saab nii bussi kui laevaga. Laevaga Phuket -Phi Phi-Lanta või Krabi. Piletid saadaval igast turismilauast tänavalt.

Krabi on odavam kui Phuket, sest Phuket on Tais absoluutne tipp hinnatasemelt. Lainete suurus sõltub tuule suunast, aga reeglina on rahulikum Kata Noi/Kamala kant. Samas väga sõltub ilmast.

ok, kas iseloomustate mulle palun veel nüüd Koh Lanta või Krabi randasid, kuhu võtta majutust.

sul kõige lihtsam, kui vaatad mõlemaid youtube'ist, seal neist mõlemast videosid päris palju.

Mina soovitaks rahulikumaks puhkuseks Koh Changi. Mõnus saareke.

Meie 2 kuuks Taisse veebr-märts. Oleme viimased 2 aastat juba pikemalt olnud Pattayal, varasemalt Phuketis. Kúll mitte kogu aja, vaid käinud nii saartel kui ka Kambotzas. Sel aastal plaanime minna mõneks ajaks riigi põhja ossa, Bangkokki ja Vietnamisse. Miks me oleme Pattaya valinud? Ilmselt seetõttu, et Bangkok lähedal, kiirelt saab kohale, tuttavad juba, tuk- tuki hea liiklus, pikalt olles soodne ja oleme enda jaoks basseinidega apartmentid avastanud. Ka juba minekuks eestlaste poolt renditav apartment broneeritud. Meie elukoht on keskusest ja möllust eemal. Vaikne piirkond, meri ja tuk- tukid jalutuskäigu kaugusel, söögikohad ja poed kohe majade juures. Kuna meil 8 aastane poiss kaasas, siis vôib juhtuda ka, et teiste eestlaste ja soomlaste lapsi, kuna see eestlaste- soomlaste arendus. Ja tegevustest puudust ei tule, igal aastal oleme jällegi uusi toredaid tegevusi leidnud ja vanu ja tuttavaid kohti jâlle uuesti kúlastanud. Kyll pole Pattaya ujumiseks, aga sel aastal kãisime Huahinnis ja armeerannas ning bassein oli meie lemmik ilusa vaatega.