Tenerife -autorent

Palun värskeid andmeid selle kohta, millist autorenti kõige mõttekam oleks Tenerifel kasutada? Perega minek, 5 in ja võtaks 7 päeva. Mõte, et lennujaamast (lõuna) võtan ja lennujaama tagasi. Bronnisin enda arvates auto ära autoreisen.com lehel, aga kinnituskirja ei tulnud. Ja siis nädal tagasi saatsin neile kirja, et kas bronn jõus, aga ka selle kohta vastust ei tulnud.

Või mõtekam võtta hotelli juurest kuskilt? Hotell on lennujaamast u 15 kilomeetrit.

1
2

https://www.cicar.com/

Odav ja maksta saab kasvõi sulas. Autode olukord kedagi ei huvita.

1
1

Tänan.

Vanades postitustes kiideti väga palju autoreisen ja seepärast kokkuvõttes autoreisen ka valisin. Kahjuks ei ole mitte ühtegi vastust sealt minu kirjadele tulnud. Kas juhus või nii nad käituvad, ei tea. Ei taha igaks juhuks riskida :)

Aga tundub, et valik jääb Cicar peale. Teen uue bronni :). Aitäh teile.

0
0

Spämmi vaatasid? Ega ei kasuta hot.ee kontot?

0
0

Hotmail.com mul postkast. Ei ole spämmis.

0
0

Kas keegi on kasutanud Hertz (Proa) Excess- i renti? Mulle eile Booking.com soovitas neid, aga peale vormistamist avastasin üpris suure deposiiidi. Kahjuks see teema algatati just samal ajal kui ma oma broneeringut tegin. Hinnavahe on Cicariga täiesti arvestatav, ca ühe päeva raha pidi rohkem maksma ja kohe tasuma.

0
0

Seal lehel on ju kirjas, palju deposiiti võtavad. Võttes keskmise või kallima pakkumise, kus omavastutus oleks olnud 200 eurot või täielikult kaetud, siis oleks olnud ka deposiit olematu.

0
0

Deposiidist ei olnud auto valimisel mitte ühtegi sõna, valisin sõiduki "0" omavastutusega ning ilmus pangalink. Peale tasumist sain kohe e-kirjaga kõik dokumendid, auto vautšer, kindlustuse poliis jt. Suur deposiit on vautšeril kirjas!

Booking teatas: Oled kaitstud Hinna sees Kui sult võetakse tasu millegi eest, mida täiskaitsega kindlustus katab, saad täieliku tagasimakse.

0
0

Selge. Ma vaatasin otse lehele, seal oli valikuvõimalus olemas. Ehk siis antud juhul ei ole kedagi muud süüdistada kui booking.com lehte.

0
0

Kõik need vahendajate poolt pakutatavad 0-omavastutused on vahendatud kindlustus. Kui midagi juhtub, siis rendifirma võtab teilt endiselt raha, kuid siis saate Bookingult raha tagasi küsida. Seetõttu on ka deposiidi nõudmine õigustatud.

1
0

Mul on Hispaanias tuttav kinnisvara üürija, ning rääkisin hiljuti talle oma planeeritavast reisist ja auto vajadusest. Tema hoiatus oli selline: "mitte mingil juhul ära võta ebaloomulikult odava hinnaga ja deposiidiga sõidukit." Tema üks Eestist üüriline, kes rentis väga odavalt auto, pidi nüüd juba mitu kuud üritama tagasi saada tuhandet eurot!"

Varem rentisin ma Itaalias ainult Europcarist või Herzist, Sixtiga oli ühel korral väga ebameeldiv kogemus.

Üritasin täna Bookingu kaudu auto rentimist muuta, aga seal on ainult üks võimalus. "Lihtsalt tühista see broneering ja tee uus vajalike muudatustega."

0
0

Tere Lillekke! Pakume välja väikese kohalike nipi - kui meilidele ei vastata, siis tasub Kanaaridel alati proovida eelmise sajandi meetodit ehk helistamist. Kindlasti on autorendi firmadel ülekoormus ja osad neist kipuvad igasuguste vastamistega üsna aeglased olema, aga vahel see helistamise variant täitsa töötab! Cicar ja Pluscar on meil alati esimesed firmad, mida soovitame! Kuna autode saadavusega kipub siin veidike kitsas olema, siis soovitame võimalikult pikalt ette broneerida, kohe kui reisikuupäevad, lennupiletid ja majutus teada, võib-olla enne sedagi! Ja autorendipakkujaid on teisigi, siit leiab ka mõningaid soovitusi: https://www.tenerife24.ee/autorent

1
0

Täiesti õiget juttu räägib see Hispaania tuttav.
See olukord on sama, mis reisibüroodega. Vaadake mis juhtus covidi aeg, käisid siin mitmed nutmas kuidas raha tagasi saada ja üldse reisibüroodega kontakti saada. Seni kuniks probleeme ei ole, on elu ilus ja inimesed valmis odavamat hinda maksma.

1
0

Aga miks nutta ja helistada? Saadad 3 kirja, kui vastust ei tule, siis krediitkaarditehingu vaidlustus panka ja asi mutt. Ma pole küll ei Cicari ega Pluscari puhul mingit deposiiti täheldanud, võib-olla ei pööranud lihtsalt tähelepanu ka vms.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased