Autorent (Cicar, Autoreisen) Tenerifel

Millised on kogemused firmadega nagu Cicar ja Autoreisen? Seni oleme kasutanud läbi aastate Pluscari teenust, aga üllatuseks on hetkel eelpool mainitud firmad isegi odavamad. Ega neil mingeid varjatud konksukesi ei lisandu, probleeme?

1
2

Mitmeid kordi kasutanud Autoreisienit erinevatel saartel ja paar korda ka Cicar'i (või Cabrera Medinat, see pmst sama firma). Siiani pole mingeid probleeme esinenud. Mõlemal null omavastutus, kuigi Autoreisienil pidi vist selle eest natuke juurde maksma ning deposiiti pole.

Paar korda olen auto tagastanud mõne lisamõlgiga, mille peale on vaid õlgu kehitatud.

0
0

Eelmine sügis kasutasime Cicarit Tenerifel. Väga positiivne kogemus - hea hind, ette midagi maksma ei pidanud, deposiiti ei olnud, laste turvaiste tasuta. Auto väga korralik ning kuna mingit deposiiti ei ole, siis ka väga lihtne auto tagastus. Lihtsalt ütlesime, mis numbriga kohale auto jätsime. Selline stressivaba võikski iga autorent olla.

0
0

Olen üle kümne korra autot ise rentinud puhkusereisidel. Cicar on olnud nendest kõige mugavam. Kogu teenus oli algusest peale hinna sees, ei mingit kauplemist ja pinget. "0" omavastutus, deposiiti ei ole, hotelli toomine hinna sees (no me otsustasime mõni päev rahulikult hotellis puhata, samas oleks ilmselt kohe lennujaamast jalutanud üle tee ja ka auto saanud), kokkuleppest peeti kinni, isegi küsiti luba 2 tundi varem auto tuua, mis ei muutnud tagastamise aega. Tagastamine lennujaamas väga selge, jooned maas, sõida ja pargi, lase võtmed kasti ja aidaa!

0
0

Autoreiseniga ainult positiivsed kogemused. Bronnides näed lõplikku, 0 omavastutusega hinda, midagi juurde ei küsita.

0
0

Möödunud talvest esimene kogemus Cabrera Medina(Cicar lehel oli hetkel mingi segadus) autorendiga Lanzarotel. Auto oli kohal juba eelmisel õhtul saare lõunaosas hotelli ees(Seat Arcona aut. asemel Opel Grandland aut. Fuenteventura kirjadega), kõik oli selgelt kirjas ja muretult läks. Hommikul tütarlaps tuli võtmetega, paar formaalsust, kolme päeva pärast võtmed hotelli registratuuri letti ja kogu mure.

0
0

Cicari rent Gran Canarial oli ka teistest variantidest odavam, väga meeldiv ja probleemivaba.

0
0

Annan oma hääle ka 1-kordse kogemuse põhjal Cicarile. Paar tähelepanekut:

  • perebuss sai märtsiks broneeritud mitu kuud ette. Kui 1 kuu enne juhuslikult vaatasin samu kuupäevi, siis saadavus oli väga kehva ja hinnad olid kallimad. Samas nt. PlusCaril oli saadavus endiselt hea.
  • lootsin saada 7-kohalise bussi (MB Vito vist oli), aga sain tavalise 9-kohalise Fiati või Renault'. Suuremale sõidukile omaselt olid peeglid ära kraabitud jms, aga ei näidanud seda eraldi ette ega kuhugi üles ei märkinud, kuna all-inclusive kindlustus oli ju sees.
  • Eks osades nendes linna maa-alustes parklates oli nokitsemist, et ilma kriipimata sisse-välja ja pargitud saada. Sai lõunast ka põhja (Puerto De La Cruz) sõidetud, pisematel ja mägisematel teedel võis vahel tunduda, et maru kitsaks läheb, aga ei midagi ületamatut.
  • Lasteistmed (nii toolid kui ka pepualused) on rendiputka juures eraldi majas suures hunnikus, kus pead ise need minema ja võtma. Eks nad on enamuses sellised väsinud ja mitte kõige kaubanduslikuma välimusega, aga suurest valikust on võimalik endale sobivad leida.
0
0

Cicar on kindla peale minek! Ei pea maksma muud lisaks kui väikese sümboolse summa tagatisraha (näiteks 40 eurot) juhul, kui paak on autot tagasi viies tühjem kui ta oli autot kätte saades. Kui bensiininäit on sama, siis kantakse summa arvele tagasi. Cicar on kohalik tegija ja kvaliteetne, kontorid asuvad mõlemas Tenerife lennujaamas ja paljudes muudes kohtades ka. Aga kindlasti tasub auto broneerida võimalikult varakult, sest need kipuvad kuidagi otsa saama... selle mõttega, et "võtaks homme auto" on päris paljud ilma jäänud või ootele jäänud.

Siin ka väike ülevaade mõnedest autorendifirmadest Tenerifel: https://www.tenerife24.ee/autorent

0
0

Kas Cicaril tõesti ei pea broneeringu tegemisel mitte midagi maksma? See oleks ju suurepärane!

Teiseks, eelnevalt tuleb nende kodulehel luua omale konto. Sain ma õieti aru?

1
0

Ei pea mingit kontot looma ega bronni tehes maksma. Kust sa selle üldse välja lugesid? Bronnid auto, lähed kohale ja kätte saamisel maksad. Võtavad väiksedeposiidi kütusele, mis tagastatakse ilma probleemita.

1
1

topsuke! Aitäh!!! Just eile broneerisin Tenerifel Herzilt auto ja kohe võeti arvelt raha. Ma ei kasuta sageli "rendikaid", viimati 5 aastat tagasi USA-s ning pärast eilse tehingu tegemist jäin mõtlema - tavaliselt maksan ju autofirmas.

0
0

834arr, no tavaliselt ikka lihtsalt kratsitakse sul ette broneeritud raha kaardilt maha, autofirmas maksad ainult selle eest, mis sulle lisaks kaela suudetakse määrida. Enamusel normaalsetel vahendajatel on tavaliselt tasuta tühistamine kuni 1p enne, bronnid ja kui leiad parema pakkumise, tühistad ära.

0
0

Kas Herz kallis ei ole? Ja Norsu, firmad on erinevad, milleks kasutada neid, mis bronni tehes raha võtavad? Cicar või Pluscar ei küsi ju bronni tehes kaardi andmeidki.

1
0

Ettemaksuga on sageli odavam, kehtib nii hotelli broneerides kui autot rentides. Loogiline.
Mis võiks olla Hertz ja Cicar erinevus. Punktide kogumine näiteks! Auto vanus, auto seisukord. Parem klienditugi.

0
1

Vahe on selles, et Hertzi reiting on Tenerifel 2+ punkti, Cicaril vist oli viimati 4.6. Just sellepärast, et Cicaril on parem teenindus ning pole seda suurt bürokraatiat, kõik korrad kui olen vaadanud ja võrrelnud hinda, on Cicar soodsam olnud. Pluscar umbes sama hind, aga olen saanud mõlkidega auto ja korra pidin paluma rehvid ära vahetada ( järgmisel päeval toodi lihtsalt uus auto; ok see oli Gran Canarial, aga saartel sarnane see asi mu meelest).

2
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased