Tenerife hinnad ja tegevused

Tere

kas on keeegi hiljuti Tenerifel käinud ja oskab soovitusega aidata? Huvitab näiteks, mis hinnad on söögikohtades? Kas on seal mõtekam väljas süüja või hotellis söögipaketti võtta (hotellis pakuti näiteks kõik hinnas paketi 29 eur päevas täiskasvanu jaoks ja 14 eur lapsele). Siis on küsimus transferide või transpordi kohta lennujaama, hotelli, linna ja vaatamisväärsuste vahel: kas keegi on omapäi Tenerifel käinud? Kas parem on võtta hotelli poolt pakutud tasulist teenust või saab ühistranspordiga hakkama? Sama küsimus ka Loro ja Siami parkidesse transpordi kohta: kas parem transfer või saab ise kõike leida? Kas keegi teab head kohta shoppamiseks ja mida seal üldse shoppata on?

Suured tänud ette!

Dea-le Tulime saarelt 3 nädalat tagasi. Süüa on võimalik tänaval hommikusööki alates 3.50 (nn. inglise hommikusöök). Olemas ka nn. "hiinakad" (need avatakse alles päeval ja õhtupoolikul), kus maksad sissepääsu ja sööd, palju mahub. Need alates 6.50. Kõik suuremad numbrid on võimalikud. Siam Parki saab tasuta bussiga PDLA-st ja Los Christianosest. Kui kavatsed saarel ringi liikuda ja saad Tallinna liikluses hakkama (see ei ole Sulle õudne), siis võid vaadata rendiautot (võtad lennujaamast ja jätad ka sinna) näiteks siit http://www.arcarhire.com/car-hire/car-hire.php ja igasuguseid pileteid ja ekskursioone saad siit (seal ka shoppamise info) www.tenerifeinfo.eu .Autokütuse hind 1.24.

Päikest!

Oleme praegultki saarel. Täiesti omapäi. Bronnisime varakult. Meie hind oli 480.- apartment kaheks nädalaks. Sööke sees pole ja nii on meie meelest siin ka mõistlik. Söök ja suur hotell teevad hinna mõttetult kalliks. Tähtsam on sobiv asukoht, turvalisus, Wifi, hea bassein jne. Söögid on poes kohati kaks korda odvamavad kui Eestis - mõtlen just Mercadona't. Bussiliiklus on hea ja lühikesed otsad ca 1.50. Kasutage hotelliteenust, kui see on tasuta. Muid teenuseid pole hotelli kaudu mõtet tellida. Kui perega või seltskonnaga, siis tasub igal juhul varakult auto rentida - siin pea kõik sõidavad rendiautoga (võtke odav väike auto) - mõnus on mäest alla ja üles, poodi ja randa, parki ja restosse. Hea nõuanded ja parimad tuuride hinnad saate eestlastelt Kompassist www.tenerifeinfo.eu (Eike, Olavi ja Monika on tõelised profid ja muidu hästi meeldivad - võite kasvõi iga päev sealt läbi astuda ja nõu pidada). Bensiin ka odavam - 95 maksab 1,15.

Toitude hinnad nagu Eestis ja väljas süües on avastamisrõõmu palju. Mercadonas on ka igasugu head ja paremat: kanaari banaanid, singid, panna cotta jne:) Mugavuse mõttes võiks ju hommikusöök hinnas olla, kui see just väga palju ei maksa.

Üldjuhul toidud poes pigem odavamad kui meil.. Väljas süües ilmselt tuleb soodsam isegi kui hotellis.. Meil kujunes oma lemmik söögikoht otse ookeani kaldal.. ilus vaade.. hea atmosfäär.. ja hinnad 4-6.50 prae eest.. ja mina tervet praadi kunagi ära süüa ei suutnud.. muidugi oli ka kohti.. kus prae hinnad algasid 10 eurost.. kuid valikuid on palju!

Hotellist võetud söögipakett on igaljuhul odavam, samas igavam - ja oht on liiga palju süüa. Poes käia on huvitav, aga siis peaks olema rendiauto, et jõuda nendesse mercadonadesse, kus kohalikud ise käivad. Turismipiirkondades olevad supermarketid on väikese valikuga ja kallimad. Nüüd transpordist: ühistranspordiga saab hakkama, kui sul on palju aega oodata. Mina ei viitsiks oodata. Kõige mõnusam on rendiauto võtta, aga mitte lennujaamast, kus kallim, vaid hotellist või tänavalt. Järelikult lennujaamast kasuta hotelli transfeeri jah.

Poodidest loe http://idjvoxd.blogspot.com/2007/03/jrgneb.html, tegevus küll Gran canarial, kuid põhimõte sama. Suured poed on kiirteede ääres turimispiirkonnast eemal, Gran Sur Shopping Center näit.

Kui leppida Mercadona'de valikuga, siis saab kvaliteetselt söönuks odavamalt, kui Eestis. Mõningaid tooteid (joogid, vesi, pakkekaup)võib vaadata ka Lidl'itest, hinnad vägagi soodsad. Lisaks sellele maksab enam-vähem korralik vein paar korda vähem, kui Eestis.

Mercadonas käimiseks küll rendiautot ei pea võtma. Neid poode leidub pea igal pool.

Vabadused minu poolt, et kaldun teemast mööda. Mis mõnu on puhkusest kui pean mööda poode odavat leivapätsi taga ajama ? Igal lõunal ja õhtul mõtlema mida süüa teha ja pärast veel müttama mustade nõudega ? Puhkus ongi selleks, et argimuredest eemal olla. Mis puudutab väljas söömist siis 29.- eest lõunat ja õhtust süüa ei tule kuidagi välja.

Sõltub, mida keegi soovib. Samas on seal küllalt hiinakaid, kus alla 10 euroga võib süüa, palju sisse läheb. Samuti soovitan käia eestlaste reisibüroost nõu küsimas, kuhu sööma minna. Meil soovitati külastada Costa Adeje kanaari kööki pakkuvat restorani, mis oli odav ja väga hea. Kohale saime bussiga, 1,60 oli ühe otsa pilet.

Tere! Kysimus selline, kas keegi oskab soovitada kohalikku eksukrsioonide korraldajat voi siis firmat kuskohast kannatab votta. Olen ise minemas jaanuarius kuid reisifirma kaudu on väggagi kallis. Tenerifeinfo.ee on vaadatud. Olen siis minemas Playa de Las Americasse ja hotell on Vulcano, hotelli kohta voib ka infot anda kui kellelgi on kogemust.

Ette tänades, Kaddi

to Kaddi Kui tenerifeinfo vaadatud siis ongi sul koht kuskohast ekskursioone kannatab võtta.

Hotellide vastuvõttudes on tavaliselt lademes reklaame igasuguste ekskursioonide ja tegevuste kohta. Eelmine aasta kasutasime küll tenerifeinfo vahendust ja oli ok. Ekskursioonidest soovitaks võtta Gomera külastuse, päev merel on ka tavaliselt mõnus. Muidu mööda saart seigelda soovitaks rendiautoga, aga enne siiski tehke natuke eeltööd, et oskaks tahta, kuhu minna , mida vaadata.

Kust võib leida Tenerife parimaid kaubanduskeskusi ja poode? Täpsemalt siis Playa de las Americast, kuid võid olla ka selle läheduses.

Kuidas on lood Tenerifel bussipiletite hindadega?