Tln-Stockholm-Tln kruiis

Üritasin netist infot leida, kuid väga ei õnnestu. Ehk on keegi viimasel ajal sellisel kruiisil käinud ning teab vastata.1. Palju maksab laeva diskoteegis/show ruumis (kus saab vaadata miskit) lahja ja kange alkohol?2. Palju maksab laeva poes lahja ja kange alkohol? Mis aegadel pood lahti? Kas poes jääkuubikuid kottidega ka müüa on?3. Neljases toas vist külmikut pole, kas toa wc-s kraanikauss on või ainult dušš? Ja kui dušš siis milline äravooluauk? :D ehk siis kui oma jook kaasa võtta, kus seda külmas hoida saaks, annab kodust kaasa võtta vanni punni ja see seal, ette panna, et dušši alus vett täis lasta? :D 4. Kas Rootsis võib lahtise joogiga ringi käjja ja juua?

Einoh -- "siis kui oma jook kaasa võtta, kus seda külmas hoida saaks, annab kodust kaasa võtta vanni punni ja see seal ette panna, et dušši alus vett täis lasta?" -- mida kõike inimesed välja ei mõtle....Kui kogu kruiisi eesmärk on vaid võimalikult palju ja odavalt alkoholi pruukida, siis kas lihtsam poleks seda kodus teha? 

Kas see on nali ? Siiski vist mitte...... lõhnab kohukese järele, olgu siis valge või tumeda šokolaadi glasuuriga. Tallinki kodukal on laevade baaride restode pubide menüüd-joogikaardid kõik olemas.https://www.tallink.ee/victoria#tabs-content-3Samuti on poodide lahtiolekuajad olemas.Samuti on poodide hinnainfo olemas, isegi ette saad tellida !Dušši äravoolu sulgemisevõimalus tooks ilmselt suurema või väiksema jama - seega seda küsitud võimalust kindlasti pole.Ka alko tarbimise kohta leiab vabalt infi. Järgnevalt üks väljavõte:Drinking in publicIn most Swedish municipalities it is forbidden to drink alcohol in public. Getting caught doing so means having to pay a fine, 500 SEK (ca. 50 Euro) . But in many cases the police simply confiscates the drink and pours it out.Kogu info leidmine ning sisestamine võttis vb max 5min.... pole vaja tänada aga võiksid peeglisse vaadata ! :D

Eestlane on ikka joodik rahvas, pole midagi öelda :D

Mind jälle huvitab, et kas kajutis on mingi laud või miskit sarnast, mis oleks piisavalt sile, et saaks triipu tõmmata? Või kus on kohad laevas, kus saaks rahulikult "jointi" kimuda? Ja kui ma siis kajuti vett täis lasen, siis kas on ukse all mingi pilu, kuskaudu vesi võiks koridori vuliseda?

Marks66, sul tuleb lihtsalt võtta aknaga kajut. Kui oled ennast kenasti sisse seadnud, siis demonteerid kaasavõetud tööriistadega akna. Aknast saad sileda pinna triibu jaoks. Jointi imed sellesama tekitatud avause juures. NB! Ära unusta siiski suitsuandurit õhupallitaolise tootega varjestamast!Kajutit ei soovita vett täis lasta aga, no ikka juhtub... ja kui kõik muud äravoolud on ummistunud, siis saad ju vooditekiga vee kokku koguda ning jällegi on abiks tekitatud avaus - sealt saad teki välja väänata. Kui sellised kogemused või kalduvused on olemas, siis tihenda kohe kajutisse sisse seades uksealune tekiga - see kindlustab sulle pikema muretu, segamatu õhkkonna võimaliku äparduse puhuks.Esimest korda läheksid nigu...Lisaks on mul jalaga segada soovitusi, kuidas publiku ees alkot tarbida. Nagu näiteks, et rahvas arvab, et jood Coca-Cola't a tegelikult on pudelis hoopis - ahhaaa! poole mahu jagu rummi.Mahlapudelist saab juua täiesti tähelepanu äratamata veini.Ja no mis me räägime läbipaistmatutest joogipakkidest, neist saab ju suvalist värvi kavalaid jooke kaanida!Kui sa ikke vähegi hoolid, et su üritus korda läheks, siis valmistud kruiisiks korralikult ning vähemalt minnes on sul külmad joogid nii kindlustatud, et paned enne reisile minekut joogid piisavalt pikaks ajaks sügavkülma ning lisaks võid külmutada ka mõned väiksed veepudelid (ära unusta neid kõiki enne külmutamist veidi lössi litsuda - tead küll, jäätudes vedeliku ruumala suureneb). Reisikotti pakid salli või fliisi sisse siis külmutatud vahvad joogid ning külmaelementidena nii palju veepudeleid, kui mahub. Viimased saad ära visata, kui neil jahutav väärtus kaob. Poes jäätiselettide juures on müüa ka "külmakotte", mis veelgi aitab jahedat rüübet hüvas konditsioonis säilitada.Ja Sina, alar, miks Sa tahad põrmustada kaunist tripi-plaani? Meil on siin siiski reisihuviliste foorum ja Sa soovitad hoopistükkis koju jääda?Kui kodus on ikke piisavalt pudeleid juba kuivaks väänatud, kas tead, kuidas hing ihkab vahelduseks kaugustesse, kellel mägede, kellel merede taha!Meeldejäävaid kruiisisid! Parasjagu ongi just soodukad ka kruiisidel.

Kui kogu kruiisi mõte on ainult alkohol ja kuidas seda võimalikult odavalt tarbida,siis võib tõesti käija ALKO 1000 ja selle kusagil merekaldal nahka pista,pole vannipunne vaja ega midagi..

Väga paljud kruiisitajad lasevad sõiduajaks alkoholi nööriga üle reelingu merre jahtuma.  Peate kodust kaasa võtma ca. 21 m tugevat nööri ja mingi tugeva koti.*Muidu igas kajutis on väikesemõõduline san.ruum, kus on dušš, wc pott ja kraanikauss. *Kruiisitajad saavad check-in tehes ka kaks sooduskupongi (jook baaris ~2 eur?).

olen kuulnud,et veel parem on väike pullu toppida WC potti,otse auku,aeg..ajalt ju käiakse asjal ja värske,kylm vesi kogu aeg peale tulemas....pidavat hästi jahutama ja jahutatud jook kohe võtta!