Tripi uus kujundus

Trip värskendas oma kujundust.

(Kui uus pilt veidi imelik, vajuta Ctrl+F5 PCs või ⌘+Shift+R Macis)

Suurim muutus on foorumi loetuks märgitud teemad: sisseloginud kasutajatele ilmuvad teemade juurde punased sildid, millele klikkides jõuad otse esimese lugemata kommentaari juurde.

Otsing, meie suurim murelaps pole endiselt suurem asi kuid selle asemel pakume välja esilehe kiirotsingu: "Kuhu sa soovid minna" kast viib sind otse sihtkohalehele, kus kõik foorumipostitused, lennupakkumised, uudised ning muu sisu kompaktselt koos. Samuti saab foorumis otsida postitusi nii sihtkoha kui teema järgi.

Mõned asjad on ka kadunud, näiteks ei saa reisipilte enam ühe galeriina vaadata ning mitmetel vanadel brauseritel võib leht veidi imelik välja näha. Kui jõuame, parandame.

Kohtume uues Trip.ee's.

Väga moodne ja värske kujundus! Retsept! :)

Ja jälle ei tööta sõnumite teavituse süsteem, ühtegi teadet ei tule postkasti.

Mobiiliga (android) ei saa enam üldse normaalset pilti ette. Muidu surfasin telefoniga iga päev tripi lehel. Selle kujundusega kahjuks ei kannata.

Või oskate anda soovitusi refreshiks nii nagu pc ja maci puhul?

Väga kahju hetke olukorra pärast muidugi.

Asjatundja rääkis, et põhjuseks on ilmselt see, et kujundusfailis on tehtud muudatusi, kuid fail on jäetud vana nimega. Telefoni browserid ei saa aru, et peavad kujundusfaili uuesti sisse laadima, samuti puudub neil ctrl+F5 funktsioon.

@wow - saad mingi screenshoti saata: mis see ebanormaalne pilt on? Mis brauser sul on? Chromega nagu ok.

@ruudolf Ajutiselt ei saa me saata kirju @hot.ee aadressidele, loodame seda varsti jälle teha.

Parandasin vanas tekstis ühe komavea -mitte, et mul neid seal rohkem ei oleks- ning viskas teema millegipärast foorumis ülesse esimeseks.

@sebin Jah, see on teada viga

@Travellers Äkki täpsustad: mis on segane?

Minul on ka telefonis need kasutajate piltide ümber olevad rõngad teksti peal. IEd kasutan telefonis. Screenshoti võin ka saata kui siin sõnumiga saata saab. Või on mingi meiliaadress?

Kas privaatsõnumeid enam saata ei saagi? Ma ei leia seda linki enam kuskilt...

Klikid kasutaja nime peal ja siis juba näed klahvi "Saada sõnum".

klikid nimel profiili lahti ja kohe nime all on saada sõnum

Vabandan, et paanikat tekitasin

@tsheburashka Saada telefonirõngaste pilt kristjan.jansen@gmail.com. Aitäh!

Saatsin oma screenshotid ja võimaliku probleemi põhjuse ning lahenduse. Vb muidugi ei tule lahendus nii kiirelt ja on hoopis keerisem, aga ma väga loodan, et midagigi läheb paremaks

Teemade lõppu võiks panna lingid: tagasi foorumisse, tagasi ülesse. Rullimine tüütab. Otsing ikka siiamaani pekkis.

Kujundus on läinud paremaks, samuti omadused. postituse aeg on nüüd vähemalt täpselt, mitte "aasta tagasi".

Lisaks veel probleeme:
Ei näe külastatud riike. Ei saa kommenteerida artikleid. Enda ajalugu vaadates on näha nüüd rohkem, kui 4 viimast postitust. Aga vanemaid postitusi ikka ei näe, neid pean google abiga leidma! Mingi "järgmine lehekülg" variant võiks seal olla.

JA täna saan pidevalt tühja lehe veateatega:
"Whoops, looks like something went wrong."

Infoks -- Android telefonis keeras Chrome viimane update (versioon 56 ) suure osa varem korralikult kuvatud lehti (sh. trip.ee) totaalselt sassi.
Kui uskuda vastavat foorumit, siis probleem on seotud kasutatava keelega -- pihta said Eesti ja Islandi keele/lokaadi valinud seaded.
Loodetavasti Google võtab midagi kiiresti ette aga seniks on kõige lihtsam kasutada Android telefonis näiteks Firefoxi. Või kui seda paigaldada ei taha, siis muutke telefonis seadete alt keel ära, näiteks inglise keele peale. Seepeale toimub maagia ja Chrome brauseri pilt läheb jälle paika :-).
btw, see keele muutmine mõjutab kogu telefoni, st. peale inglise keele valimist muutub kogu telefoni kasutajaliides inglisekeelseks.
Ja kellel veel võimalik, keelake Android telefonis Chrome automaatne uuendus.

Maadlesin sama hädaga - play pood lahti ja sealt Chrome'le valik eemalda kõik uuendused. Tehasevariant töötab väga hästi.

Tahtsin foorumist otsida märksõnu Paapua Uus-Guinea või Port Moresby, aga uues Tripis ei ole see võimalik. Ma siiski usun, et nende sihtkohtade kohta on seal infot.

Lehe päises on väike luubi kujutis -- kliki seda ja sisesta otsingusõna, näiteks Port Moresby

Väidetavalt on see Chrome bug parandatud, aga iseasi kui kaua läheb aega et see kõikidesse Androididesse jõuaks.

@Reaper

Ei näe külastatud riike -- jah, selle toome tagasi.

Ei saa kommenteerida artikleid -- Hmm, peaks saama. Oled ikka sisse loginud?

Aga vanemaid (oma) postitusi ikka ei näe, neid pean google abiga leidma! Mingi "järgmine lehekülg" variant võiks seal olla -- Tuleb mingi hetk, tehniliselt mitte nii lihtne.

JA täna saan pidevalt tühja lehe veateatega: "Whoops, looks like something went wrong." -- loodetavasti korras

Hmnjah, tekkiski kommentaari aken peale sisse logimist.