Türgi ilm

Lähen maikuus tantsurühmaga Türki Antalyasse. Kas seal on enamasti ikka ilusad ilmad? Mitu kraadi siis umbes on? Loodan, et seal on ilusad ilmad :)

Peaks küll olema;) Öödki siis juba mõnusalt soojad;)

0
0

Käisin sõbrannaga eelmisel aastal maikuu alguses Alanyas. Päevad olid soojad...25-28 kraadi. Aga millest mina isiklikult puudust tundsin...oli soe sume suveöö. No sorry, see muidugi minu probleem. Sooja oli öösel 16 kraadi. Tagi pidin ikka selga panema, kui öösel ringi tahtsid kõndida. Aga eks kõik aastad pole ju samasugused. Vee temperatuur võis olla 20 ringis... Igatahes mina käisin ujumas, kuigi ujujaid oli vähe meres. Aga ongi ju nii, et kuidas kellelegi. Meie eestlastele see ju päris normaalne. Soovin sulle südamest mõnusat puhkust ja palju päikeselisi päevi!

0
0

Mina mai lõpus käinud ja siis olid küll juba ööd nii soojad, et sai topiga käia:)

0
0

Kuidas seal juulis ja augustis ilmad on? Pole suvel kunagi lõunamaal käinud, ei tea. On kuumus talutav? Kas päeval kannatab ainult vees ja konditsioneeriga ruumis olla või saab vabalt ka linna peal jalutada ning ekskursioonidel käia ilma, et kuumarabanduse saaks?

0
0

Juunis-juulis väga kuum Alanyas, +47 viskas ikka nädala jooksul mitmel päeval, peavalu tuleb kui pikka aega päikese käes kasvõi jalutada, aga pole hullu, saab meres ujuda ja mõnus tuul on ka mere ääres. Õhtul kell 21 oli ka ikka +30 kraadi vabalt, siis oli talutav jalutada, aga siis kahjuks väljas pime juba seal, pimedaks läks paar tundi varem kui meil sel ajal. Aga muidu on Türgi väga mõnus koht, igal võimalusel lähen tagasi.

0
0

Usun, et mais ilus aga aprillis tundub täiesti masendav, kui kogu aeg sajab ja külm, see mu mure.

0
0

Eelmine aasta olin Kemeris kesk aprillist mai lõpuni. Aprillis kogu aeg ei sadanud. Päeval oli päike, et päevitasin ja isegi ujusin. Jahe ilm oli küll, eriti öösel! Brrr! Mai algusest ilm muutus paremaks. Ja ise kohalikud olid šokis, et selline "jahe" ilm oli aprillis, sest et tavaliselt on piisavalt palav sel ajal!

!

Trip.ee soovitab kasutada vähem punkte oma tekstis!

0
0

Arvatavasti ka see aasta jahe. Ei usu ma, et mul veaks.

!

Lause algab suure tähega ja lõpeb punktiga!

0
0

Jälgin nüüd netist seda ilma. Ok näitas 2 päeval ka päikest, aga nüüd kadus seegi päike. Ja nii juba 2 nädalat ja usun et vihm võib ka kolmandal nädala kesta.

!

Lause algab suure tähega ja lõpeb punktiga!

0
0

Temp. on F-tes . Aga kuidas saaks C-sse?

0
0

Täna Antalyas vihm sajab. Aga sellega ikka palav. Ja sõbrad Kemerist räägivad, et ilm on parem kui eelmisel aastal. Ise lähen kahe nädala pärast Kemerisse.

0
0

Tere. Läheme esimest korda puhkama soojale maale. Sellega seoses on tekkinud mõned küsimused. Kuna kaasa saab võetud ka väike laps (1a 8 kuud) ja sihtkohaks on Kemer, siis kas keegi on seal käinud sellisel aastaajal? Millised on seal ilmaolud? Millist päiksekreemi peaks nii väiksele lapsele sinna kaasa võtma? Millist omale? Laps hirmus liikuv ja armastab vett ja ujumist. Plaan ei ole minna esimesel reisil kohe maad avastama,vaid lihtsalt puhkama-vedelema ja ujuma. Kas kellelgi on värsket infot sealse ilma kohta? Lihtsalt erinevad maailma ilmakanalid näitavad erinevaid olusid sinna. Mõni näitab, et 16 kraadi, samas teine, et 26 kraadi. Oleksin igasugusest infost tänulik.

Ilusat ilma soovides, Marek

0
0

Tervıst. Oleme just Tasucu linnas ja kaisime ujumas. Vesi oli soe ja hırmus palav on muidu. Kesk Türgıs oli natukene külm aga muıdu ok. Arvan et Kemerıs on samutı ok. Kuigi soovıtaks lapsele vankrı kaasa votta, kuna siis saad ta valja magama panna. Hotellıs voib olla natuke umbne. Paıkesekreemıks vota koige suurem. Kuı ma enda ponniga kaisin Egıptuses, siis oli ta aastane ja me votsime 50 kreemı. Saı kohapealt osta. Alguses eı laınud laps uldse pruunıks, aga lopuks tekkıs ka paevıtus ja nahka eı ajanud ultse. Endale soovıtaks 25, on ok kull. Oleneb nahast.

Sorry pole tapıtahtı nıı palju kuı tahaks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased