Türgi turvaline?

Tere!

Plaanis 10 päevast Türki Kemerisse minna, aga viimase aja uudised teevad murelikuks, et kui turvaline see on. Reisi eest olen juba tasunud, aga nüüd mõtlen, kas tasub üldse minna või mitte.

Ehk oskab keegi nõu anda?

Aitäh! :)

Välisministeerium küll mingeid erilisi hoiatusi ei paku: http://vm.ee/et/riigid/turgi?display=travel_info Hetkel on ka kaks tuttavat seal ja ei kurda millegi üle...

0
0

Tulin just Türgist. On täiesti turvaline. Ja Kemer on väga kena koht.

0
0

Mina ka murelik...reis 2,5 nädala pärast...hetkel võib turvaline olla, aga see võib üle öö muutuda...

Lisaks ilma prognoos nutune :)

0
0

Mismöttes vöib üleöö muutuda? Kes seal turvaohtu kujutavad?

0
0

Norsu...kas sa saad garanteerida mulle, et 3 nädala pärast on Türgis sama turvaline kui praegu?

0
0

Ma küsisin, mis turvaoht seal peaks tekkima lambist, garanteerida ei saa ka Eestis keeegi midagi.

0
0

Mina võin garanteerida. Raha eest muidugi. Ühtlasi vahendan Sid Fernwiltri komeedikindlustust.

6
0

Ei kujuta ka ette, et kuurordi piirkonnas turvaohtu tuleks!

0
0

Ei kujuta ette, kuidas välditakse ISIS'e terroristide sattumist türgi kuurortide territooriumile, kui tõesti neil selline tahtmine tekib. Vaadake kus on Türgi kuurordid ja kus on ISIS'e kontrollitav territoorium. Vahemaa linnulennult 350-500km.

0
0

Terrorist ei tohi rannas varvast leotada või mis? Küllap on eraelus toredad inimesed. Perekesksed. Kindlasti lõugavad vähem kui Vene, Soome või Eesti joodikud.

6
0

MkM, Türgi maavägede karistusoperatsoon on just see mida ISIS tahab, kindel see. NATO liige Türgi on selline jöud piirkonnas, mis soovi korral neist Iraakidest Ja Süüriatest muuseas üle söidaks. Aga jah, tänapäeva maailmas sellist kohta just ei ole, kus terroristid pommi ei vöiks panna, seega soovitan kodus istuda.

5
0

Minu meelest on ainus maailma turvaline piirkond Rakvere - ja isegi seal juhtub aeg-ajalt midagi. Miks te, inimesed, üldse reisima lähete?

12
0

Pessimist on isik, kes ühesuunalist teed ületades vaatab mõlemale poole

http://www.postimees.ee/2953103/turgis-tabatud-lohkeainekogusest-piisanuks-terve-linna-ohkimiseks

1
0

No Kemer, ma ei usu, et s midagi nüüd väga kartma peaks, turistid on nende leib. Küll aga on Kemer tunduvalt kallim kui nt Alanya/Antalya. Aga paik on ilus ja ära stressa-puhka ja naudi :)

0
0

ja eile aga varblased ja sisalikud kiusasid ja hirmutasid naisi ja lapsi...nii,et väga ohtlik,siin ,tyrgis...aga eile oli temperatuure kella 4 ajal päeval pluss 31!

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased