TUI Eestis
https://www.err.ee/864624/reisikorraldushiid-tui-group-alustas-tegevust-eestis

Läheb põnevaks :-)
Lõpuks ometi ka konkurentsi "Novale" ja "Tez'ile"

TUI tuli kirjade järgi Lätti juba suvel. Kiire guugeldamise tulemusena ei leidnud, et mida või kuidas nad seal müüvad. TUI kodukalt Baltikumi kui regiooni igatahes valida ei saa.

Ehk mida see frantsiisi alusel EE-sse laienemine siis üldse tähendab?
Kes on see frantsiisivõtja? Kas laieneb hotellide valik paketireisidele? Kas mõjutab kuidagi kohalike korraldajate hindasid? Kust saavad alguse nende pakettreisid? Ega ometi ei hakka jagama lende teiste tegijatega ehk Eesti reisijal tuleb endiselt leppida SmartLynxiga?

Ootame siis ära, kuni õige pea TUI EE kodukas avaneb.

503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.


nice start :D

Ste, mis su probleem on? Kui selliseid poste teha, võiks juurde kirjutada millega tegu.

Norsu, viidatud tui.ee alustas oma "Naerata! Juba varsti" countdowni lõppemist just sellise veateatega.

Nüüd ei pea enam veateadet lugema, saab lihtsalt naeratada.

Nüüd saab juba lehel ringi vaadata, aga pikalt ei ole seal midagi teha, sest ainsana pakutavad Türgi reisid eriti naeratama ei pane.

Esmapilgul tundub, et SmartLynxi ei jagata, vaid lendajaks on Corendon. Ei jõudnud hetkel uurida statistikat nende kohta - lennukite vanused ja lendude täpsus.

Türgi reiside hinnad kevadeks on üsna kallid, kõik hinnas paketid 4 hotellis üle 500.- euro inimese kohta. Meil õnnestus nädal tagasi broneerida kevadine Türgi 360.- euroga 5 hotell. Nemad kasutavad samuti Corendoni lennufirmat. On parem küll kui Smartlynx.

dante, ma sain aru küll, millest jutt, aga kõik ei pruugi fakiirid olla:)

Ahjaa, puht teemaväliselt. 
Kunagi kirjutasin, et miskipärast on Tui oma Hollandi lehe Eestist ära blokeerinud, teiste riikide lehtedele saab küll. Prooviga tui.nl minna, mina pole vähemalt sinna ammu saanud.
Eks mingeid häid hindasi kohe loota pole, enne pannakse inimesed jne. paika ja küll tulevad ka sooduspakumised, eriti kui mõni oma lennuk ka siia baasi kunagi saab.

Kunagi loodeti, et ka Tez toob palju soodsaid reise...

Eestisse on nii mõnigi firma frantsiisiga tekkinud aga enamasti naeratust näole ei teki. Arvestatakse vist pigem mudeliga, et teeme tiba soodsamalt, kui hetkel kombeks on.

Väike update (äkki kellegile abiks) - tahtsin vanavanemaid aasta alguses Tenerifele saata ja uurisin, et TUI.ee-l on küll sihtkoht olemas, aga mingit infot seal all pole.

Infotelefonil vastas meeldiv naisterahvas, kes ütles, et nende eesmärk on alustada reisidega, mis toimuvad pigem 2019 suvel. Hetkel pakutav Türgi siis algab kevadel. Ju siis muud sihtkohad lisanduvad kunagi suviste väljumistega.
Ehk tundub, et lähema poole aasta reise veel TUI.ee-lt siis loota pole.

No see on ju suht loogiline, alles otsiti inimesi tööle. Kogu masinavärgi, lennukite jne. organiseerimine võtab aega.

Tegemist pole siiski mitte päris TUIga, vaid frantsiislilepingu alusel TUI nime kasutava ettevõttega. Kahjuks!

Ootaks kõigepealt ära. 

Kui vaadata põhja poole, siis TUIfly Nordic ilmselt lõpetab TUI Nordicu reiside teenidamise Helsingist, Kopenhaagenist ja Oslost. Plaan on lende sisse osta Taani charterlende teenindavalt firmalt Jet Time, Norras Norwegianilt. Näis, mis lennufirma lennuk Eestist istumise alla antakse. 

Türgi reiside jaoks tundub valik olevat 30-aastased Airbus A320-200 või 15-aastased Boeing 737-800.


Suva Türgi reisi näide: