üksi Egiptusesse?

Tere,

Olen palju üksi reisinud, aga mida rohkem vanust juurde tiksub seda rohkem põen igasuguste asjade pärast. Kas Egiptuses on hotellitöötajad väga pealetükkivad, kui üksi sinna reisin?! Elukaaslane kahjuks tööga hõivatud, aga minul puhkus ja tahaks sooja...

1
2

Mehena ei tohiks sul erilist probleemi olla...

2
0

Täpsustan, et olen naisterahvas.

0
3

Mul ühele tuttavale tüdrukule tuli Sharmis hotelli meestöötaja oma uksekaardiga ust avades tuppa ja võttis endal lihtsalt riided seljast, umbes et.. hakkame nüüd seksima!  Tüdruk jooksis toast välja, politseisse ega ajalehte kaebama ei läinud. Ma ei usu, et ta selle loo välja mõtles.

0
0

Ma olen palju üksi reisinud, kuid Aafrika riigid on kohad, kuhu ma üksinda kunagi ei läheks. Sinna läheks ainult koos meespartneriga, kui üldse. Tenerifel on praegu mõnus ja üksi seal olles ei tüüta keegi.

2
0

Reeglid egiptuses ja mujal araabia maades on sellised et : kui flirdid nendega ja igatepidi mängid nendega neid mänge siis pole vaja pärast nutta. 

Kui ignoreerid ja ei mängi neid flitrimise mänge siis pole mingit muret sul seal . 

Palju neid tarkasi näinud kes flidrivad et saada parem hiind , teenindus , mingid allahindust - ja pärast imestavad et miks nad paljalt on hottelli toas :)

5
9

Viimaselt täiesti loll jutt. Araabia mehed ei vaja mingit  "flirti", et sulle ajudele käia kui ilus naine oled. Kui sa ei käi just 99% kaetult nagu kohalikud naised vaid kuskilt paistab välja et vähegi välimust on siis nende jaoks piisab, mehega koos käies pakutakse vahetuskaubaks äri või kaameleid, üksi olles saad lihtsalt ülemäära ebameeldivat tähelepanu, seega üksi sinna pigem ei läheks, ei pruugi tulla meeldiv puhkus. Samas eks seal rikastel saksa ja inglise vanaprouadel ka armukesi, seega osade jaoks tundub võibolla üksik naisterahvas hõlptulu allikas.

4
2

Jah jah loomulikult , pole kordagi näinud et nendel naistel oleks probleem ,kes tunima näoga keerasid selga ja rahulikult toimetasid oma asju polnud meigeid probleeme . Sellistes maas tuleb õppida ignoreerida inimesi või tuilmalt saata kaugele .  

Need kes võttavad vastu - tähelepanu , kingitusi , hakkava kohalikutega vestlema , linnas 24/7 igal oool käivad samas riietes mis basseinis - vot seal võib neil olla probleeme .

5
5

Et kui hotelli territooriumil tuleb kelner või turvamees viisaka jutuga: "Tere hommikust! Kas ma võin küsida, kust Sa pärit oled?" või: "Kuidas Sulle meie hotellis meeldib?" siis peaks selja keerama ja ignoreerima? Nagu veits debiiliku mulje jätad. Aga kui vastad, siis oled kohe l..ts.

Lõpetaks äkki ohvrite süüdistamise.

Ma tean keskealist naisterahvast, kes on üliviisakas ja Egiptuses käib korralikult riides, katab juuksedki kinni. Ometi on teda seal nii "ära rääkida" püütud kui sõimatud.

6
4

Kui hotelli territooriumist rääkida, siis mida kallim on hotell, ehk nimekirja ülemine ots, seda reeglina rahulikum ja viisakam. Osades saab päevitusalas lauale isegi sildi küsida, et mitte segada.

Samas kui suhtlemise soovi pole, siis viisakas kogus ignorantsust ei tee paha.

6
1

Hotelli teenindavale personalile on see 200-300$ kuus nii suur raha, et keegi ei haka töökoha kaotuse pärast riskima. Esimese kaebuse peale oled töötu. Väljaspool hotelli territooriumi on hoopis teine lugu.

4
0

to [

Jochen

](https://trip.ee/user/7331270)

Ära pahanda , aga tuleb nats ebameeldiv jutt ja mitte sinuga seotud . Lihtsalt postituse tulenedes . 

Jah Nende silmis sa oled li--ts kui tulid reisile ilma meheta juba kohe alguses. 

Kui sa sinu arust süütuid vestlusi pead teenindus personaaliga - oled l. 

Et seda vältida peab neid kõiki ignoreerima ja ainult minimum suhtlsus eriti nii öelda madalama teenindajatega - turvamehed , baarmenid , animaatorid . 

Aitah võib öelda maksimum :) 

to Trikutriku 

kahjuks seal on see Ukraina turistidega nii rikkutud jube :( 

nüüd venelased kah lendavad 

Lihtsalt liiga palju naisi otsib seal seiklusi , ja kui vaadata mis klubides toimub .. brr mulle see ei emponeri

4
3

Tänud vastajatele!

Leidsin juba reisikaaslase oma õe näol ja läheme normaalsesse (pered & paarid) hotelli. Eks annan varsti tagasiside, kuidas läks.

2
0

Teeme alustuseks selgeks ühe asja, hotelli territoorium tükkis sealsete teenindajatega ja kõik mis sellest väljaspoole jääb, on 2 täiesti eri asja. Ei ole lihtsalt Egiptimaa või ükskõik mis riigi nime me suhu võtame, turistide teenindamine erineb kõikjal maailmas tavaelust kui öö ja päev, isegi Eestis endas.

Nüüd transformeerides selle info turisti keelde, sa pead ka vastavalt käituma ja riietuma, need bikiinid, millega hotelli basseini ääres peesitad, ei lähe hotellist lahkumisel kohe üldse mitte. Olen näinud neid blondiinikesi küll ja veel, kes võõral maal linnavahel napis rõivastuses ringi litutades neid jälitavate tõmmunahaliste meesolendite parve märkuste peale lõbusalt itsitavad (oi kui naljakas), isegi lasevad endale välja teha ja muud seesugust. Siin pole muud öelda, kui et mõistus pole enda teha ja pill tuleb pika ilu peale.

Ja tasuta teenuseid ei ole, kui oled oma väljakutsuva välimuse tõttu lasknud endale kokteili välja teha (tore-tore) või isegi allahindlust saavutanud, siis eeldatakse selles kultuuris kohustuslikku vastuteenet. 3 korda võite arvata, mis selleks on. Ohutus on eelkõige siiski igaühe enda kuplialuses.

Jah, jälitajaid ignoreerides võid tõesti sõimata saada, mis on muide tavapärane. Sama saatus tabab, kui jätad kerjusele või teenindajale jootraha andmata. Nii lihtsalt on ja selle vastu aitab üksnes endale "paksu naha" kasvatamine taoliste lähenemiskatsete puhuks. Sest külge kleepida nad oskavad. "Lahke tädi või onu" mängimisel on tagajärjed, isegi kui see tundub meie kultuurile äärmiselt ebaviisakas, nemad muud keelt ei mõista.

10
2

Käidud. Käisin koos õega ja see oli üks toredamaid reise üle pika aja jooksul. Julgustan inimesi minema ja oleksin oma hotellis ka üksi end turvalisena tundnud, lihtsalt üksi võib olla igavavõitu, kui just väga seltskondlik pole ja endale kampa ei leia. 

Kui oled maailma näinud, inglise keelt oskad (Egiptuses ka vene keeles timm) ja puhta loll ja naiivne pole, siis ei tõmba sulle keegi kotti pähe. 

Käisime ka hotellist väljas ja ka seal ei kadunud turvatunne, kuigi oli kottpime ja ümber ainult mehed. llmselt sSharmi vanale turule üksi ei roniks, aga muidu jumala timm ja kui hea hotell, siis pole mitte mingit probleemi.

Koheldi meid (eestlaseid) kui kuningakasse ja kõik töötajad olid meie suhtes lugupidavad, mõni viskab silma ja on rohkem "hoolivam" kui teine, aga see ei tekitanud kordagi tunnet, et "rõve, ta vaatab mind" tunnet. Hotellis olid küll enamus vene keelt kõnelevad inimesed ja osad kohtlesid töötajaid nagu orjasid...Meie hotellis oli ka palju armeenlaseid ja no need osad meesterahvad olid tülgastavad ja ilastasid seal iga naise peale.

Kohalikud ütlesid ka, et Sharm üliturvaline, kaamerad igal pool, politsei igal pool ...

3
0

Kas tohib küsida, kus peatusite ja kuidas hotelliga rahule jäite? Tõit ja tuba okei?

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased