USA lennupiletite hind

Tere!

Minu varasemad USA reisid jäid koroona-eelsesse aega, kui Tallinnast oli võimalik LA-sse pilet saada umbes 400 euroga. Hetkel pakutakse järgmise aasta kevadeks pileteid hinnaga umbes 600EUR. Sellest küsimus, kas see ongi praeguse aja hea hind ja tasub pilet ära osta?

Tänan!

0
0

Jah, see on uus reaalsus. Võib trehvata ka 400-500 euro kanti, aga need pigem harvad ja ebamugavate ümberistumistega.

0
0

Kui nii palju on veel aega oodata, siis mina 600 eest kohe ei ostaks. 450-500 eest on ok (millele lisandub vajadusel pagas).

0
0

Sel aastal on olnud vast 3-4 pakkumist hindadega 300€ ringi lähiriikidest, enamasti Stockholm, aga ka Kopenhaagen. Stockholmi saab Ryanairiga või ka SAS'iga kombineerides ja kokkuvõttes võiks hulka odavam olla.

1
0

Eelmine aasta 15 november ostsin käesoleva aasta maiks SAS -iga -Tallinn-Stockholm - Toronto ja NY - Oslo -Stockholm-Tallinn -- koos pagaziga 581.06 EUR

0
0

Kui vaba aega lõdvalt käes, siis võiks edasi otsida, kui aga kindlad kuupäevad olulised ja su aeg maksab, siis pigem osta ära.

2
0

Hetkel on algusega Rootsist võimalik osta edasi-tagasi pileti alates 312 eurot läänekaldale (Los Angeles, Santa Ana, San-Jose) perioodiks oktoober kuni märts. nt koolivaheajal 22.10-2.11. STO-LA-STO 341 euri. Ümberistumine LHRis.

1
0

to: ellip

On jah, aga nendele lendudele pead eelmisel päeval ette lendama ning ka Arlanda lähistel ööbima. Seega tuleb juurde ca 350 raha per inimene. Äraantavat pagasit ei hakanud vaatama, vbl peab selle eest ka veel lisaks maksma.

0
0

Olen varasemalt tihti lennanud algusega Stockholmist ja vaatasin isegi mingi aeg tagasi, et pole enam mõtet. Nii kallis kui 350.- vast nägu ei tule kui on mitu inimest, aga sinna 200.- kanti inimene küll. Kombineerimine Tallinki-ga on ka märksa halvemaks muutunud, healjuhul sõidavad ülepäeva Stokholmi ja hinnad on ka tugevalt tõusnud. Samuti on risk pikalt ette ostes igasuguste lennuaegade muutmistega mida viimasel ajal üsna tihti juhtub.

0
0

Kas ei võiks ka Oslo algusega lende vaadata? Sinna sai kevadel väga odavalt (või no normaalselt) kohale.

0
0

vaatasin just momondas 4 märtsi SAS-i lendu -- 1 äraantav pagaz on edasi tagasi lennu puhul 146 EUR. Lend ise 552.- Tallinnast

0
0

isaac, jah tuleb ca +200 kui viitsid laevaga loksuda. See aga tähendab, et reisile lisandub vähemalt veel üks päev (halvemal juhul kaks) ja ka kulud sadamast Arlandale. Laev sõidab üle päeva.

0
0

@Ninatark

Air Balticu kampaania ajal maksab TLL-ARN-TLL lennupilet inimesele kuskil 80.-, edasi tagasi, lisandub pagasi hind kui vaja. Hotell Arlanda lähedal tasuta lennujaama transpordiga, vahemikus 60-80.- kahele. Päris huvitav oleks seda arvutuskäiku näha kuidas 350.- inimene tuleb.

0
0

to Ninatark: eks kõik oleneb sellest kui pandlik ise oled kuupöevade osas või vahemaandumiste pikkuse osas ja mitmekesi reisid. Soodne hind võrdub paindlikkust.

0
0

isaac, vaatasin lendude hindasid mis minu ajagraafikuga sobiksid. TLL-ARN-TLL, Ryanair ja SAS, direct flight, väljalend ARN-TLL selline millele jõuab pärast LAX-ARN lennu maandumist, hind ca 200 in+ilmselt pagas. Hind skyscannerist. Hotell lisaks. Võib ööbida kaugele, et vaja shuttlega sõitmist, ise eelistan varahommikuse lennu puhul, mida see odav ARN-LAX on, terminali hotelli 200€/2in.

seega: lend 200+hotell 100+pagas.

ellip, ma olen kursis et hind sõltub sellest kui paindlik olla. isiklikult hindan oma aega kalliks ja ei viitsi lennujaamades vedeleda.

0
0

Tänan kaasa mõtlemast! Ostsin piletid siiski ära, sest mugavamad lennuajad ja lühem reisiaeg on hetkel väikesest rahalisest võidust olulisem. Sinna juurde veel see aspekt, et nüüd saab kohe reisiplaane tegema hakata. :)

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased