Uus Trip.ee

Täna stardib uus Trip.ee. Veebimaailm on viimastel aastatel hoogsalt edasi arenenud, järjest enam vaadatakse lehti nutiseadmest, kuid meie aegunud Drupali sisuhaldusplatvorm on takistanud uuenduste tegemist. Seetõttu otsustasime 2015. aasta kevadel alustada Trip.ee tehnilise poolega otsast peale. Valik tuli teha kahe lahenduse vahel: kas kasutada mõnda olemasolevat sisuhaldussüsteemi või luua Tripile täiesti uus platvorm, millele saab ise lisavõimalusi luua. Valik langes teise variandi kasuks, kuna tulevikuplaane arvestades tundus arendusvabadus olulisem. Valisime platvormiks Laraveli, koodikirjutajateks tripikad Kaspar ja Mikk ning kambas olen ka mina, Kika.Tripi uue visuaalse näo lõi kogenud digiagentuur Haiku. Esmalt hakkab uues Tripis silma mobiilisõbralikkus ning värske välimus: uus logo, rohkem värve ning palju pildimaterjali. Lehe põhiosad on samaks jäänud, fookus on lennupakkumistel, reisikaaslaste otsingul ning foorumil. Enamus vana Tripi sisu on uude üle toodud, sh kaheksateistkümne aasta jooksul kogunenud 20 000 foorumipostitust, 46 000 privaatsõnumit ning 160 000 kommentaari. Uus Trip.ee välimus on alles pika teekonna algus. Esmalt vigade parandus: mitmed visuaalsed ja kasutajamugavusapsud vajavad veel lihvimist. Seejärel keskendume sihtkohalehtedele, uudistele, blogidele, reisipakkumistele, konkurssidele, videotele -- ideede nimekiri on lõputu. Asume teele! Ootame kõikvõimalikke nõuandeid, kommetaare, kriitikat ja soovitusi. Sisselogimisprobleemide korral kirjuta [email protected], muud märkused jäta kommentaaridesse.

1
23
...
17

Ohoo, esiti vaatasin, et klikkisin mingile valele bookmarkile :) Eks see uus välimus vajab veidi harjumist, et kus mis on ja kuidas toimib, kuid esmamulje on igatahes väga hea. Üks asi, mis esimesel näppimisel ei viinud kuhugi, oli nupp "Lisa riigid, kus oled käinud". Ning seda kohta ka ei leidnud üles, et kus on näha need riigid, kus olen näinud. Samas numbriliselt (koos mingi protsendiarvutusega) on see info profiili all olemas. Igatahes suur töö on ära tehtud ja jõudu nurkade lihvimisel!

3
0

Ilus. Silma jäi, et foorumis teema taga olev rubriiginimi võiks olla natuke silmatorkavam. praegu on seda esmapilgul raske lugeda. Foorum, Tripi leivanumber võiks minu meelest avalehena avaneda. Eks neid kohendamist ja arendamist vajavaid asju tilgub veel pikka aega aga muidu hea töö! Lisaks laikimise kohta. Praegu saab ka enda kommentaari laikida ning ühele kommentaarile panna nii plussi kui ka miinuse.

1
2

Reisikaaslaste listivaade võiks olla sarnane nagu üldfoorum. Liiga palju kerimist. Võiks kohe kuvada ka postituse lisamise kuupäev ja näiteks kuulutuse kehtivus. Või vähemalt lisada filtrid ala 7 päeva viimast, 14päeva jne.

6
0

Kika,

  1. kas pildialbumi korraga üleslaadimise võimalus tuleb ikka? Juttu sellest oli...
  2. Video- ja pildilingi lisamine, et väikevaade tekiks
  3. emotikoni võimalus
0
0

ja reavahed liiga suured hetkel. Kui kirjutades uuelt realt, siis vahe ok, aga peale avaldamist läheb see liiga suureks

4
0

Peaks olema foorumis võimalus minna kohe viimase (lugemata) postituseni. Praegu tuleb avade vastav teema, kerida kõige alla, sealt valida viimane lehekülg ja siis jälle alla välja kerida!

17
0

Mobiiliga kasutades on hamburgermenüü nupp valge valgel taustal. Seda ainult siis, kui oled ise valgel taustal eks :D Kui ei ole sisse loginud, siis uue foorumipostituse loomise võimalus on segane. Nupust on saanud tekst. Võiks olla juures info, et logi sisse, et postitada või siis nupp alati alles, aga kui pole sisse loginud, siis vajutades suunab logimisse/registreerimisse

0
0

ennem oli parem, lihtsam

19
5

Trükkides ei teki reavahetusi

0
0
  1. Mobiiliga ei saa uuendada profiilipilti. 2. Mobiiliga riike kus käinud lisades, whoops something went wrong -> http://trip.ee/user/7318232/destinations Nüüd on mu profiilis see üldse katki
0
0

Foorumis võiks olla tsiteerimise võimalus. @Jaan Kurm. Proovisin just, minul sisselogimine töötab. Kasutasid logimiseks kasutajanime "Jaan Kurm kurm"?

4
0

Isver küll! See soodsate lennupakkumiste leht on ikka nii kehv kui olla saab. Enne olid kõik pakkumised kompaktselt koos, said ühe pilguga aru, mis on uut, mis on läbi ja mis on huvitav. Nüüd on mingi hunnik maailmakaardi pile, muudkui keri hiirega ja ikka aru ei saa, mis pakkumised on. Täiesti hirmus! Foorum on samuti enamuses tühja valget lehte täis ja sisu pole praktiliselt ollagi. Uskumatu, et alati suudetakse veebilehtede uuendamise sildi all mingi käkk kokku keerata ja ilge hunnik vilesid ja kulinaid külge kleepida ning sisu kaob sinna kuskile vahele lihtsalt ära.

16
3

Tere! Ilus värviline muidugi. Kõigepealt tahtsin vaadata, kas nüüd on paremini süstematiseeritud maailmajaod ja nende all riigid. Varem olid nad üsna segi ühel platsil paremal pool, küll suurema, küll väiksema šriftiga, aga kui maailmajao üles leidsid, olid riigid ilusti tähestiku järjekorras. Lihtne oli vaadata, kas hakata lugema Barbara või Barbadose kohta või ohhoo Dominica ka siinsamas. Mina ausalt öeldes ei leidnudki üles uuelt lehelt riikide jaotust, tuleb teisest toast gloobus kõrvale tuua. Teiseks pakuvad mulle suurt huvi soodsad lennupiletid. Selles olen küll pettunud. Varem olid kompaktselt tulbas ja hästi silmaga haarata, nüüd tuleb kõigi nägemiseks alla kerida ja siis on algus meelest läinud, siis uuesti üles, et veelkord veenduda, mis võiks rohkem huvi pakkuda või seekord mittemiski. Pilt võiks ju avaneda alles siis, kui tahad üht sihtkohta täpsemalt uurida. Üldises plaanis võiks kõik kompaktsem olla, üle poole on tühja maad ja kerimist hiiglapalju, sellega ülevaatlikkus kaotab.

13
0

Neid tulesid ja vilesid on siin piisavalt palju, kuid kahjuks väga ebaülevaatlik. Saan aru, et tegemist on katseeksemplariga, kuid kas niikaua kuni see katsetamine pole lõppenud, ei võiks olla ligipääs ka vanas formaadis foorumile. Oli tunduvalt praktilisem ja ülevaatlikum kasutada.

17
0

To Markus: muidugi ma ei kasutanud logimiseks võõrast nime, see ei oleks pähegi tulnud! Aga Tripi abi aitas mind kenasti ja vale nime all ilmunud kommid on kustutatud ja tegin üldse uue registreeringu ning paistab, et see töötab.

2
0
1
23
...
17
Lennupakkumised
Reisikaaslased