Väike meeldetuletus, e-sigaret Tais on keelatud!

Kuna antud teemast otsingumootorit kasutades palju räägitud ei ole ja eestlaste jaoks on meelis puhkusekohaks saanud Tai, siis omalt poolt tuletan meelde, et Tais on e-sigareti kasutamine keelatud. Loomulikult on juba E-sigareti ja vedelike maale toomine keelatud, kuid ikka on tegelasi kes proovivad kotis üle tuua ja tihti see ka õnnestub. Kui alguses pahvitakse oma e-vidinat ettevaatlikult, siis mingi hetk valvsus hajub ja tossutatakse valimatult. Kui mundrikandjad märkavad antud tegevust, siis politsei jaoskonda viimine on üsna kindel. Parimal juhul pääsed kogu rahakotisisust ilma jäämisega (raha lauale ajalehe alla). Kehvemal juhul viiakse vanglasse, nt. reaalne näide 30h  vangis kohtuotsuseni ja lisaks trahv 1000€.

Eks teema sama ka heat-not-burniga. Tollis koti sees ei tossa see ja kui nähakse seal, siis ära võetakse kohe. 

Kas sa oskad sellele reaalsele näitele mingi lingi ka panna siia ?

Selle nädala meie seltskonna enda kogemused. 


Mida, siis ikkagi reaalselt tehti, hirmutati vangla ja 1000.- EUR-i trahviga, kui ajalehe alla raha ei pane? Kuskohas, Tais see täpsemalt juhtus? Niipalju kui mina tean, siis ikkagi tohib enda tarbeks ja mitte avalikes kohtades. Aga kuna mingit selget seadust pole, sõltub kõik ametniku tujust.

Keelatud juba alates 2014 ja väidetavalt maksimumkaristus 10 aastat vanglat.

Juhtus Phuketil ja rumala juhusena sai rolleripeatus tehtud otse politseijaoskonna ees, seda ise märkamata. Märkas aga politsei ja viis patustanud turisti kohe jaoskonda. Esmalt olid ähvardused, et viiakse Phuketdowni arestimajja kohut ootama. Korralik ajupesu tehti. Raha ei küsitud ja seda tuli lahenduse saamiseks ise pakkuda. Nendele lõpuks sobis vaid kogu rahakoti sisu 4500bahti, mis tuli lauale jätta ja lahkuda. Tegelesid 3 politsetöötajat vaheldumisi. Muidugi seadmest jäi ka ilma. Õhtul saime kokku oma Austraalia elavate sõpradega ja sõber ütles kohe, et pääses isegi hästi. Temal polnud sularaha kaasas ja viidi 30h aresti ja lõpuks vormistati trahv ca 1000€. Antud teemaga võetaksegi just turiste maha