Värsked uudised Baltic Toursilt

Suuremad lennusõbrad on kindlasti juba kursis, et alates 01. aprillist muutub mitmetel odavlennuliinidel tualettruumi kasutamine tasuliseks. Teenuse hind on naistele 100 ja meestele 120 krooni, sest viimastel on kogused reeglina suuremad. Korduvkasutajatel on võimalik taotleda püsikliendisoodustust, kuid pikematel reisidel võib soodsale piletihinnale siiski lisanduda üsna märkimisväärne kulu.

Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem! Baltic Tours koostöös NASA spetsialistidega hakkab oma klientidele pakkuma soodsaid astronaudi-mähkmeid, mida on kasutatud kosmoselendudel juba nende algusest peale. Mähkmeid saab soetada lennujaamast, vastavast infoletist ja neid antakse 100 krooni eest tervelt 10 tükki! Kaardiklientidele soodustused!

Põrgulised! Hea vähemalt, et alternatiivi pakuvad pidamatuse või õllesõpruse all kannatajaile. Egas inime süüdi pole ju. Kurimoorile on puhkus soojal maal ilmselgelt hästi mõjunud- produktiivsuse osuti viskas skaalast hoobiga välja.

EKs keegi peab ju lippu kõrgel hoidma ja reisihuvilistele värskeid uudiseid edastama. Lennukis võib ikka päris häbi olla, kui ei saa aru, mis rahast stjuardess kobiseb peale kiirkäiku wc-sse.

Ooda nüüd, ma mõtlen, et ikka odavamalt saaks... Kas tollist pampers püksis läbi lastakse? Mul seitsmeliikmeline pere ja iga kopikas alati arvel.

Kui pampers on kuiv, siis ikka lastakse. Aga kui märg, siis ei tohi üle 100g sees olla.

No ilmselt pean ma siis nende meestega äri tegema. Ehk on neil need veel alles: http://trip.ee/node/2367

Miks kohe aprill? Baltic Toursil ongi natuke rohkem ideid, kui mõnel teisel reisifirmal. Näiteks jaanuari alguses vallutas Lõuna-Aafrika Vabariik ainult tänu Baltic Toursi abile Zimbabwe. Kui ei usu, loe seda!

Baltic Tours teeb ju ka reisihoroskoope: http://www.naistemaailm.ee/artikkel.php?id=15818 Ma ei tea nüüd, kuidas teistel, aga minul on küll kõik alati täide läinud.

Ootame juba väga seda juulikuu reisi Namiibiasse. Kuigi jah, pisut murelikuks teeb see pidamatuse probleem. See meie pesakonnal pärilik nimelt.

Ootan ka, ei teadnudki et juulis Namiibiasse saan minna:))

Reisihoroskoobi järgi on oodata pulmareisi! Kas peaks ruttu lahutama hakkama?

Oh ei, meil juba hõbepulmad. Aga kuidas ta mind siit üles leidis, seda ma küll ei mõista :) Tahtsin teda üllatada juubelireisiga.

Seda horoskoopi mina küll ei usu! Sulaselge diskrimineerimine! Mehed saavad Egiptusesse ja naised ainult 2x Spasse :( . Oleks vastupidi, siis hoopis teine asi...

Jama horoskoop jah - mind saadetakse muudkui tööreisidele ja kui tulebki reis, mis ei ole töölähetus, siis pean ka perele suusapuhkuse välja tegema ja lisaks veel rõhutakse tervisekindlustusele... Sellise eelinfoga ei julge küll suusapuhkusele minna. Samas, ma ise ei peagi minema, plekin ainult perekonna ja lähedaste reisi kinni, ise istun rahulikilt kodus. Või lähen ka spaassee...

Tänud Pirx, et meelde tuletasid! Mul on ka KINDLASTI vaja teha reisikindlustus. Ega keegi ei oska soovitada, kes pakub parima tervisekindlustuse osaga pakette? Ja mis oleks sobiv summa reisitõrke ja pagasi puhul? Selle kõige odavamaga ei vea vist küll välja. Ikkagi Spaaasse minek ju! Ja veel 2x

Spa on ohtlik. Ma ei julge tervisekindlustuseta nt massaaži minna seal - igasugused vigastused võivad juhtuda... Samuti ei saa kunagi kindel olla, mis kosmeetikat nad seal kasutavad - ei taha neid reaktsioone oma nahal tunda hästi... Ja need on üksnes 2 väikest näidet, mis võib juhtuda... Kui kellelgi on neid kindlustusi pakkuda, siis oleksin ka huvitatud... Äkki on mingisuguseid spetsiaalseid spaakindlustusi olemas?

Hmm, horoskoobi järgi sobivad minule sissetallatud rajad, mis kõlab aga nagu läbiloetud raamatud :(

Sissetallatud rajad? Kumb siis, kas Spa-d või pidamatuse probleem?

Lugesin su horoskoopi ning: alates 27. oktoobrist suurenes sul juba vastutusekoorem ja ka tasu selle eest. Parim viis seda kulutada on: hoolitseda oma lähedaste eest, viies nad vahvale ning meeldejäävale suusapuhkusele ;)

Ei Eesti Turismikombinaatidele!

Aga ma oleks peaaegu kuu peale põrutanud... lolli peaga lugesin oruskoobi lõpuni.