Moskvas vahemaandumiseks viisa?

Tere!
Olen minemas Taisse läbi Moskva. Moskvas on vahemaandumine 22h minnes ja tulles. Kas selliseks lühikeseks ajaks pean tegema viisa? Kas võin väljuda lennujaamast nö linna avastama või pean olema lennujaamas (ja teisalt kas saab nii kaua lennujaamas olla?)

Kui lennud sul ühe pileti peal, viisat vaja ei ole, aga sa ei saa ka transiittsoonist välja. Pead kõik see 22H seal sitsima. Tahad linna peale minna (Aeroekspressiga nt), vajad kohe viisat.
Kui piletid nii müüdi, siis loomulikult võid seal olla

2.2 H !?

Lennujaamast välja ei lähe , pole vaja viisat !

Kui tõepoolest on 22 tundi vahe mõlemal suunal, siis on kahjuks teil üsna kehvalt ostetud piletid. Isegi lennujaamas passides kulub hulk raha söögi ja nänni peale. Aga selle ajaga jõuaks Moskva kesklinna küll ära vaadata. Eeldan, on Domodedovo lennujaam, sealt saab üsna kiirelt, mugavalt ja odavalt marsaga metrooni ja siis juba kesklinna. IMHO tasuks vähemalt ühekordse viisa teha ja nt tagasilennul Kremlit kaeda ja hotellis ennast välja puhata.

Arvatavasti ikka piletid Aeroflotiga ning siis Sheremetyevos ümberistumine. 22h on ikka väga karm aeg SVO lennujaamas passimiseks.
Täpselt nagu kohtunik ütles - üsna kehvalt ostetud piletid.

Eeldan,et siiski tegemist Sheremetjevo lennujaamaga?22 h tundub tõesti palju olevat.Niiet lennujaam vaja selgeks teha ja loodetavasti mõlemad lennud samas lennujaamas.muidu tõesti viisat vaja.samas lennujaamas transiittsoonis 24h viisavaba.

Mina soovitaks kindlasti tuima lennujaamas passimise asemel transiitviisa võtta ja linnaga tutvust teha. Viisa tegemiseks broneeri vastuvõtuaeg Venemaa konsulaadis ( http://tallinn.kdmid.ru/queue/, filiaalid ka Tartus ja Narvas), täida ankeet, tee 2päevane tervisekindlustus, võta kaasa veel pass, 1 värvipilt ja lennupiletite koopiad ning saadki tehtud, tasu on 35€.
Eeldan et lennujaamaks on Sheremetjevo, lennujaamast linna ja tagasi saad Aeroekspressi rongiga, hind 420 RUB üks ots, või siis bussiga lähimasse metroojaama ja sealt metrooga kesklinna, hind sel juhul ca 250 RUB: http://www.svo.aero/en/directions/.
See 22tunnise ümberistumisega ühendus tähendab vist saabumist Sheremetjevosse kell 23:35 õhtul ja sealt edasilendu järgmine õhtu kl 21:45. Kuna metroo öösel ei sõida, siis oleks kõige etem sõita Aeroekspressiga Valgevene vaksali juurde (viimased rongid lähevad kl 00:00 ja 00:30), ööbida seal hotellis ning hommikul linna avastama minna. Pagasi saab sel juhul jätta hotelli, võtta see pärastlõunal välja ja lennujaama tagasi sõita.

Ma arvan et siin viga tundides...? Kats ütles et kas nii lühikeseks ajaks... kui kellelgi on 22h lühike aeg siis?! Me lendasime läbi moskva taisse ja 3,5h vist oli aega järgmise lennuni.
Loodan et keehi pole nii loll et 44 tundi reisist niisama ootab kusagil...

Ma ei ole veel pileteid ostnud, kuid vaatan samuti ühte pakkumist, kus tuleb olla 19 tundi Sheremetjevo lennujaamas. Lend jõuab südaööl ja lahkub järgmise päeva õhtul kell 19. Kas ma saan õigesti aru, et seal sellist varianti, et oleks lennujaama hotell, ei ole? tundub kuidagi maru piinarikas 19 h tulevat, eriti kui öö vahele jääb. :)

Lennujaama hotelle 100m, 300, 500m kaugusel on küll olemas, aga selleks vajad viisat. Ise olen HCMH -ist tulles pidanud Aerofloti hilinemise tõttu olema seal 7h. et Riia lennule saada. See 7h. öösel tappis täitsa ära. Päeval oleks veel hullem, teades milline mass sealt lendab. Kui ette tean, et selline lendude vahe, teeks viisa, käiks linnapeal ja ööbiks hotellis.

Sheremetevos olin küll lennujaama siseses hotellis( kehva tervise tõttu pean palju pikali olema). Kallis oli! Minul oli veel see nali, et pidin Peterburi veel ümberistuma ja sealt alles sain soojale maale...
Tuntud reisibüroo kinnitas, et ei ole vaja transiitviisat. Kuid oli ikka küll, sest Peterburg on juba riigi sisene liiklus.
Võeti mind rajalt maha. Pinniti - kahtlustati kõvasti. Mina lahinal nutma, sest mees lastega ootas juba mind ees soojal maal. Tahtsid tagasi saata,
Lõpuks sain otse Aeroflotiga kiiremini sinna kuhu vaja , ilma Peterburita,
Trahv tuli maksta. Ja piletid müünud turismifirma maksis oma lolluse eest piletiraha tagasi. Lõpp hea, kõk hea, Kuigi närvirakud ei taastu...........

Mina olen 8 h Sheremetyevo lennujaamas järgmist lendu oodanud ja väga piinarikas oli. Kusjuures käesoleva aasta märtsis oli lennujaamas suitsetamine keelatud. Minu suitsetajast reisikaaslasele oli see veel eriti piinarikas.

Transiittsoonis oli vist mingi kapselhotell aga see oli väga kallis.

7h ootamist oli ka Sheremetyevo lennujaamas päris piinarikas, kui vähegi võimalus, vältige... :D

Emand: Kui siin kirjutate, et tuntud reisibüroo käitus teiega halvasti, lausa lahinal nuttu tuli. Küsimus on mis oli selle REISIBÜROO nimi, mille tegemata töö pärast nutsite ja mille pärast teised ei peaks enam nutma?