Vares Reisidega Taisse

Palun, kas keegi on käinud Varestega Tais.
Lubati sõitu 12,5 tundi, aga 2 vahemaandumist, lausa ümberistumist. Tallinn-Minsk- Ašhabad- Banghok.
Kas tasub odav sõit seda vaeva?

Käisime eelmisel aastal Varestega-siis oli sõit veel pikem , vahemaandumise vahele jäi ikka mitmeid tunde. Sellel aastal paistab, et lendavad kiiremini. Polnud hullu, plaan minna ka sellel talvel Varestega.

Kasuta natuke otsingu abi ja saad endale hunniku vastuseid.

Suht kiireks läheb reisijatel ja pagasil...ja vist väike vastuolu ka:
http://www.varesreisid.ee/content/view/58/1/

TALLINN - MINSK 06.35 - 07.35
MINSK - ASHGABAD 07.50 – 14.40
ASHGABAD - BANGKOK 15.30 – 23.50

BANGKOK - ASHGABAD 20.30 – 02.00
ASHGABAD - MINSK 03.00 – 04.35
MINSK - TALLINN 04.55 – 05.55

Samason allpool kiri: Reisile registreerimine lõppeb 1,5 tundi , pardale minek 30 min., enne väljalendu.
Minskisse minekut ja sealt tulekut teenindavad ju veel erinevad lennufirmad.

Hahaha, äriklassis saab ka nendega sõita, 20000 ainult, odav ma ütleks, kui keegi luksust taga otsib ;)

Nu me käisime veebruaris Vares Reisidega Tais, siis kestis sõit koos vahemaandumistega ca 26h. Kuna Tai oli terve tee silma ees, läks sõit isegi päris ruttu. Närvi ajasid need vahemnaadumised, kus MInskis oli peatus 6h ja aja sisustamiskes tehti BUSSIEKSURSIOON ( no mida veeel...?)Tahtsin juba ruttu tais olla, päikese käes ja siis passi seal MInskis. Samas võtsime seda nii, et jee, näeme Minski ära-tasuta! Eks need lennukis olijad, olid koguaeg pooluimas, kuna väsimus oli peal pikast reisist. Vares reiside miinus oli see et magada oli võimatu. Ehk siis tooli ei saanud üldse alla lasta, vb mingi 1cm läks alla, ehk siis mul olid KÕIK kohad nii kanged...see oli suhteliselt piin. Aga nüüd kui vaadata nende kodukat, siis kahtlane jah et lubavad 12h sõitu. Me lähem novmebris Finnairgga, kes sõidab 11h, samas üks vahemaandumine Helsingis 1h ootamist. Vares reisidel 2 vahemaandumist ja sõitu kestvus vaid 12h, ei tea kahtlane tundub natukene...
Ja kus otsast 13 500 on odav? :) Või mis hinnaga sulle pakuti pieltit vares reisidelt? Me saime pielti 7700 EEK Taisse ja võiks öelda et se eon odav!

14500 maksab, aga seal on sees ööbimised, hommikusöögid ja 2 ekskursiooni Tais, krokodillid ja juveelitehas

14500 eest ma teist korda ei viitsiks seda asja enam kogeda, kuigi minu reis võttis aega koos kahe vahemaandumisega 14 tundi. 26 tundi ma hästi ei suudagi ette kujutada. Järgmine kord plaanin minna läbi Helsingi kui Varese pileteid just imeodavalt jagama ei hakata.

Ma arvan, et puutusin kokku koige hullema lennuelamusega yldse seoses Vares Reisidega, milles midugi ei saa otseselt neid syydistada. Minu lend kestis kokku kah mingi 30 tundi või natuke peale, aga tagasilend hilines selle eest pea 10tundi. Nomedus oli ka see bussiekskursioon. Soovisin oodata lennujaamas aga seda ei lubatud. Turkmenistanis ootasime 6 tundi, sest oodati teist lennukit. Ma maksin juba eelmine aasta siis Vares Reisidele 12 tuhat ja 2000 selle eest veel peale, et pikendada kohaloleku aega ja arvan, et oleks voinud pigem ka 15 tuhat maksta, aga saada vähemalt inimväärset teenindust. Ja ma pole mingi viriseja, sest kokku olen lennanud kyll ligi poolsada korda. Lennuki pilet tasub pikemalt ette osta, siis tuleb ka hind normaalne. See aasta ostan ühe otsa pileti ja hinnaks 5500 läbi bookinghouse.ee.

Kust Sa leidsid 5 500.- lennupileti? Surfasin ka bookinhouse'is aga ei leia midagi sellist?

sellepärast et neid pielteid pole enam Marikene:)
Seal ongi selline süsteem, et mingi hetk tulevad hea hinnaga pieltid müüki ( mina sain 7700 EEK) ja siis 2-3-4 päeva on sellise hinnaga pieltid müügis-kes ees see mees!

Kes igapäev tripis ja Flyertalkis ei surfa, see odavaid pileteid ei saa!

Juhin tähelepanu, et ostsin yhe otsa pileti 5500:D. Hetkel on yhe otsa pilet saada 6600ga seal veel. Edasi- tagasi juba kallis ja kui teadja mees voin oelda et enam pileteid odavalt Taisse edasi- tagasi ei saagi. Hooaeg ju ja Tai piletid suht välja myydud. Hetkel veel Soomest leiab 800 Euriga. Odavamaks lähevad piletid märtsi kuust. Ma arvan, et lihtsaim variant ongi vaadata Ebookersist Soome kaudu voi siis loota, et kellegil tuleb mingi sooduskampaania. Mingi voimalus on, et hullude päevade ajal siin Soomes Stockmanis odavad piletid.
Birx, kas sa said edasi tagasi 7700. Lucky tydruk siis. Ma pole suutnud kunagi alla 9000saada. Muidu minu probleem ka selles, et kui olla kohal pikemat aega, siis pilet alati kallim millegipärast. Kui kysida tohib, siis kuhu seekord tais lähed kaua oled?

Tai(lounast-pohja). Lao, Kambodza, Malaisia, Idoneesia, Brisbane, Austraalia. See on minu lyhike matk. Kestma peaks aastakese või natuke peale.
.
.
.
Trip.ee palub postitajal kasutada suurtähti ja soovitab vähendada punktide arvu lause lõpus!
Ette tänades!

Sain edasi-tagasi 7700 EEK-endal ka uhke tunne :) Eelmine kord olime Phuket-Koh Samui+ lähedal olevad saared ( tegime neid ühe päevad eksursioone) Nüüd plaanis selline trip-Bankok-Krabi-ko lanta-phuket (2 head sõpra eestist abielluvad) kao laki-Bankok. Eks kohapeal ole näha kas läheme veel kuskile mõnulema, või jääme antud kohtade juurde pidama. Aga 3,5 nädalaga peaks jõudma need kohad ilusasti ära käia ja kui hästi läheb siis jõuab veelgi kohti jurude krabada. Algul oli plaanis ka kambodzasse minan või Chang Maisse-eks ole näha kas viime selle mõtte ellu!

Minul on aga asjalikele selline küsimus, et kas järgmise aasta juunis-juulis, kui peaks olema mõnus vastik vihmahooaeg (=hooajaväline aeg?), on loota mingisugustele soodsamatele piletitele Bangkoki poole? Ehk siis kas tasub veidi üle jaanuari-veebruari piletitega oodata või on mõtet detsembris sel hetkel odavaim, mis ei ole just odav, ära osta?

Finnairil on praegu märtsis-aprillis üleval paar odavamat lendu, aga juuni-juuli ikka täishinnaga...

Tasub oodata, kuid on oht, et kasvavate (hetkel küll langus) kütusehindade tõttu võib tolle hetke sooduspilet olla kallim kui nüüd saadavad.

Kui saad isegi lennupileti natsa kallimalt sellel hooajal, siis Tai kohapealne elu on mitu korda odavam ( nu muidu on ka Tais odav) kui kõrghooajal. EHk siis kallid hotellid, mis muidu maksavad ööpäevas näiteks 2000 EEK maksavad mdalal hooajal ca 400 EEK. KÕIK On mitu korda soodsam, kui tipp hooajal. ja vihmaperiood on Tai mõistes ka hoopis teine kui Eestis mõistes. Seal tähendab viha hooaeg seda, et pool tundi vihma sajab päevas. Jaa seejärel on jälel kohe paari minutiga päike väljas! Sealne vihm on pigem kosutav ja värskendav! MItte nii nagu Eestis, 2 nädalat järjest sajab hommikust-õhtuni. Nii neil pole.

Mul on plaanis Tais ainult peatus teha teel Kambodžasse, seepärast ka Bangkoki pilet huvitas. Päris nii lihtsalt ei saa vast võtta, et veidi sajab ja jälle ilm ilus. Juuli lõpus ja augustis hakkab vihmahooaeg ikka väga laia ulatust võtma, võta kas või tänavused üleujutused Vietnamis ja Kambodžas. Juuni lõpust alates ei ole kuu jooksul ehk tõesti olukord väga hull, aga eks putukaid ja haigusi ikka rohkem liikvel, samuti sõltub vihma osakaal piirkonnast.

Arvan, et saab kindlasti soodsamalt.

Mugavus Finnairiga edasi-tagasi. Kuidagi natuke karvane hind :(