trip-krainetrip-ukraine-dark
Varssavi öömaja

Oskab keegi soovitada mingeid 2-3 tärni hotelle Varssavis, kus saaks 2 ööd veeta. Link kus hotellid nimekirjas, oleks samuti väga teretulnud. ette tänades L.

Kas keegi teab head, soodsat majutuskohta u 30-le noorele. Meil on vaja novembris võistlema minna, täpne ürituse aadress on hetkel veel selgumisel, aga teada niipalju, et Varssavi lennujaama Hiltoni hotelli lähistel. Võib ka olla motel, hostel vm.

Tere, vahest oskab keegi mainida/soovitada mõnd soodsamat hotelli-hostelit bussijaama Zachodnia (Al. Jerozlimskie 144) lähistel:). (Vaatasin küll eelnevaid linke, aga ei orienteeru piisavalt hästi)

http://www.warsaw4you.com/en ööbisime 6kesi Wilcza apartmendis, mis oli väga väga lähedal kesklinnale. Meilivahetus toimus kiiresti ning samamoodi ei katkenud nende kannatus ka peale 50 meili saatmist. Kuna olen üliõpilane ja maksta sai pay paliga siis saime lõpuks kokkuleppele, et maksame koha peal, ja asjad sujusid. Kindlasti ei ole korteris 100% nii ilusad nagu piltidel aga meie pettuma ei pidanud. Natuke kahju et interneti kohta ennem ei teadnud et kindel maht peale pandud ja meil nii mõnedki tsillisid ööläbi netis, siis viimased päevad netti ei pääsenudki:P Ütlesime neile oma kohale jõudmise kellaaja, ja oodatigi meid õigel ajal võtmetega korteris. Need erinevad korterid linna peal laiali, seega peab vaatama milline on enda jaoks parima asukohaga. Hind ei olnud kallis, öö näkku tuli veidi üle 200.- EEK, samas ahi, pliit, mikrouun, külmkapp ja sellised asjad olid ilusti olemas, seega tegime ise süüa ja väljas söömisele raha ei kulutanud.

Oihh, eelmise postituse tegin liiga vanale päringule, aga las ta jääb, äkki keegi varsti huvitatud. Muidu selle bussijaama lähedal ööbimist....ei pannud küll tähele, see bussijaam paras peldik ka. Kesklinnast saab sinna otse trammi või bussiga väga lihtsalt 10 minutiga ( Kohale jõudes olime bussireisit väsinud ja siis kõndisime sealt kesklinna). Bussijaama kandis on suur ostukeskus Blue City, sealkandis võib isegi olla mingit ööbimise võimalust, kuid väga ei usu. Soovitan ikkagi ühistranspordiga linna poole liikuda ja seal mingi ööbimine võtta.

Bussijaamaga samas hoones ( kõrgem osa ) on hostel, seal on tagasihoidlikud aga soodsad tingimused. Paljud pika liini bussijuhid puhkavad seal. Ise ei ööbinud seal, sest saabusin hommikul Viini rongiga ja õhtul tulin Eurolinesi bussiga Tallina poole. Võtsin toa lihtsalt paariks tunniks, käisin dushi all ja puhkasin veidi. Kohti paistis seal olevat.Söögitegemist seal muidugi ei olnud, aga all rongijaama ja bussijaama vahelises tunnelis oli einelaudu ( odavaid ) piisavalt. Edu

Aitäh, ma sellepärast küsin bussijaama lähistele, et pühap hommikul kl 6 kodupoole startiva bussi peale saada ja ma kardan, et ühistransport vb magab alles pühapäevasel varahommikul:). Nii et suured tänud uvale:), see sobiks väga kenasti.

Panen siis juba muljed ka kirja:). Bussijaama hoones hostel Zachodny, kahene tuba 140zl hommikusöögiga, mida serveeritakse 5.30-11 (8-ndal korrusel), sisaldab ühe suure kukli, 3 erinevat singiviilu ja kolm lörtsu midagi:D (kalamögin, kohupiimamögin, kartulimögin) no ja kohv/tee. Täitsa vahva:D. Registraatoritädi oli umbes ühikarottide Salme, küsimusele kas kuskil suitsetada tohib peale tänavale kobimisele, torises alustuseks, et aga misasja te suitsetate, see on tervisele kahjulik ja lisas siis, et no salaja ikka võib toas ka suitsetada:D. Tuba ise täitsa normull, vanad kušetid ja puhtad valged (pisut auklikud) linad, akna all vurasid rongid, toas oli kraan ja dušš, tualett seevastu koridoris. Selline paigake siis:)

Athos, Porthos, Aramis -- näevad välja nagu Lasnamäe keskmised paneelikad aga magada saab, dušš on samuti olemas ja söögikoht ka.

Booking.com aitab

Mis hinnad on praegalt peale Varssavit ööbimis kohtades, tänan ette info eest.

Kust poolt vaadates "peale Varssavit"? Üldiselt saab Poolas 50 euro eest suurepärase toa koos korraliku hommikusöögiga.

Tere,

Vahest oleks Varssavist läbi sõites vaja end ainult natukene turgutada (pesta ja teha väike paus) aga liikumisvahenditeks on ainult ühistranspordiliigid, seetõttu jäävad maanteede ääres olevad tanklad natukene kaugeteks, et kui hotellides-motellides seda varianti kasutada, et siis võetaks täie taksiga juba terve öö eest?

Tänulik Koopakoll ...võhik Varssavis!

Poola öömaja :D

Plaan minna suvel Poola (Ecolinesiga). On Varssavis mingit odavat ja ikka elamiskõlblikku ööbimiskohta, mis ikka oleks soodsa hinnaga ? Kuna plaan on vaadata ka mujal ringi, nt Krakow ehk kindlasti, siis ehk oskate ka seal midagi soovitada? Tahaks võimalikult odavalt Poolat avastada…

Odavad ööbimiskohad ikka kas linna ääres, või vähe kaugemal. Kesklinnas kõrgete tärnidega. Muidugi, kui kuskilt ei leia mõnd hostelit või muud ööbimiskohta. Sama on ka Krakowiga. Muidugi, oleneb sellest, millised nõudmised öömajale sul on.

http://noclegiokecie.pl/strona-glowna,2,en.html

Minu arust väga heade hindadega öömaja. Kolm hotelli on pm kõrvuti. Meie ise ööbisime Magnolia nimelises 2012 aasta jaanuaris. Toad olid väga korralikud, täpselt nagu piltidel. Kõige paremad toad maksid ümber arvutatult umbes 35 €. Aga seal oli ka odavamaid variante...

Kuna suvel on jalgpalli EM Poolas, siis hinnad tõusevad (tõusid) lakke, kiirustage !