Vietnam Airlines

Tere,

mure nimelt selline, et soovin osta Vietnam Airlines lehelt pileteid Phu Quoc'i kuid tehing ebaõnnestub seetõttu, et meie pankadel on kasutusel "Turvalised ostud internetist" süsteem. Olen pangaga suhelnud ning nemad ütlevad, et ma peaksin sisestama parooli, et ostu sooritada aga Vietnam Airlines leht ei suuna mind parooli sisestamise lehele. Kui vajutan "purchase" siis näen, et otsinguribale ilmub hetkeks Swedbank'i või SEB'i suunamine aga mingil põhjusel ei loe ta antud lehte välja vaid suunab mind tagasi Vietnam Airlines lehele.

Kas kellelegi on varem antud probleemi esinenud? Olen proovinud nii Swedbanki kui SEB krediitkaardiga, nii Mac'i kui PC'ga ning erinevate internetibrasueritega.

Oleksin väga tänulik kui keegi oskaks kogemusi jagada.

1
2

Kas neid pileteid mõnest online broneerimissüsteemist ei saa osta? Expedia, ebookers, opodo, orbitz jne.

0
0

Hei, Expedia ja Orbitz ei leia kahjuks lendusid "Sorry no flights were found". Ebookersi ja Opodo hind tuleb 250 eurot kallim :( Vietnamese Airlines lehel on hinnaks 3 200 000 VND ning broneerimissüsteemid pakuvad hinnaks 300 £. Tobe olukord, pank ei oska kuidagi aidata, sest oma süsteemi nad muuta ei saa...Proovin igaks juhuks ühte Sampo Panga krediitkaardi, neil pole minuteada turvaliste ostude süsteemi kasutusel, ehk õnnestub. Kuid kui keegi on samuti jännis olnud ja olukorrale lahenduse leidnud, oleksin väga tänulik nõuannete eest ;)

0
0

Alternatiiviks on Mekong Air. Nende kodulehel ei tekkinud probleeme ostmisel.

0
0

Imelik, sest osasid pileteid jms olen ka ostnud ilma et küsitaks seda parooli ning ostud kenasti tehtud saanud. Viimati ma ei mäleta, kas oli see Aisaria või Tigeriga... ning Swedi kaardiga.

0
0

Pea kaks aastat tagasi õnnestus piletid osta Vietnam Airlinelt SEB virtuaalkaardiga. Uued probleemid tulid aga kohapeal, kui nõuti check-innis krediitkaarti näha, siiski asi läks korda.

0
0

Aitäh kõigile kes vastasid :) Oleksingi varuvariandina Mekong Air-i proovinud, hinnavahe oli küll 50 eurot aga vähemalt mitte 250. Õnneks toimis asi Sampo Panga kaardiga ning piletid said edukalt ostetud. Minu jaoks on see "Turvalised ostud internetis" samuti kummaline kuna ma olen enda kaardi ära kinnitanud aga reaalselt pole ma mitte ühegi ostu tegemisel pidanud veel koodi sisestama, seepärast oligi tänane probleem üllatus... Nüüd pean ainult meeles pidama, et võtaksin kaardi ka kaasa millega ostu sooritasin, piletite ostmisel oli kohe välja toodud, et krediitkaarti tuleb enne lendu näidata.

0
0

Tere, minul ka probleem piletite ostmisega Vietnam Airlines lehelt. Pärast andmete sisestamist tuleb tekst "The external validation of your card has failed". Olen proovinud Swedbank deebetkaart Plussiga ning ka krediitkaardiga. Probleem on sama. Olen suhelnud korduvalt nii panga, kui ka Vietnam Airlines'ga. Pank väidab, et suhelge kaupmehega, et nemad ei saa midagi teha ja Vietnam Airlines vastupidi, et pangas on süsteemiuuendused tegemata dongi kursi suhtes. Ühesõnaga see emma-kummaga suhtlemine ei ole mitte kuhugi viinud ja hetkel on piletid ostmata. Olen uurinud muid lehekülgi, kust neid pileteid saada, aga nagu juba eespool mainiti, siis hinnavahed on ulmelised võrreldes sellega, kui osta otse lennufirmalt need. Mõtlen nüüd, et kas peaksin ka Danskesse krediitkaardi tegema vaid selleks otstarbeks..

0
0

Tundub, et see Danske kaart on odavam kui hinnavahe kinni maksmine...Mul vedas, et see kaart veel alles oli ja sain kohe ostu sooritatud. Danske pakub tegelikult deebetkaarti mis on krediitkaardi omadustega, sest minul oligi justnimelt see. Broneerisin just Phu Quoc'ile majutuse Agoda.com lehelt Swedbanki kaardiga ning sama probleemi polnud, sain ilusti makse tehtud.

0
0

Mul õnnestus septembris SEB krediitkaardiga Vietnam Airlines'ilt Phu Quoci piletid probleemivabalt broneerida. Raha pole küll maha võetud siiani. Küll valmistas lennukompanii mulle väikese üllatuse, teatades (vist oktoobris), et nad on mu lennu ca 4 tundi varasema vastu vahetanud. Mingit seletust polnud. Protesteerisin neile e-mailitsi ja tõsteti lend õigele ajale tagasi. Väga operatiivselt reageeriti, aga ikkagi, sihukesed kõhedusttekitavad vangerdused...

0
0

Hetkel jälle toimib normaalselt, e-piletid täiesti normaalses korras ostetud

0
0

Nii, küsin pisut nõu: Vietnam Airlinesi piletid ostetud ja meilikinnitus tuli ära. Pangas tuli ka kohe summa peale bronn, aga seejärel kadus see summa panga väljavõttes täiesti jäljetult. Helistasin panka (seb), sealt öeldi, et algne makse on pangas registreeritud, aga kui seejärel ei saabu välispangast neile nõuet summa edasi kanda mingi aja jooksul (3 või 5 päeva jooksul vist), siis see kustub. Öeldi, et see võib tähendada seda, et maksenõue tekib krediitkaardile kunagi hiljem või siis reaalselt alles kohapeal, Vietnamis.

On kellelgi samasugust kogemust?

0
0

Vietnam Airlines - kas keegi oskab kiita/laita?

Vaatasin pileteid FRA->SGN liinil. Küsimus selles, kas piisavalt hea et kannataks 10h lennukis istuda?

Kas kellegil on kogemusi antud firma teenuseid kasutades?

0
0

Olen kasutanud siselendudel ja ka Sean Reapist Hanoisse. Korralik teenindamine ja lennukid olid ka korralikud

0
0

Paar nàdalat tagasi lendasime nendega ja vàga norm oli. Söök (kana nuudlitega+mook) oli lennuki toidu kohta norm ja jalaruumi kindlasti vàhem ei tundunud, kui nn Euroopa lennufirmade lennukites.

0
0

Air Mekongi lennud on hetkel ajutiselt peatatud. VietJet Airi piletid tulevad järgmiseks aastaks müüki tõenäoliselt kunagi sügisel. Odavlennufirma värk.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased