Vietnami viisa

Tere,

Tekkis selline küsimus, et kuidas olete teie vietnami reisi jaoks viisat taodelnud? Ma lugesin netist, et netis teha on mõistlikum ja odavam kui Eestis see ära teha. Ehk siis ostad netist selle kirja, millega saad Vietnamist oma templi kätte. Kellegil kogemusi sellega, ei tahaks väga koha peal kuskil saatkonnas istuda mitu päeva, et viisat ei saa. Selline lehekülg nagu http://www.cheapvietnamvisa.net/ jäi silma. Kogemusi teistel? Aitäh

1
2

Meie tegime siin http://www.vietnamvisacorp.com/ ja kõik toimis.

0
0

Selliseid teemasid siin kümneid.

Vietnamis on olemas eestlaste seltskond kelle läbi mina seda ajasin. Neil nüüd uus koduleht. http://vietravel.ee/

0
0

Tegid jälle uue Vietnam viisa teema. Kasuta parem otsingut ja leiad lahenduse. Vietnami viisa kohta üsnagi uued teated.

2
0

Kasutasin cheapvietnamvisa.net nädal tagasi ja kõik toimis väga ilusti. Lend täpselt nädala pärast, lisaks tellisin nende käest ka lennujaama fast track teenuse.

0
0

Uurisin Vietnami viisa kohta neilt: http://vietravel.ee/ Nüüd on asi veel segasem, sest nemad räägivad mingist viisakinnitusest, mis on veel lisaks vajalik viisale.

Saan aru, et viisat on vaja, aga mitte ei saa aru milleks veel mingit viisakinnitust ehk omamoodi küllakutset on vaja tavalisele turistile...

Kui ma näiteks ostaksin endale viisa cheapvietnamvisa.net lehelt, siis kas ma ikka vajaksin veel midagi?

0
0

2 aastat tagasi oli see nii, et viisa kinnitusega saad riiki ja siis lennujaamas saad selle vastu passi viisa. Kokkuvõttes oli see ligi 2x odavam kui viisa taotlemine saatkonnast. Samas pidi seal kohapeal päris kaua ootama (umb. 2 tundi), samal ajal su pagas lihtsalt vedeles lennujaama teises otsas põrandal.

Nagu nende lehelt lugeda siis 2017. aasta see muutub: Uuest aastast 2017 on väiksed muudatused kus väljastatud kinnitus ongi viisa ja lennujaamas ei ole vaja viisat passi kleepida.

0
0

www.cheapvietnamvisa.net maksab Approval Letter (sissesõiduluba ), kuni kuus in. 8 usd. Üle kuue in. 7 usd. Viisa saad selle täidetud lehega Vietnamis lennujaamas, maksab see 25. usd. Kui kavatsed kasutada Vietnamis ka siselende, siis neid ostes saad Approval Letteri tasuta. Kaasa ikka kaks fotot 4x6. Approval saabus meilile päevaga.

1
0

et 2017 aastast alates pole siis viisat vaja ja piisab ainult väljastatud kinnitusest (Approval Letter), mida saaks siis näiteks www.cheapvietnamvisa.net lehelt?

Me lendame vietnamisse, siis vahepeal lendame sealt balile ja tagasi. Seega peab vist mitmekordse sisenemisega varianti vaatama? Krdi keeruliseks on see asi aetud :(

0
0

päike12 Mismoodi sa selle kinnituskirja tasuta said? Minul ka ostetud varem lennupiletid kohalikule lennule Vietnam Airlines. Veel odavam on kinnituskiri saidilt cheapvietnamvisaonline.com (alates 7$ ja odavam )

0
0

Kui olin siselennu piletid tasunud ja sain kinnituskirja. et kas soovin arvet ka, siis seal kohe kõrval oli üks kastikene. Seal siis kirjas, et VietJet lennukompanii pakub siselennu ostjale tasuta Approval Letterit, mis maksaks muidu ....! Nõustusin sellega ja järgmisel päeval olid kinnituskirjad mailboxis.

2
0

Ju Vietnam Airlines seda ei paku,eks nad ole rohkem orienteeritud rahvusvahelistele kauglendudele.

0
0

Tere! Selline küsimus, et reisime perega Vietnami ja meil kaasa ka laps, kes on reisi ajaks 1 aasta 1 kuune. Täidan hetkel Vietnami viisa aplikatsiooniormi ja nagu aru saan, siis viisa vaja teha ju ka lapsele. Approval letteri tellisingi talle ka, aga selle vormi täitmisega olen hädas. Kas seal täidangi tema kohta nii palju lünki ära kui täita saab? Kui on vaja kirjutada ameti, tööandja jne kohta, siis jätan lihtsalt tühjaks? Seal olemas ka koht alla 14. eluaastaste laste kohta, aga kuna mul on lapsel siiski oma pass, siis vaja viisad taodelda ju eraldi, mitte minu passiga, seega selle koha pean omal tühjaks jätma, eks!? Suur aitäh abi eest ☺️

0
0

On ja abi, suur aitäh ☺️

0
0

Mina kasutasin seda lehte http://cheapvietnamvisa.net, hinnaks oli kõigest 6USD. Ca 24 tunniga sain kirja kätte. Approval letter oli nö. grupile korraga väljastatud, kus oli peal paarkümmend nime. Saigoni lennujaamas läks ca 20 minutit. Tähtis on et täidetud ankeet oleks kaasas ja foto peale kleebitud, sellega võidab lihtsalt aega. Tegelikult pole teist fotot üldse vaja, teist nad vastu ei võtnud/ see anti lihtsalt kohe tagasi.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased